Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Kuchynský textil
Kuchynský textil
...
Textil
Kuchynský textil
Luxusný kuchynský textil so zľavovým kódom
Utierky
Prestieranie
Obrusy
Behúne na stôl
Kuchynské chňapky
Vankúše na sedenie
Obrúsky
Zástery
Súpravy kuchynského textilu
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Zloženie a druh materiálu
Motív
Cena
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
1 275 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Obrus Gingham
Bavlnený, koňakovohnedý, 150x250 cm
(2)
Doručenie od 9. 11. 2026
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Obrus Gingham
Bavlnený, khaki, 150x250 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Obrus Gaia
Svetlosivý, 140x240 cm
(21)
Na sklade
Posledný kúsok
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (6)
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Zástera Indigo
Tmavomodrá
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Behúň na stôl White Botany
Ľanový, s kvetinovým vzorom, 40x200 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mike & Co. NEW YORK
Obrus Honey
S ornamentmi, ružový/béžový, 140x300 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchynské rukavice v súprave Indigo
2 ks, tmavomodré, 17x33 cm
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
21 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mike & Co. NEW YORK
Obrus Honey
Geometrický, modrý, 140x300 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Restilo
Obrus Gaia
Tyrkysovomodrý, 140x180 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (6)
-20 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Obrus Nordic
S vianočným motívom, s ornamentmi, biely, 140x180 cm
Na sklade
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Behúň na stôl Amber Bronze Stripes
Ľanový, pruhovaný, 200x200 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mike & Co. NEW YORK
Obrus Honey
S ornamentmi, modrý/ružový, 140x300 cm
(4)
Na sklade
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
LIND DNA
Prestieranie Curve L Double Nupo
Z eko kože, 37x44 cm
Na sklade
Posledný kúsok
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
ZicZac
Utierky v súprave Duo Waffle
3 ks, biele/hnedé, 50x76 cm
Doručenie od 9. 11. 2026
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
13,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Green Gate
Sedák
Bavlnený, bez uchytenia, s kvetinovým vzorom, 50x50 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mijolnir
Behúň na stôl
37x136 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Behúň na stôl Red Gingham
Ľanový, kockovaný, 40x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Obrus Mandala Tiles
S potlačou, 140x180 cm
Na sklade
Posledné kúsky
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Obrus Lemons
S potlačou, žltý/zelený, 140x180 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mioli Decor
Sedák
Bez uchytenia, 42x42 cm
(5)
Na sklade
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Behúň na stôl Evergreen Damask
Ľanový, s abstraktným vzorom, 40x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Behúň na stôl Martini
Ľanový, 40x200 cm
(2)
Doručenie od 19. 11. 2026
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Behúň na stôl Botany 2 Lightweight
Ľanový, s kvetinovým vzorom, 40x200 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Obrus Nordic
S vianočným motívom, s ornamentmi, biely/sivý, 140x180 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchynské rukavice v súprave Velmar
2 ks, taupe, 18x18 cm
(1)
Na sklade
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
18,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchynské rukavice v súprave Velmar
2 ks, béžové, 18x18 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
18,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mila Home
Obrus Beige Meadow
S kvetinovým vzorom, béžový, ø 140 cm
(9)
Doručenie od 15. 12. 2026
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Obrus Home Sweet Home
S nápismi, biely, ø 140 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Obrus
S kvetinovým vzorom, biely/svetlomodrý, ø 140 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Obrus Mandala
So vzorom mandaly, tmavozelený, ø 140 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Obrus Yellow Bird
So zvieracím vzorom, béžový, ø 140 cm
(11)
Doručenie od 15. 12. 2026
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Obrus Happy New Year
S vianočným motívom, geometrický/s ornamentmi, biely/čierny/v zlatej farbe, 140x180 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Ego Dekor
Prestieranie Indi
4 ks, bavlnené, možnosť prania, 35x50 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
8,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Restilo
Obrus Gaia
Červený, 140x180 cm
(5)
Doručenie od 16. 10. 2026
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Restilo
Obrus Gaia
Svetlosivý, 140x180 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (6)
-20 % s kódom
Restilo
Obrus Gaia
Svetlosivý, 110x160 cm
(13)
Doručenie od 16. 10. 2026
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (6)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obrus Salcombe Boats
Bavlnený, s potlačou, modrý, 137x229 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obrus Nutcracker
Bavlnený, s vianočným motívom, s potlačou, zelený, 137x229 cm
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v súprave Indigo
2 ks, tmavomodré, 14x18 cm
Na sklade
Posledné kúsky
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
17,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Sedák Muted
Ø 38 cm
Na sklade
Posledné kúsky
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Sedák Muted
Ø 38 cm
(1)
Na sklade
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Sedák Muted
Ø 38 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Behúň na stôl Dark Grey
Ľanový, 40x200 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Butter Kings
Zástera Holiday Mood
Bavlnená, biela
Na sklade
Posledné kúsky
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Butter Kings
Zástera Santa Likes Mistletoe
Bavlnená, biela/zelená
Na sklade
Posledné kúsky
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Butter Kings
Zástera Toadstools
Bavlnená, biela
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Butter Kings
Zástera Christmas
Bavlnená, s vianočným motívom, zelená/modrá
(5)
Na sklade
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Butter Kings
Zástera They Are Flying
Bavlnená, s vianočným motívom, biela/zelená
(4)
Na sklade
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
...
27
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Prestieranie
Utierky
Zástery
Kuchynské chňapky
Obrusy
Behúne na stôl
Vankúše na sedenie
Obrúsky
Obľúbené filtre
Zelený kuchynský textil
Kuchynský textil s veľkonočným motívom
Vianočný kuchynský textil