Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Kvety a kvetináče
Kvety a kvetináče
...
Dekorácie
Kvety a kvetináče
Kvety a kvetináče so zľavovým kódom
Umelé kvety
Kvetináče
Stojany na kvety
Hrantíky
Kanvy na zalievanie
Rozprašovače
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
624 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Artevasi
Držiaky na kvetináč v sade Hammer Grey
2 ks, kovové, výška 21 cm
Na sklade
Posledné kúsky
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
15,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Esschert Design
Kanvička na zalievanie
Plastová, 1,5 l
(10)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
11,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Pojazdný podstavec pod kvetináč Indoor & Outdoor
Drevený, 29x29 cm, výška 8 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Umelý kvet Poppy
Ø 16 cm, výška 104 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Kanvička na zalievanie Frog
Plastová, 1,7 l
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Restilo
Umelé kvety v súprave Dahlia
10 ks, výška 62 cm
Na sklade
Posledný kúsok
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
5,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Artevasi
Kvetináč Saramago
Terakotový, s odtokovým otvorom, ø 23 cm, výška 12 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Klíčiaca miska
na bylinky, sklenená, ø 12 cm, výška 10 cm
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Umelá levanduľa Lavender
Ø 12 cm, výška 30 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Obal na kvetináč Abas
Terakotový, bez odtokového otvoru, ø 12 cm, výška 12 cm
(14)
Na sklade
Posledný kúsok
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Kvetináč
Kovový, bez odtokového otvoru, ø 14 cm, výška 21 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Pojazdný podstavec pod kvetináč
Drevený, 29x29 cm, výška 8 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Premier Housewares
Obal na kvetináč Sidra
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 20,5 cm, výška 15 cm
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Premier Housewares
Obal na kvetináč Sidra
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 17,5 cm, výška 13 cm
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Green Gate
Obal na kvetináč Alice
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 14 cm, výška 12 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Grapano
Kvetináč Rondi
Ø 23 cm, výška 40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
92 €
s kódom
115 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Esschert Design
Pojazdný podstavec pod kvetináč Indoor & Outdoor
Drevený, ø 29 cm, výška 8 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Umelá rastlina Pelia
Ø 28 cm, výška 28 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Artevasi
Kvetináč Diana
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 14 cm, výška 13 cm
(1)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Sass & Belle
Obal na kvetináč Frog
Ručne maľovaný, kameninový, bez odtokového otvoru, výška 7 cm
(1)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Kvetináč
Závesný a nástenný , keramický, s odtokovým otvorom, ø 25,5 cm, výška 12 cm
(16)
Na sklade
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Umelý kvet Tulip
Ø 17 cm, výška 32 cm
Na sklade
Posledné kúsky
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Light & Living
Umelý kvet Tulip
Ø 6 cm, výška 70 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Umelý kvet Hydrangea
Ø 15 cm, výška 56 cm
(1)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Artevasi
Kvetináč Juno
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 14 cm, výška 13 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Plastia
Pestovateľská nádoba Urbalive
Samozavlažovacia, plastová, s odtokovým otvorom, výška 48 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
63,20 €
s kódom
79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Artevasi
Miska pod kvetináč
Terakotová, ø 27 cm, výška 3,5 cm
(16)
Na sklade
Posledný kúsok
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Artevasi
Kvetináč Diana
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 14 cm, výška 13 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Dakls
Obal na kvetináč Natural
Betónový, bez odtokového otvoru, ø 13 cm, výška 10 cm
(6)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ixia
Umelá vetvička
6x9 cm, výška 55 cm
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ego Dekor
Umelá vetvička Mistletoe
Výška 55 cm
(6)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Obal na kvetináč Toppu
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 15 cm, výška 24 cm
Na sklade
Posledné kúsky
76 €
s kódom
95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Obal na kvetináč Toppu
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 15 cm, výška 24 cm
Na sklade
Posledné kúsky
73,60 €
s kódom
92 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Obal na kvetináč Kupla
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 30 cm, výška 25 cm
Na sklade
Posledný kúsok
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Obal na kvetináč Nami
Ručne vyrobený, kameninový, ø 21,5 cm, výška 24 cm
Na sklade
Posledné kúsky
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Bizzotto
Kvetináče v súprave Quang
3 ks, ručne vyrobené, terakotové, s odtokovým otvorom, ø 46 cm, výška 38 cm
Na sklade
Posledné kúsky
363,20 €
s kódom
454 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Obal na kvetináč Toppu
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 10 cm, výška 15 cm
Na sklade
Posledný kúsok
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Light & Living
Kvetináč Berries
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 20 cm, výška 22,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
69,60 €
s kódom
87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Miska pod kvetináč Coaster
Gumená, ø 25 cm, výška 1 cm
(1)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Light & Living
Umelý kvet Delphinio
Ø 12 cm, výška 80 cm
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Obal na kvetináč Cockapoo
Ručne maľovaný, kamenný, bez odtokového otvoru, ø 7,5 cm, výška 7,5 cm
(1)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Obal na kvetináč
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 12 cm, výška 13 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Rastlinná škôlka Eco
Plastová, 20x30 cm, výška 10 cm
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Kvetináče v súprave Thanh
3 ks, plastové/z umelého ratanu, bez odtokového otvoru, ø 45 cm, výška 36 cm
Na sklade
Posledné kúsky
128 €
s kódom
160 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Kvetináč
Závesný a nástenný , keramický, s odtokovým otvorom, výška 17,5 cm
(26)
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Obal na kvetináč Badger Mini
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 8 cm, výška 8,5 cm
(1)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Obal na kvetináč Caldera
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 11 cm, výška 12 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Artevasi
Kvetináč Siena
Z recyklovaného plastu, 17x40 cm, výška 17 cm
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
1
...
6
7
8
...
13
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Stojany na kvety
Kanvy na zalievanie
Rozprašovače
Pestovanie rastlín
Záhradné rukavice a zástery