Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Kuchynský textil
Kuchynský textil
...
Textil
Kuchynský textil
Kuchynský textil so zľavovým kódom
Utierky
Prestieranie
Obrusy
Behúne na stôl
Kuchynské chňapky
Vankúše na sedenie
Obrúsky
Zástery
Súpravy kuchynského textilu
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Zloženie a druh materiálu
Motív
Cena
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
1 269 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Mila Home
Behúň na stôl Prada
S nápismi, 45x140 cm
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Chňapka Gourmet
Zelená, 14,5x24,5 cm
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave
3 ks, bavlnené, zelené, 50x70 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
4,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Restilo
Obrus Gaia
Tmavozelený, 140x200 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Zástera Gingham
Bavlnená, čierna
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kuchynská rukavica Cuistot
Bavlnená, čierna, 18x40 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Sisteron
Umývateľný, s PVC vrstvou, s kvetinovým vzorom, červený/biely, 140x240 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Prestieranie
Plastové, s ornamentmi, 38x38 cm
(10)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Cooksmart ®
Utierky v súprave Oxford Denim
3 ks, bavlnené, biele/modré, 45x65 cm
(64)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
4,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Suzy
Z mikrovlákna, béžový, 140x240 cm
(2)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Tiseco Home Studio
Kuchynská rukavica
Bavlnená, čierna, 18x28 cm
(30)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Persane
Umývateľný, z PVC, patchwork, sivý, ø 160 cm
(5)
Na sklade
14,49 €
s kódom
18,11 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Essentiel
Hnedý, ø 180 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Mila Home
Behúň na stôl Yellow Bird
So zvieracím vzorom, 40x130 cm
(23)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Kuchynská rukavica
Bavlnená, zelená, 18x28 cm
(9)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kuchynská rukavica Cuistot
Bavlnená/silikónová, červená, 18x30 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(5)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Mila Home
Súprava sedákov a behúňa Illustrated Autumn
5 ks
Na sklade
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave White
2 ks, ľanové, 45x45 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
14,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Restilo
Obrus Gaia
Čierny, 140x240 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Zone
Utierky v súprave Classic
3 ks, čierne, 27x27 cm
(48)
Na sklade
13,39 €
s kódom
16,74 € bez kódu
5,58 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Zástera Gingham
Bavlnená, modrá
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Stripes
4 ks, bavlnené, biele/sivé, 50x70 cm
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
3,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Zone
Utierky v súprave Classic
3 ks, taupe, 27x27 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
5,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Essentiel
Červený, ø 180 cm
(7)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
Premium
-20 % s kódom
LIND DNA
Prestieranie Monstera Leaf Nupo
Z eko kože, 35x42 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Sedák Prim
Kožušinový, bez uchytenia, ø 38 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Restilo
Sedák Aleksa
Zamatový, na zaväzovanie, 40x40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Guirlande
Plastové, ø 38 cm
(2)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rex London
Utierka Boat Race
Bavlnená, modrá, 50x70 cm
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchynské rukavice v súprave Yinte
2 ks, červené, 33x17 cm
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
10,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Chňapky v súprave Cuisiline
2 ks, z recyklovanej bavlny, béžové, 18x28 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Zástera Velmar
Koňakovohnedá
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Ginkobello
Plastové, ø 38 cm
(2)
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kuchynská rukavica Alveis
Zo zmesi vlákien, béžová, 18x30 cm
(1)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Bloomingville
Obrúsky v súprave Paia
20 ks, papierové, s nápismi, 33x33 cm
(3)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
0,37 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Prestieranie Maya
Bavlnené, možnosť prania, 33x48 cm
(3)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Dakls
Obrus Crystalline
S vianočným motívom, červený, 85x85 cm
(8)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Goldira
Plastové, pruhované, 30x45 cm
(3)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Joline
Plastové, 30x44 cm
(2)
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mila Home
Behúň na stôl Yellow Bird
S potlačou, 45x140 cm
(12)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Zástera Natural
Ľanová, v prírodnej farbe
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Eclipse
S ornamentmi, zelený/v zlatej farbe, ø 180 cm
(3)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódom
Restilo
Obrus Gaia
Červený, 140x240 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Sedák Delicate Greens
Na zaväzovanie, s kvetinovým vzorom, 40x40 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Essentiel
Svetlosivý, 140x200 cm
(3)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Sedák Twily
Na zaväzovanie, 38x38 cm
(6)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obrus Angus Highland Cow
Bavlnený, hnedý/béžový, 132x178 cm
Na sklade
Posledné kúsky
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Prestieranie
Plastové, s ornamentmi, 38x38 cm
(8)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
6
7
8
...
27
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Prestieranie
Utierky
Zástery
Kuchynské chňapky
Obrusy
Behúne na stôl
Vankúše na sedenie
Obrúsky
Obľúbené filtre
Zelený kuchynský textil
Kuchynský textil s veľkonočným motívom
Vianočný kuchynský textil