Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kúpeľne
...
Bytové doplnky
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kúpeľne so zľavovým kódom
Doplnky na WC
Doplnky k umývadlu
Doplnky k vani a sprche
Sady doplnkov do kúpeľne
Predložky
Kúpeľňové organizéry
Kúpeľňové držiaky
Doplnky pre montáž bez vŕtania
Pranie a žehlenie
Kúpeľňové poličky
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Materiál
Typ
Spôsob uchytenia
+ Ďalšie (7)
Zľavový kód
2 097 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na uteráky Lava
Z nehrdzavejúcej ocele, v lesklej striebornej farbe, 53,5x35 cm, výška 80,5 cm
(48)
Doručenie od 19. 10. 2026
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave Arya
2 ks, prateľné, svetlohnedé, 60x100 cm
(32)
Doručenie od 4. 11. 2026
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave Post Modern Art
2 ks, prateľné, zelené/čierne/sivé/hnedé, 60x100 cm
(27)
Doručenie od 15. 12. 2026
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Žehliaca doska
Na rukávy, biela/sivá, 52x11 cm
(81)
Doručenie od 19. 10. 2026
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
simplehuman
Kúpeľňová polička
Teleskopická, kovová, sivá
(14)
Doručenie od 14. 10. 2026
139,20 €
s kódom
174 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Bari
Bez vŕtania, Vacuum-loc, oceľová, čierna
(24)
Doručenie od 19. 10. 2026
26,39 €
s kódom
32,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Sušiak na bielizeň
Závesný, čierny, kovový, dĺžka sušiacej plochy 3 m
(44)
Doručenie od 6. 11. 2026
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
WC kefa Orea
Bez vŕtania, Turbo-loc, z nehrdzavejúcej ocele, v matne striebornej farbe, 12,5x9 cm, výška 39 cm
(14)
Doručenie od 19. 10. 2026
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Zone
WC kefa Nova One
Kameninová, tmavomodrá, ø 10 cm, výška 37 cm
(17)
Doručenie od 26. 10. 2026
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Rolser
Poťah na žehliacu dosku Universal
Bavlnený, sivý, 140x55 cm
(10)
Doručenie od 14. 10. 2026
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Stojan na toaletný papier Ravina
So štetkou, z nehrdzavejúcej ocele, matne čierny, ø 20 cm, výška 70 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Brabantia
Doska na skladanie oblečenia
Plastová, béžová, 38x21 cm, výška 5 mm
(3)
Doručenie od 16. 10. 2026
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Dávkovač mydla Elenei
Mramorový, tmavozelený, 200 ml, ø 8 cm, výška 19 cm
(4)
Doručenie od 7. 12. 2026
19,46 €
s kódom
24,32 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 2 ks
Umbra
Kúpeľňové poličky Nami
2 ks, bez vŕtania, plastové, matne čierne
Doručenie od 19. 10. 2026
28 €
s kódom
35 € bez kódu
17,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Bralia
Bez vŕtania, Turbo-loc, plastová, čierna
(16)
Doručenie od 19. 10. 2026
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Addis
Kúpeľňový organizér
Na kozmetiku, plastový, 27x15,5 cm, výška 7 cm
(6)
Doručenie od 6. 11. 2026
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bianca
Kúpeľňová predložka Aspen Bobble
Prateľná, hnedá, 50x80 cm
(6)
Doručenie od 4. 11. 2026
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
súprava 2 ks
Umbra
Kúpeľňové poličky Nami
2 ks, bez vŕtania, plastové, béžové
Doručenie od 19. 10. 2026
28 €
s kódom
35 € bez kódu
17,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Zone
Dávkovač mydla Ume
Keramický, svetlozelený, 250 ml, ø 8 cm, výška 13 cm
(11)
Doručenie od 26. 10. 2026
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Kôš na bielizeň Tosca
Kovový, biely
(17)
Doručenie od 15. 10. 2026
64,80 €
s kódom
81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brabantia
Naparovacia podložka na žehlenie Linn
Látková, tmavosivá, 1x40 cm, výška 93 cm
(5)
Doručenie od 16. 10. 2026
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Dávkovač mydla Orea Gold
Bez vŕtania, Turbo-loc, sklenený, v zlatej farbe, 200 ml, 10x10,5 cm, výška 16,5 cm
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na uteráky Irpinia
Závesný, oceľový, čierny, 54,5x21,5 cm, výška 77,5 cm
(61)
Doručenie od 19. 10. 2026
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Kúpeľňový organizér Sensu
Na vatové tampony, kameninový, biely, ø 10 cm, výška 7,5 cm
(1)
Doručenie od 26. 10. 2026
18,97 €
s kódom
23,71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Zone
Dávkovač mydla Nova One
Kameninový, tmavomodrý, 250 ml, ø 8,5 cm, výška 11,5 cm
(15)
Doručenie od 26. 10. 2026
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Stojan na zubné kefky EasyStore
V striebornej farbe, 9x17 cm, výška 13 cm
(17)
Doručenie od 15. 10. 2026
24,11 €
s kódom
30,14 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Téglik na zubné kefky
Sklenený, biely, ø 7 cm, výška 9,5 cm
(42)
Doručenie od 19. 10. 2026
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Nádobka na mydlo Macre
Kamenná, béžová, ø 12 cm, výška 2 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
13,54 €
s kódom
16,92 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Téglik na zubné kefky Orea Gold
Bez vŕtania, Turbo-loc, sklenený, v zlatej farbe, ø 10 cm, výška 9,5 cm
(4)
Doručenie od 19. 10. 2026
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Dávkovač mydla Macre
Kamenný, béžový, ø 7 cm, výška 19 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
27,67 €
s kódom
34,59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bianca
Kúpeľňová predložka Aspen Bobble
Prateľná, hnedá, 50x120 cm
(8)
Doručenie od 4. 11. 2026
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave Green In Flower
2 ks, prateľné, 60x100 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
18,10 €
s kódom
22,62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
Premium
-20 % s kódom
Zone
Téglik na zubné kefky Ume
Kameninový, v terakotovej farbe, ø 8 cm, výška 10 cm
(3)
Doručenie od 26. 10. 2026
17,34 €
s kódom
21,67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Umbra
Rebrík na uteráky Leana
Drevený, čierny, dĺžka 51 cm, výška 152 cm, nosnosť 9 kg
(3)
Doručenie od 26. 10. 2026
72 €
s kódom
90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
YAMAZAKI
Multifunkčné držiaky v súprave Film Hook
2 ks, silikónové, čierne, 4,5x2 cm, výška 4,5 cm
(2)
Doručenie od 15. 10. 2026
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
6,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Stojan na uteráky Plane
Oceľový, čierny, 70x19 cm, výška 83 cm
(31)
Doručenie od 15. 10. 2026
68,80 €
s kódom
86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave
2 ks, prateľné, zamatové, taupe, 60x100 cm
(2)
Doručenie od 15. 12. 2026
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Umbra
Kúpeľňový organizér Malibu
Drevený, matne biely, 24x24 cm, výška 15 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
68 €
s kódom
85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Umbra
Kúpeľňový organizér Malibu
Drevený, matne čierny, 24x24 cm, výška 15 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
68 €
s kódom
85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave Gatto Carino
2 ks, prateľné, 60x100 cm
(19)
Doručenie od 4. 11. 2026
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave Floret
2 ks, prateľné, zelené/béžové, 60x100 cm
(6)
Doručenie od 4. 11. 2026
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Rolser
Kôš na bielizeň Laundry Hub Tweed duplo
Látkový, sivý, 71 l
Doručenie od 14. 10. 2026
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Tartas
Nástenný, plastový, biely, 960 ml, 9x14,5 cm, výška 24 cm
(20)
Doručenie od 19. 10. 2026
16,51 €
s kódom
20,64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Rebrík na uteráky Roots
Drevený, hnedý, dĺžka 60 cm, výška 180 cm
Doručenie od 3. 11. 2026
141,60 €
s kódom
177 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Foutastic
Kúpeľňová predložka Sheet
Zelená, 60x100 cm
(25)
Doručenie od 4. 11. 2026
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Foutastic
Kúpeľňová predložka Marbling
Prateľná, modrá/v zlatej farbe, 40x60 cm
(23)
Doručenie od 4. 11. 2026
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Kôš na bielizeň Ume
Plastový, biely, 60 l
(2)
Doručenie od 26. 10. 2026
68 €
s kódom
85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Stojan na toaletný papier Recco
So štetkou, oceľový, čierny, 20x20 cm, výška 71,5 cm
(4)
Doručenie od 19. 10. 2026
65,60 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
40
41
42
43
44
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Košíky
Kúpeľňové organizéry
WC kefy
Stojany na toaletný papier
Obľúbené filtre
Čierne doplnky do kúpeľne
Tyrkysové doplnky do kúpeľne