Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne
...
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne so zľavovým kódom
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Jedálenské stoly
Barové stoly
Servírovacie stolíky
Vitríny
Police
Regály
Komody
Jedálenské súpravy
Vinotéky a stojany na víno
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dekor
Dizajnový štýl
Farba
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
2 582 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Eamy
Z umelej (eko) kože, matná, hnedá
(1)
Doručenie od 9. 12. 2026
134,40 €
s kódom
168 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Eamy
Z umelej (eko) kože, matná, krémovobiela
(1)
Doručenie od 9. 12. 2026
134,40 €
s kódom
168 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Barová stolička Nolan
S nastaviteľnou výškou/s podrúčkami, čalúnená, béžová, výška sedadla 65 cm
(8)
Na sklade
136 €
s kódom
170 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bonami Selection
Jedálenské stoličky v súprave Chanzo
2 ks, béžové
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
136 €
s kódom
170 € bez kódu
85 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bonami Selection
Jedálenské stoličky v súprave Chanzo
2 ks, svetlosivé
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
136 €
s kódom
170 € bez kódu
85 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Servírovací stolík Tower
Na kolieskach, kovový, 38x49,5 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
136 €
s kódom
170 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Light & Living
Regál na víno Salbris
Kovový, čierny, počet fliaš 20, čierny, šírka 48 cm, výška 52 cm, hĺbka 18 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
136 €
s kódom
170 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet fliaš (2)
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenské kreslo Nolan
S podrúčkami, čalúnené, béžové
(3)
Doručenie od 19. 10. 2026
136 €
s kódom
170 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenské kreslo Nolan
S podrúčkami, čalúnené, béžové
(3)
Na sklade
136,80 €
s kódom
171 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Rupert
Hojdacia, čalúnená, menčestrová, sivá
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
136,80 €
s kódom
171 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Barová stolička Doon
Oceľová, červená, výška sedadla 65 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
136,80 €
s kódom
171 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
Rowico
Polica Westlock
Poschodová, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: olejovanie, v svetlo prírodnej farbe, šírka 75 cm, výška 48 cm, hĺbka 25 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
136,80 €
s kódom
171 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Rowico
Polica Westlock
Poschodová, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: olejovanie, v tmavo prírodnej farbe, šírka 75 cm, výška 48 cm, hĺbka 25 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
136,80 €
s kódom
171 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Livo
Čalúnená, béžová/v prírodnej farbe
(2)
Na sklade
137,60 €
s kódom
172 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Roxby
V dekore orecha, ø 105 cm
(59)
Na sklade
137,60 €
s kódom
172 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Rupert
Hojdacia, čalúnená, menčestrová, červená
(5)
Na sklade
137,60 €
s kódom
172 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Barová stolička Destiny
S nastaviteľnou výškou/otočná, čalúnená, biela/čierna, výška sedadla 61 cm
(2)
Doručenie od 26. 10. 2026
137,60 €
s kódom
172 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Hübsch
Polica Display
Poschodová/na obrázky, z dubového dreva, povrchová úprava: dyha, matná, v prírodnej farbe, šírka 74 cm, výška 92 cm, hĺbka 9 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
137,60 €
s kódom
172 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
House Nordic
Lavica Branca
Z textílie buklé, polstrovaná, s úložným priestorom/pred posteľ, hnedá, šírka 98 cm, hĺbka 41 cm, výška 48 cm
(1)
Doručenie od 26. 10. 2026
137,60 €
s kódom
172 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Polica Preston
Poschodová, z jedlového dreva, povrchová úprava: lakovanie, svetlozelená, šírka 67 cm, výška 12 cm, hĺbka 41 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
138,40 €
s kódom
173 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Barová stolička A-Stool
Kovová, čierna
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
138,40 €
s kódom
173 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Jedálenská stolička Kyra
Z imitácie kože, z umelej (eko) kože, hnedá
Doručenie od 22. 10. 2026
138,40 €
s kódom
173 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Jedálenská stolička Kyra
Z imitácie kože, z umelej (eko) kože, čierna
Doručenie od 22. 10. 2026
138,40 €
s kódom
173 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Polica Mu
Z dubového dreva, povrchová úprava: olejovanie, hnedá, šírka 70 cm, výška 2,5 cm, hĺbka 18 cm
(1)
Doručenie od 23. 12. 2026
138,40 €
s kódom
173 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba dreva (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Bonami Essentials
Jedálenské kreslo Lunio
Otočné, čalúnené, menčestrové, matné, zelené
Na sklade
Posledný kúsok
139,20 €
s kódom
174 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tvilum
Komoda Next
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: papier, lesklá, biela/v prírodnej farbe, šírka 80 cm, výška 84 cm, hĺbka 48 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
139,20 €
s kódom
174 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Rowico
Jedálenská stolička Ami
Z dubového dreva, z umelej (eko) kože, hnedá
(15)
Doručenie od 22. 10. 2026
139,20 €
s kódom
174 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Rupert
Hojdacia, čalúnená, menčestrová, zelená
(6)
Na sklade
140,80 €
s kódom
176 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Servírovací stolík Country House
Na kolieskach, 40x80 cm
(25)
Na sklade
140,80 €
s kódom
176 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Rupert
Hojdacia, čalúnená, menčestrová, žltá
(3)
Na sklade
140,80 €
s kódom
176 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Rupert
Hojdacia, čalúnená, menčestrová, oranžová
(1)
Na sklade
140,80 €
s kódom
176 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Rowico
Barová stolička Austin
Z dubového dreva, v prírodnej farbe, výška sedadla 65 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
140,80 €
s kódom
176 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Barová stolička Colville
S nastaviteľnou výškou, čalúnená, tmavosivá, výška sedadla 68 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
140,80 €
s kódom
176 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Rupert
Hojdacia, čalúnená, béžová
(32)
Na sklade
141,60 €
s kódom
177 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Tvilum
Komoda Naia
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: papier, matná, v prírodnej farbe, šírka 40 cm, výška 111 cm, hĺbka 50 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
142,40 €
s kódom
178 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (7)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Kave Home
Jedálenské kreslo Konna
S podrúčkami, čalúnené, béžové
(24)
Doručenie od 9. 12. 2026
142,40 €
s kódom
178 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Konna
S podrúčkami, čalúnené, zelené
(11)
Doručenie od 9. 12. 2026
142,40 €
s kódom
178 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Barová stolička Tamzin
Čalúnená, čierna/sivá
Doručenie od 29. 10. 2026
143,20 €
s kódom
179 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Polica Villa
Poschodová, bambusová, povrchová úprava: olejovanie, v prírodnej farbe, šírka 50 cm, výška 180 cm, hĺbka 25 cm
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
143,20 €
s kódom
179 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Vitrína Poetic
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 30 cm, výška 42 cm, hĺbka 30 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
144 €
s kódom
180 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Servírovací stolík Pasaku
Na kolieskach, z masívneho dreva, 50x86 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
144 €
s kódom
180 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tvilum
Komoda Oslo
Z drevotriesky, povrchová úprava: fólia, matná, biela/v prírodnej farbe, šírka 99 cm, výška 82 cm, hĺbka 39 cm
(11)
Doručenie od 15. 10. 2026
144 €
s kódom
180 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Jedálenská stolička District
Kovová, v zlatej farbe
Doručenie od 29. 10. 2026
144 €
s kódom
180 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Batilda
Čalúnená, z umelej (eko) kože, koňakovohnedá
Doručenie od 21. 10. 2026
144 €
s kódom
180 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Elim
Čalúnená, z textílie buklé, svetlosivá/v prírodnej farbe
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
144,80 €
s kódom
181 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Barové stoličky v súprave Zaib
2 ks, s nastaviteľnou výškou, čalúnené, ženilkové, tmavozelené, výška sedadla 53,5 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
144,80 €
s kódom
181 € bez kódu
90,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Polica Grid
Poschodová, z jaseňového dreva, v tmavo prírodnej farbe, šírka 42,5 cm, výška 89 cm, hĺbka 15,5 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
144,80 €
s kódom
181 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Elim
Čalúnená, z textílie buklé, krémovobiela/v prírodnej farbe
(19)
Na sklade
145,60 €
s kódom
182 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
10
11
12
...
54
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Vitríny
Servírovacie stolíky
Stojany na víno
Police
Regály
Obľúbené filtre
Nábytok do kuchyne a jedálne dekor dub
Moderný nábytok do kuchyne a jedálne