Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Kuchynský textil
Kuchynský textil
...
Textil
Kuchynský textil
Kuchynský textil so zľavovým kódom
Utierky
Prestieranie
Obrusy
Behúne na stôl
Kuchynské chňapky
Vankúše na sedenie
Obrúsky
Zástery
Súpravy kuchynského textilu
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Zloženie a druh materiálu
Motív
Cena
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
1 275 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Sedák Rimca
Zamatový, ø 35 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,54 €
s kódom
16,92 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Södahl
Obrúsky v súprave Bistro
2 ks, textilné, s nápismi, 40x40 cm
Na sklade
Posledný kúsok
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
5,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Melisandre
Biely/zelený, 150x240 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódom
Butter Kings
Zástera Holiday Mood
Bavlnená, biela
Na sklade
Posledné kúsky
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Butter Kings
Zástera Santa Likes Mistletoe
Bavlnená, biela/zelená
Na sklade
Posledné kúsky
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Butter Kings
Zástera Festive Car
Bavlnená, s vianočným motívom, biela
Na sklade
Posledné kúsky
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Súprava sedákov a behúňa Illustrated Face
5 ks
Na sklade
Posledné kúsky
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Ebany
Umývateľný, hnedý, 140x240 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Sedák Muted
Ø 38 cm
Na sklade
Posledné kúsky
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Kate Louise
Obrus Floral Symetry
S vianočným motívom, s potlačou/s kvetinovým vzorom, čierny, 135x180 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ZicZac
Prestieranie Arbin
Z eko kože, 33x45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obrus White Flowers
Ľanový, s kvetinovým vzorom, biely/modrý, 140x300 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
130,40 €
s kódom
163 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Oralia
Umývateľný, čierny/sivý, 140x240 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódom
Rex London
Sedák Blockprint
Bavlnený, s ornamentmi, 37x37 cm
Na sklade
Posledný kúsok
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Obrúsky v súprave Mistral
3 ks, textilné, 40x40 cm
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
2,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Butter Kings
Prestieranie Merry Blue Christmas
2 ks, bavlnené, možnosť prania, s vianočným motívom, s potlačou, 35x45 cm
Na sklade
Posledný kúsok
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
11,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Chňapka Enchanted Twilight Animals
Bavlnená, zelená, 18x88 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Chňapka Christmas Nutcracker
Bavlnená, s vianočným motívom, vínovočervená/ružová, 88x18 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Kuchynská rukavica Gingham
Bavlnená, modrá, 18x28 cm, tepelná odolnosť 250 °C
Doručenie od 9. 11. 2026
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Meri Meri
Obrus Rainbow Star
Z papiera, s hviezdičkami, biely, 137x259 cm
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obrus Christmas Print Natural
Ľanový, s vianočným motívom, s potlačou, béžový, 140x140 cm
Na sklade
Posledné kúsky
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Zástera Enchanted Twilight Animals
Bavlnená, zelená
Doručenie od 4. 11. 2026
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Zástera Christmas Tartan Check
Bavlnená, s vianočným motívom, červená/tmavozelená
Doručenie od 4. 11. 2026
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Obrúsky v súprave Mistral
3 ks, textilné, 40x40 cm
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
2,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obrus White
Ľanový, biely, 140x300 cm
(16)
Doručenie od 19. 11. 2026
108,80 €
s kódom
136 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Zástera Christmas Nutcracker
Bavlnená, s vianočným motívom, vínovočervená/ružová
Doručenie od 4. 11. 2026
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Prestieranie Liv
Bavlnené, možnosť prania, 35x45 cm
Na sklade
Posledný kúsok
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Södahl
Prestieranie Statement Stripe
2 ks, s prímesou juty, pruhované, 33x48 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
10,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Obrus Gingham
Bavlnený, koňakovohnedý, 150x250 cm
(2)
Doručenie od 9. 11. 2026
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Rex London
Sedák Lily
Bavlnený, s ornamentmi, 37x37 cm
Na sklade
Posledný kúsok
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Prestieranie Enchanted Twilight Animals
4 ks, látkové, 30x46 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
5,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Mila Home
Sedáky v súprave Blue Christmas
4 ks, na zaväzovanie, s vianočným motívom, s potlačou, 40x40 cm
Na sklade
Posledný kúsok
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
12 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ZicZac
Prestieranie Fallon
Plastové, pruhované, 33x45 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Diner
Jutové, s nápismi, 30x45 cm
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Behúň na stôl Marsala
Ľanový, 40x200 cm
(23)
Doručenie od 19. 11. 2026
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Prestieranie Christmas Nutcracker
Bavlnené, s vianočným motívom, 46x30 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Prestieranie Misty Rose
Ľanové, možnosť prania, 35x45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Utierky v súprave Christmas Nutcracker
4 ks, bavlnené, s vianočným motívom, vínovočervené, 70x50 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
4,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Behúň na stôl Candy Cane
Bavlnený, s vianočným motívom, 32x220 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Green Gate
Obrúsok Kylie
Textilný, bodkovaný, 40x40 cm
(52)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Butter Kings
Zástera Rowan Berries
Bavlnená, s vianočným motívom, biela
Na sklade
Posledné kúsky
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Behúň na stôl True Green
Ľanový, 40x150 cm
(23)
Na sklade
Posledný kúsok
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Utierky v súprave Christmas Tartan Check
4 ks, bavlnené, s vianočným motívom, červené/tmavozelené, 70x50 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
4,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Utierky v súprave Enchanted Twilight Animals
4 ks, bavlnené, zelené, 50x70 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
4,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Sedák Essentiel
Vonkajší, na zaväzovanie, 40x40 cm
(11)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Sedák Romane
Z mikrovlákna, na zaväzovanie, 43x43 cm
(1)
Doručenie od 14. 12. 2026
19,46 €
s kódom
24,32 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Mila Home
Obrus Mandala Tiles
S potlačou, 140x180 cm
Na sklade
Posledné kúsky
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obrus Melange
Ľanový, béžový, ø 180 cm
Doručenie od 19. 11. 2026
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
1
...
23
24
25
26
27
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Prestieranie
Utierky
Zástery
Kuchynské chňapky
Obrusy
Behúne na stôl
Vankúše na sedenie
Obrúsky
Obľúbené filtre
Zelený kuchynský textil
Kuchynský textil s veľkonočným motívom
Vianočný kuchynský textil