Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Kúpeľňový textil
Kúpeľňový textil
...
Textil
Kúpeľňový textil
Kúpeľňový textil so zľavovým kódom
Uteráky
Osušky
Predložky
Kúpeľňové závesy
Župany
Detský textil do kúpeľne
Koberce do kúpeľne
Žinky na umývanie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Zloženie a druh materiálu
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 337 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Osuška Zero Twist
Froté, bavlnená, biela, 90x140 cm
(31)
Doručenie od 4. 11. 2026
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Súprava (2)
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Casa Selección
Osuška Simple
Froté, bavlnená, hnedá, 70x140 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Zone
Kúpeľňová predložka Classic
Prateľná, sivobéžová, 50x80 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+9
+10
Premium
-20 % s kódom
Zone
Kúpeľňová predložka Classic
Prateľná, žltá, 50x80 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+9
+10
-20 % s kódom
Restilo
Osuška Amari
Froté, bavlnená, oranžová, 70x140 cm
(23)
Doručenie od 16. 10. 2026
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Amari
10 ks, froté, bavlnené, fialové, 4x malý uterák (30x50)/4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(46)
Doručenie od 16. 10. 2026
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Počet kusov (2)
-20 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Amari
4 ks, froté, bavlnené, zelené, 2x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(46)
Doručenie od 16. 10. 2026
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+9
+10
+ Počet kusov (3)
-20 % s kódom
Restilo
Osuška Amari
Froté, bavlnená, fialová, 70x140 cm
(23)
Doručenie od 16. 10. 2026
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Amari
10 ks, froté, bavlnené, zelené, 4x malý uterák (30x50)/4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(46)
Doručenie od 16. 10. 2026
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Počet kusov (3)
-20 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Amari
4 ks, froté, bavlnené, červené, 2x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(46)
Doručenie od 16. 10. 2026
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+9
+10
+ Počet kusov (3)
-20 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Amari
6 ks, froté, bavlnené, krémovobiele, 4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(46)
Doručenie od 16. 10. 2026
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Počet kusov (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Uteráky v súprave Zero Twist
2 ks, froté, bavlnené, sivozelené, 30x30 cm
(31)
Doručenie od 4. 11. 2026
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
2,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Amari
6 ks, froté, bavlnené, tmavosivé, 4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(46)
Doručenie od 16. 10. 2026
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Počet kusov (3)
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Osuška Diagonal
Froté, z bio bavlny, geometrická/pruhovaná, žltá, 70x133 cm
(2)
Doručenie od 30. 10. 2026
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Uterák Maya
Froté, bavlnený, béžový, 50x90 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Uterák Gobo
Froté, bavlnený, v levanduľovej farbe/krémovobiely, 50x80 cm
(2)
Doručenie od 20. 10. 2026
15,20 €
s kódom
19 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Bianca
Kúpeľňová predložka Aspen Bobble
Prateľná, modrá, 50x120 cm
(39)
Doručenie od 4. 11. 2026
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Bianca
Osuška Reversible Stripe
Froté, bavlnená, pruhovaná, biela/modrá, 70x120 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Restilo
Osuška Amari
Froté, bavlnená, biela, 70x140 cm
(23)
Doručenie od 16. 10. 2026
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Bianca
Osuška Zero Twist
Froté, bavlnená, biela, 70x120 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Restilo
Osuška Amari
Froté, bavlnená, krémovobiela, 70x140 cm
(23)
Doručenie od 16. 10. 2026
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Župan Pippa
Veľkosť S/M, mikroplyšový, hnedý
(1)
Doručenie od 9. 11. 2026
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Uterák Zero Twist
Froté, bavlnený, krémovobiely, 50x85 cm
(31)
Doručenie od 4. 11. 2026
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Uterák Zero Twist
Froté, bavlnený, zelenomodrý, 50x85 cm
(31)
Doručenie od 4. 11. 2026
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
JUNA
Uterák Check
Froté, z bio bavlny, biely, 30x30 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Uterák Classic
Froté, bavlnený, oranžový, 50x100 cm
(542)
Doručenie od 26. 10. 2026
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Foutastic
Uteráky v súprave Betty
2 ks, vaflové, v lososovej farbe, 40x60 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
9,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Uterák Quick Dry
Rýchloschnúci/froté, bavlnený, sivý, 50x85 cm
(64)
Doručenie od 4. 11. 2026
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Casa Selección
Uterák Simple
Froté, bavlnený, modrý, 50x100 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Uteráky v súprave Anti-Bacterial
2 ks, froté, bavlnené, biele, 30x30 cm
(9)
Doručenie od 4. 11. 2026
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
2,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
JUNA
Uterák Check
Froté, z bio bavlny, červený, 50x100 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Uterák Zero Twist
Froté, bavlnený, svetlosivý, 50x85 cm
(31)
Doručenie od 4. 11. 2026
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Casa Selección
Uterák Simple
Froté, bavlnený, biely, 30x50 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Restilo
Uterák Amari
Froté, bavlnený, hnedý, 30x50 cm
(23)
Doručenie od 16. 10. 2026
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Uterák Anti-Bacterial
Froté, bavlnený, béžový, 50x85 cm
(9)
Doručenie od 4. 11. 2026
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
JUNA
Uterák Check
Froté, z bio bavlny, modrý/ružový, 50x100 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Uterák Anti-Bacterial
Froté, bavlnený, biely, 50x85 cm
(9)
Doručenie od 4. 11. 2026
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Restilo
Uterák Amari
Froté, bavlnený, biely, 50x100 cm
(23)
Doručenie od 16. 10. 2026
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Župan Pippa
Veľkosť L/XL, mikroplyšový, taupe
(1)
Doručenie od 9. 11. 2026
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť (2)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Župan Dark Grey
Veľkosť L/XL, s prímesou ľanu, tmavosivý
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
88 €
s kódom
110 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť (2)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Župan Dark Grey
Veľkosť S/M, s prímesou ľanu, tmavosivý
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
88 €
s kódom
110 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť (2)
Pre zobrazenie viacerých výsledkov odoberte niektorý z filtrov
Zľavový kód
1
...
24
25
26
27
28
Súvisiace kategórie
Župany
Uteráky
Predložky
Kúpeľňové závesy