Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Kúpeľňový textil
Kúpeľňový textil
...
Textil
Kúpeľňový textil
Kúpeľňový textil so zľavovým kódom
Uteráky
Osušky
Predložky
Kúpeľňové závesy
Župany
Detský textil do kúpeľne
Koberce do kúpeľne
Žinky na umývanie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Zloženie a druh materiálu
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 337 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Kindsgut
Detská osuška s kapucňou Rabbit
Bavlnená, sivá, 76x76 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detské pončo Lilo and Stitch
Veľkosť 3-8 rokov, bavlnené, fialové
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Rafael
Prateľná, zelená, 50x80 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Rex London
Kúpeľňová predložka White Dove
Prateľná, broskyňová, 50x80 cm
Na sklade
Posledný kúsok
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Södahl
Uterák Vista
Froté, z bio bavlny, slonovinový, 50x100 cm
Na sklade
Posledné kúsky
20 €
s kódom
25 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Zone
Kúpeľňová predložka Classic
Prateľná, v terakotovej farbe, 50x80 cm
Na sklade
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+9
+10
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plážová osuška Palm Trees
Bavlnená, zelená, 90x180 cm
Na sklade
Posledný kúsok
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Spirella
Sprchový záves Primo
Vínovočervený, 180x200 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Spirella
Sprchový záves Maya
Béžový, 120x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Spirella
Sprchový záves Serengeti
Čierno-biely, 180x200 cm
Na sklade
Posledný kúsok
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Spirella
Sprchový záves Shore
Biely/v striebornej farbe, 180x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Angelica
Svetlohnedá, 50x80 cm
(1)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Spirella
Sprchový záves Teiva
S abstraktným vzorom, biely, 180x200 cm
Na sklade
Posledný kúsok
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Kúpeľňová predložka Soft
Obojstranná/prateľná, z bio bavlny, tmavozelená/modrá, 50x80 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v súprave Zero Twist
2 ks, froté, bavlnené, tmavozelené, 90x140 cm
(31)
Na sklade
Posledné kúsky
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
18,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Súprava (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
MSV
Sprchový záves Bento
S ornamentmi, biely/hnedý, 180x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Osuška Zero Twist
Froté, bavlnená, tmavozelená, 70x120 cm
(31)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová predložka Solivo
Prateľná, textilná, sivá, 50x80 cm
Na sklade
Posledný kúsok
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Zone
Uterák Sauna
Froté, bavlnený, biely, 50x100 cm
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová predložka Covelo
Prateľná, textilná, béžová, 50x80 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bianca
Uterák Reversible Stripe
Froté, bavlnený, biely/modrý, 50x85 cm
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Uteráky a osušky v súprave Anti-Bacterial
6 ks, froté, bavlnené, tmavomodré, 2x malý uterák (30x30)
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Rex London
Kúpeľňová predložka Butterfly
Prateľná, 50x80 cm
Na sklade
Posledný kúsok
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave
2 ks, prateľné, zamatové, hnedé, 60x100 cm
Na sklade
Posledné kúsky
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Kúpeľňová predložka Classic
Prateľná, červená, 50x80 cm
Na sklade
Posledné kúsky
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+9
+10
-20 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Amari
10 ks, froté, bavlnené, svetloružové, 4x malý uterák (30x50)/4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(46)
Na sklade
Posledný kúsok
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Počet kusov (3)
-20 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Allium
2 ks, froté, bavlnené, svetlozelené, 1x stredný uterák (50x90)/1x osuška (70x130)
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v súprave Zero Twist
2 ks, froté, bavlnené, sivozelené, 90x140 cm
(31)
Na sklade
Posledné kúsky
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
18,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Súprava (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Uteráky v súprave Pixie
2 ks, froté, bavlnené, ružové, 30x50 cm
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
12,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Amari
10 ks, froté, bavlnené, oranžové, 4x malý uterák (30x50)/4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(46)
Na sklade
Posledné kúsky
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Počet kusov (2)
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Harry Potter "Hedwig"
Bavlnená, 70x140 cm
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Spirella
Sprchový záves Faces
S potlačou, biely, 180x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Osuška Navira
Froté, bavlnená, biela, 70x140 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
30,46 €
s kódom
38,07 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Osuška Anti-Bacterial
Froté, bavlnená, zelená, 90x140 cm
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Zone
Osuška Classic
Froté, bavlnená, oranžová, 70x140 cm
(542)
Na sklade
Posledné kúsky
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Osuška Zero Twist
Froté, bavlnená, svetlosivá, 90x140 cm
(31)
Na sklade
Posledný kúsok
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Súprava (2)
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Sprchový záves Diagonal
Geometrický/pruhovaný, svetlomodrý/krémovobiely, 150x200 cm
Na sklade
Posledný kúsok
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Osuška Zero Twist
Froté, bavlnená, sivozelená, 90x140 cm
(31)
Na sklade
Posledný kúsok
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Súprava (2)
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v súprave Zero Twist
2 ks, froté, bavlnené, biele, 90x140 cm
(31)
Na sklade
Posledný kúsok
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
18,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Súprava (2)
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Uterák Retro
Froté, z bio bavlny, antracitový/béžový, 50x90 cm
(32)
Na sklade
Posledné kúsky
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Kúpeľňová predložka Diagonal
Z bio bavlny, v mentolovej farbe, 50x80 cm
Na sklade
Posledné kúsky
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Uteráky v súprave Zero Twist
2 ks, froté, bavlnené, biele, 30x30 cm
(31)
Na sklade
Posledné kúsky
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
2,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Zone
Kúpeľňová predložka Classic
Prateľná, tmavomodrá, 50x80 cm
Na sklade
Posledný kúsok
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+9
+10
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detské pončo Paw Patrol
Veľkosť 3-8 rokov, bavlnené
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Uterák Navira
Froté, bavlnený, biely, 50x90 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
19,46 €
s kódom
24,32 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Uterák Gobo
Froté, bavlnený, v levanduľovej farbe/krémovobiely, 50x80 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
15,20 €
s kódom
19 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Casa Selección
Osuška Simple
Froté, bavlnená, modrá, 70x140 cm
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Zone
Kúpeľňová predložka Classic
Prateľná, biela, 50x80 cm
Na sklade
Posledné kúsky
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+9
+10
1
...
22
23
24
...
28
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Župany
Uteráky
Predložky
Kúpeľňové závesy