Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Kuchynský textil
Kuchynský textil
...
Textil
Kuchynský textil
Kuchynský textil so zľavovým kódom
Utierky
Prestieranie
Obrusy
Behúne na stôl
Kuchynské chňapky
Vankúše na sedenie
Obrúsky
Zástery
Súpravy kuchynského textilu
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Zloženie a druh materiálu
Motív
Cena
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
1 270 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Cooksmart ®
Utierka s formičkou v súprave Hen House
2 ks, bavlnená, biela, 45x65 cm
(11)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Cooksmart ®
Zástera Hen House
Bavlnená, sivá
(8)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Cooksmart ®
Kuchynské rukavice v súprave Forest Fable
2 ks, bavlnené, hnedé/krémovobiele, 19x18 cm, tepelná odolnosť 100 °C
(10)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Cooksmart ®
Zástera Forest Fable
Bavlnená, hnedá/krémovobiela
(7)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Foutastic
Utierky v súprave Cake
6 ks, bavlnené, 40x60 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
2,82 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Foutastic
Utierky v súprave Sofya
6 ks, bavlnené, ružové, 30x50 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Foutastic
Utierky v súprave Sofya
6 ks, bavlnené, béžové, 30x50 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Foutastic
Utierky v súprave Ice Cream
6 ks, bavlnené, ružové, 40x60 cm
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
2,82 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Foutastic
Utierky v súprave Sofya
6 ks, bavlnené, tmavosivé, 30x50 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Foutastic
Utierky v súprave Sofya
6 ks, bavlnené, krémovobiele, 30x50 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Oriental
Plastové, štruktúrované, ø 40 cm
(1)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Folis
Plastové, 30x45 cm
(1)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Adora
Z mikrovlákna, s potlačou, červený/v zlatej farbe, 140x240 cm
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Naëlle
Z mikrovlákna, s potlačou, biely/v zlatej farbe, 140x240 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Adora
Z mikrovlákna, s potlačou, biely/v zlatej farbe, 140x240 cm
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Constellation
S ornamentmi, čierny/v zlatej farbe, 150x240 cm
(13)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Constellation
S ornamentmi, červený/v zlatej farbe, 150x240 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Strass
V striebornej farbe, 140x240 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Oriental
Plastové, štruktúrované, ø 40 cm
(1)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Tradition
Plastové, s vianočným motívom, s potlačou, 28,5x44 cm
Na sklade
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Cadocha
Plastové, s vianočným motívom, s potlačou, 28,5x44 cm
(1)
Na sklade
3,12 €
s kódom
3,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Folis
Plastové, 30x45 cm
(1)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Bloomingville
Obrúsky v súprave Caramella
20 ks, papierové, s potlačou, 33x33 cm
(1)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
0,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Bloomingville
Obrúsky v súprave Merry-go-round
20 ks, papierové, s potlačou, 33x33 cm
(1)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
0,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Bloomingville
Obrúsky v súprave Niklaus
20 ks, papierové, s potlačou, 33x33 cm
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
0,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Prestieranie Forest Nest
Látkové, možnosť prania, 32x45 cm
(1)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Prestieranie Crystalline
Látkové, možnosť prania, s vianočným motívom, 33x48 cm
(1)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Prestieranie
Látkové, možnosť prania, 33x48 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Prestieranie Stars
Látkové, s hviezdičkami, 32x45 cm
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Súprava sedákov a behúňa Long Leaves
5 ks
(1)
Na sklade
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Súprava sedákov a behúňa Illustrated Autumn
5 ks
Na sklade
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Sedák Illustrated Flower
Na zaväzovanie, s potlačou, ø 42 cm
Doručenie od 15. 12. 2026
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Sedák Doodles
Na zaväzovanie, s potlačou/s abstraktným vzorom, 40x40 cm
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Sedák Doodles
Na zaväzovanie, s potlačou/s abstraktným vzorom, 40x40 cm
(1)
Doručenie od 15. 12. 2026
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Sedák
Na zaväzovanie, s potlačou/s ornamentmi, 40x40 cm
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Pappelina
Utierka Otis Black
Čiern-obiela, 17x20 cm
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Carol
Plastové, umývateľné, patchwork/s ornamentmi, 30x45 cm
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Bellys
Z mikrovlákna, žltý, 140x240 cm
(3)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Sedák Muted
Ø 38 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Sedák Muted
Ø 38 cm
Na sklade
Posledné kúsky
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Sedák Muted
Ø 38 cm
(1)
Na sklade
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Prestieranie Noura
S prímesou ľanu, možnosť prania, 30x43 cm
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Prestieranie Noura
S prímesou ľanu, možnosť prania, 30x43 cm
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchynské rukavice v súprave Yinte
2 ks, červené, 33x17 cm
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
10,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Prestieranie Noura
S prímesou ľanu, možnosť prania, 30x43 cm
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchynské rukavice v súprave Yinte
2 ks, červené, 18x14 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
9,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Zástera Canvas
Hnedá
(9)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Casa Selección
Sedák Sherpa Bouclé
Z materiálu bouclé, na zaväzovanie, 40x40 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
9
10
11
...
27
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Prestieranie
Utierky
Zástery
Kuchynské chňapky
Obrusy
Behúne na stôl
Vankúše na sedenie
Obrúsky
Obľúbené filtre
Zelený kuchynský textil
Kuchynský textil s veľkonočným motívom
Vianočný kuchynský textil