Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Misy a misky
Misky
Misky
...
Misy a misky
Misky
Misky so zľavovým kódom
Filtre
1
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Na sklade
Farba
Materiál
Typ
Súprava
+ Ďalšie (8)
Zľavový kód
303 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Miska Sileia
Kompótová/na šalát, sklenená, ø 10 cm
Na sklade
Posledný kúsok
6,77 €
s kódom
8,46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Miska Paula
Na polievku, kameninová, sivá/hnedá, 525 ml, ø 16 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detská miska Celebrate
Kameninová, svetlomodrá/krémovobiela, ø 13,5 cm, objem 500 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detská miska Addy
Kameninová, tmavozelená, ø 12 cm, objem 360 ml
Na sklade
Posledné kúsky
13,40 €
s kódom
16,75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Miska Sileia
Kompótová/na šalát, sklenená, modrá, ø 10 cm
Na sklade
Posledný kúsok
6,77 €
s kódom
8,46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Detská miska Nini
Keramická, svetlomodrá, ø 9 cm, objem 170 ml
(1)
Na sklade
10,27 €
s kódom
12,84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Miska Chip
Servírovacia, keramická, svetlozelená/krémovobiela, 1,9 l, ø 17,5 cm
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detská miska Dolly
Kameninová, biela/hnedá, ø 14 cm, objem 615 ml
Na sklade
Posledné kúsky
19,47 €
s kódom
24,34 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Cam Cam Copenhagen
Detské misky v súprave Earth
2 ks, silikónové, béžové, ø 13,5 cm, objem 500 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
14,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Antic Line
Miska Dolce Vita
Na polievku, kameninová, ø 14 cm
(34)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ladelle
Miska Artisan
Servírovacia, porcelánová/drevená, biela/čierna
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Miska Redonda
Na polievku, kameninová, hnedá, 1,65 l, ø 21 cm
Na sklade
Posledné kúsky
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Miska Sandrine
Na polievku, kameninová, sivá, 900 ml, ø 22 cm
(3)
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Miska Carmel
Na polievku, kameninová, oranžová, 600 ml, ø 15,5 cm
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Remember
Misky v súprave Mono
3 ks, servírovacie, porcelánové, ø 9 cm
Na sklade
Posledný kúsok
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Miska Safie
Na polievku, kameninová, svetlozelená, 300 ml, ø 11,5 cm
(1)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detská miska Celebrate
Kameninová, žltá/krémovobiela, ø 13,5 cm, objem 500 ml
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
MIJ
Miska Earth
Na polievku, keramická, sivá/v prírodnej farbe, 1,8 l, ø 29 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Green Gate
Miska Maise
Na šalát, porcelánová, biela, 400 ml, ø 13,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Miska Redonda
Na polievku, kameninová, hnedá, 580 ml, ø 13 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Misky v súprave Romance
3 ks, kompótové/na šalát, sklenené, ø 17 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Miska Heather
Na polievku, kameninová, zelená, 500 ml, ø 17 cm
Na sklade
Posledný kúsok
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Miska Heikki
Na polievku, keramická, béžová, 860 ml, ø 19 cm
Na sklade
Posledný kúsok
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
House Nordic
Misky v súprave Viola
4 ks, na polievku, kameninové, béžové, 1 l, ø 14,5 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
8,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Brandani
Miska Alhambra
Na polievku, kameninová, ø 22 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kütahya Porselen
Misky v súprave Lux
2 ks, modré, 90 ml
Na sklade
Posledné kúsky
62,40 €
s kódom
78 € bez kódu
39 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Design Letters
Miska Snack
Servírovacia, porcelánová, čierna, ø 12 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Green Gate
Miska Kylie
Na polievku, kameninová, biela, 600 ml, ø 15 cm
(1)
Na sklade
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Ladelle
Misky v súprave Host
3 ks, servírovacie, kameninové, biele
Na sklade
Posledné kúsky
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Green Gate
Miska
Na polievku, porcelánová, biela/modrá, 150 ml, ø 10 cm
(1)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Misky v súprave Nirela
2 ks, na zmrzlinu/na šalát, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, ø 12,5 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
24 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Misky v súprave Jolly
2 ks, na polievku, kameninové, krémovobiele, 500 ml, ø 14 cm
(6)
Doručenie od 21. 10. 2026
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
16,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Green Gate
Miska
Na polievku, porcelánová, biela/ružová, 150 ml, ø 10 cm
(2)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Miska Fuyu
Na ovocie/na šalát, sklenená, ø 25 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
ZicZac
Miska Querco
Servírovacia, korková, v prírodnej farbe, 112,5 ml, ø 15 cm
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Sagaform
Miska Doris
Na polievku, smaltovaná, čierna, ø 16 cm
(1)
Doručenie od 15. 10. 2026
9,60 €
s kódom
12 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bahne & CO
Miska Flowers
Na polievku, kameninová, ø 12,5 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ladelle
Miska Essentials
Servírovacia, porcelánová/drevená, sivá
(3)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Premier Housewares
Misky v súprave Beaufort
4 ks, na zmrzlinu, sklenené, ø 12 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
4,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Miska Margrethe
Plastová, biela, 250 ml, ø 10 cm
(1)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Miska Pacifica
Ramen, kameninová, vínovočervená, 970 ml, ø 19 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Design Letters
Detská miska Boss
Plastová, žltá, ø 11 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Green Gate
Miska Aslaug
Na šalát, porcelánová, biela/sivá, 500 ml, ø 15 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Miska Pacifica
Ramen, kameninová, zelená, 970 ml, ø 19 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kütahya Porselen
Misky v súprave Lux
2 ks, biele, 90 ml
Na sklade
Posledné kúsky
59,20 €
s kódom
74 € bez kódu
37 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Design Letters
Detská miska Darling
Plastová, svetlomodrá, ø 11 cm
(3)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Green Gate
Miska Kylie
Na polievku, kameninová, biela, 150 ml, ø 10 cm
(1)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
ZicZac
Miska Querco
Servírovacia, korková, v prírodnej farbe, 200 ml, ø 20 cm
Na sklade
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
6
7
Načítať viac
Obľúbené filtre
Misky v súprave
Plastové misky
Sklenené misky
Porcelánové misky
Bambusové misky
Keramické misky