Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Kuchynský textil
Kuchynský textil
...
Textil
Kuchynský textil
Kuchynský textil so zľavovým kódom
Utierky
Prestieranie
Obrusy
Behúne na stôl
Kuchynské chňapky
Vankúše na sedenie
Obrúsky
Zástery
Súpravy kuchynského textilu
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Zloženie a druh materiálu
Motív
Cena
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
1 275 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchynské rukavice v súprave Gingham
2 ks, bavlnené, taupe, 13x19 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
10,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Restilo
Obrus Gaia
Tmavozelený, 140x180 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Zástera Gingham
Bavlnená, khaki
(1)
Na sklade
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Waffle
2 ks, z mikrovlákna, oranžové/hnedé, 40x60 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
6,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Cooksmart ®
Kuchynská rukavica Bauhaus
Bavlnená, 19x31 cm
(17)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Prestieranie Maya
Bavlnené, 33x48 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Zebulon
Plastové, ø 35 cm
(4)
Na sklade
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Mila Home
Súprava sedákov a behúňa Blue Rose
5 ks, biela/modrá
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Utierky v súprave Stripes
2 ks, bavlnené, zelené, 50x70 cm
(1)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
12,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Renata
Jutové, so vzorom mandaly, ø 38 cm
(3)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Prestieranie Natural
Ľanové, možnosť prania, 45x35 cm
(4)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Kuchynská rukavica
Bavlnená, sivá, 18x28 cm
(17)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Mila Home
Súprava sedákov a behúňa Illustrated Flower
5 ks, ružová/krémovobiela
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Súprava obliečok na vankúš a behúňa Nordic
5 ks, červená/biela
(12)
Na sklade
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dvojitá kuchynská chňapka Enchanted Twilight Animals
Bavlnená, modrá, 18x88 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Cosy Coeur
Umývateľný, z PVC, patchwork, svetlohnedý, 140x240 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Sisteron
Umývateľný, s PVC vrstvou, s kvetinovým vzorom, červený/biely, ø 160 cm
(11)
Na sklade
16,38 €
s kódom
20,48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Obrúsky v súprave Serafine
3 ks, 40x40 cm
(1)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
2,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Zástera
Bavlnená, modrá
(11)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Utierky v súprave Vibrato
3 ks, bavlnené, biele/zelené, 50x70 cm
(3)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
2,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Prestieranie
Plastové, s ornamentmi, 38x38 cm
(7)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Eclipse
S ornamentmi, béžový/v zlatej farbe, 145x240 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódom
Mila Home
Sedák Cats
Na zaväzovanie, s potlačou, 40x40 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Oursons
Plastové, s vianočným motívom, 28,5x44 cm
(7)
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Guyana
Umývateľný, s PVC vrstvou, zelený, ø 160 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kuchynská rukavica Cuistot
Bavlnená/silikónová, čierna, 18x30 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(2)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Prestieranie
Ratanové, ø 36 cm
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v súprave Indigo
2 ks, tmavomodré, 20x20 cm
Na sklade
Posledné kúsky
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
14,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ZicZac
Prestieranie Togo
Z eko kože, 33x45 cm
(8)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Feuillette
Plastové, 30x45 cm
(2)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Kuchynská rukavica Somerset
Bavlnená, taupe, 32x18 cm, tepelná odolnosť 250 °C
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Dakls
Prestieranie Tone
2 ks, látkové, vodoodolné/umývateľné, s kvetinovým vzorom, 30x45 cm
(2)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
2,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Kuchynská rukavica Somerset
Bavlnená, v terakotovej farbe, 32x18 cm, tepelná odolnosť 250 °C
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Prestieranie Nutcracker
4 ks, bavlnené, možnosť prania, s vianočným motívom, 30x46 cm
(3)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
5,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Prestieranie Larsson Geo
2 ks, bavlnené, možnosť prania, geometrické, 30x46 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
7,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Zástera Gingham
Bavlnená, ružová
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Green Gate
Utierka
Bavlnená, biela/modrá, 50x70 cm
(15)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kuchynská rukavica Solaris
Bavlnená, čiern-obiela, 14,5x24,5 cm
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Sedák Lambskin
Z umelej kožušiny, 40x40 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave
3 ks, bavlnené, ružové, 50x70 cm
(29)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
4,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Gingham
2 ks, bavlnené, žlté, 50x70 cm
(3)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
6,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
House Nordic
Sedák Lambskin
Z umelej kožušiny, 40x40 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Utierky v súprave Enchanted Twilight Animals
4 ks, bavlnené, modré, 50x70 cm
(3)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
4,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
JUNA
Prestieranie Christmas Fable
S prímesou bavlny, s vianočným motívom, 30x43 cm
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Zástera
Bavlnená, béžová
(5)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Kuchynská rukavica
Bavlnená, ružová, 18x28 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kuchynská rukavica Adam
Silikónová/zo zmesi vlákien, tmavosivá, 18x30 cm
(3)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Dakls
Obrus Tone
Umývateľný, s kvetinovým vzorom, 140x250 cm
(1)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
4
5
6
...
27
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Prestieranie
Utierky
Zástery
Kuchynské chňapky
Obrusy
Behúne na stôl
Vankúše na sedenie
Obrúsky
Obľúbené filtre
Zelený kuchynský textil
Kuchynský textil s veľkonočným motívom
Vianočný kuchynský textil