Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Kuchynský textil
Kuchynský textil
...
Textil
Kuchynský textil
Kuchynský textil so zľavovým kódom
Utierky
Prestieranie
Obrusy
Behúne na stôl
Kuchynské chňapky
Vankúše na sedenie
Obrúsky
Zástery
Súpravy kuchynského textilu
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Zloženie a druh materiálu
Motív
Cena
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
1 275 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Diner
Jutové, s nápismi, 30x45 cm
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Restilo
Obrus Gaia
Svetlosivý, 140x220 cm
(8)
Doručenie od 16. 10. 2026
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Sedák Romane
Z mikrovlákna, na zaväzovanie, 43x43 cm
(1)
Doručenie od 7. 12. 2026
19,46 €
s kódom
24,32 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Behúň na stôl Marsala
Ľanový, 40x200 cm
(23)
Doručenie od 19. 11. 2026
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Homéa
Obrúsky v súprave Princess Horse
20 ks, 33x33 cm
(1)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
0,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Behúň na stôl
S potlačou, 45x140 cm
(14)
Na sklade
Posledný kúsok
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Sedák Sherpa
Z materiálu bouclé, na zaväzovanie, 40x40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Butter Kings
Zástera Christmas
Bavlnená, s vianočným motívom, zelená/modrá
(5)
Na sklade
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Prestieranie Christmas Nutcracker
Bavlnené, s vianočným motívom, 46x30 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Prestieranie Misty Rose
Ľanové, možnosť prania, 35x45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Utierky v súprave Christmas Nutcracker
4 ks, bavlnené, s vianočným motívom, vínovočervené, 70x50 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
4,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Behúň na stôl Candy Cane
Bavlnený, s vianočným motívom, 32x220 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Zástera Farm
Bavlnená, krémovobiela
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Sedák
Na zaväzovanie, geometrický, 40x40 cm
(5)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Green Gate
Obrúsok Rani
Textilný, geometrický/s ornamentmi, 40x40 cm
(1)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Green Gate
Obrúsok Kylie
Textilný, bodkovaný, 40x40 cm
(52)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dvojitá kuchynská chňapka Nutcracker
S vianočným motívom, zelená, 18x88 cm
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Butter Kings
Zástera Rowan Berries
Bavlnená, s vianočným motívom, biela
Na sklade
Posledné kúsky
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Prestieranie Marble
Plastové, so vzorom kameňa, 33x45 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Obrúsky v súprave Traditio
3 ks, textilné, kockované, 45x45 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
2,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
RHS
Sedák Exotic Garden
Bavlnený, vonkajší, na zaväzovanie, s kvetinovým vzorom, 40x40 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Behúň na stôl True Green
Ľanový, 40x150 cm
(23)
Na sklade
Posledný kúsok
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Utierky v súprave Christmas Tartan Check
4 ks, bavlnené, s vianočným motívom, červené/tmavozelené, 70x50 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
4,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Utierky v súprave Enchanted Twilight Animals
4 ks, bavlnené, zelené, 50x70 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
4,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave Martini
2 ks, textilné, 40x40 cm
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
11,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Sedák Essentiel
Vonkajší, na zaväzovanie, 40x40 cm
(11)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
JAHU collections
Prestieranie Chess
2 ks, plastové, geometrické, 45x30 cm
(6)
Doručenie od 16. 10. 2026
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
3,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obrus Nutcracker
Bavlnený, s vianočným motívom, s potlačou, zelený, 137x229 cm
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Sedák Romane
Z mikrovlákna, na zaväzovanie, 43x43 cm
(1)
Doručenie od 14. 12. 2026
19,46 €
s kódom
24,32 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Behúň na stôl Mustard
Ľanový, 40x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Artchic
S ornamentmi, tmavosivý, 150x240 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
ZicZac
Prestieranie Troja
Z eko kože, 45x33 cm
(3)
Doručenie od 9. 11. 2026
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Tvar (2)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Behúň na stôl Martini
Ľanový, 40x150 cm
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Behúň na stôl Deco Sequin
Z mikrosaténu, s ornamentmi, 32x220 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Mila Home
Obrus Mandala Tiles
S potlačou, 140x180 cm
Na sklade
Posledné kúsky
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obrus Melange
Ľanový, béžový, ø 180 cm
Doručenie od 19. 11. 2026
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Behúň na stôl White Botany
Ľanový, s kvetinovým vzorom, 40x200 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Florelle
Z mikrovlákna, s kvetinovým vzorom, zelený/hnedý, 140x240 cm
Na sklade
Posledný kúsok
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Prestieranie Enchanted Twilight Animals
4 ks, bavlnené, možnosť prania, 30x46 cm
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
5,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
JAHU collections
Prestieranie Stripe
2 ks, plastové, pruhované, 30x45 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
4,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Sedák Tropy
Na zaväzovanie, 40x40 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dvojitá kuchynská chňapka Larsson Geo
Žltá/sivá, 18x88 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Prestieranie
Plastové, s ornamentmi, 38x38 cm
(2)
Doručenie od 9. 11. 2026
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Green Gate
Obrúsky v súprave Kylie
20 ks, papierové, bodkované, 25x25 cm
(6)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
0,37 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Utierka Martini
Ľanová, zelená/hnedá, 45x65 cm
(10)
Doručenie od 19. 11. 2026
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v súprave
2 ks, bavlnené, zelené, 20x20 cm
(13)
Doručenie od 9. 11. 2026
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
5,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Mike & Co. NEW YORK
Obrus Honey
S ornamentmi, modrý/ružový, 140x300 cm
(4)
Na sklade
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obrus Ashes of Roses
Ľanový, ružový/hnedý, 140x300 cm
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
108,80 €
s kódom
136 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
23
24
25
26
27
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Prestieranie
Utierky
Zástery
Kuchynské chňapky
Obrusy
Behúne na stôl
Vankúše na sedenie
Obrúsky
Obľúbené filtre
Zelený kuchynský textil
Kuchynský textil s veľkonočným motívom
Vianočný kuchynský textil