Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne
...
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne so zľavovým kódom
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Jedálenské stoly
Barové stoly
Servírovacie stolíky
Vitríny
Police
Regály
Komody
Jedálenské súpravy
Vinotéky a stojany na víno
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dekor
Dizajnový štýl
Farba
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
2 581 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Premier Housewares
Jedálenský stôl District
Z brestového dreva, ø 80 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
164 €
s kódom
205 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (3)
-20 % s kódom
Premier Housewares
Jedálenský stôl District
Z brestového dreva, ø 80 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
164 €
s kódom
205 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (3)
-20 % s kódom
House Nordic
Jedálenská stolička Levanto
Čalúnená, béžová/tmavohnedá
Doručenie od 29. 10. 2026
164 €
s kódom
205 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Becca
Čalúnená, matná, v terakotovej farbe
Doručenie od 23. 10. 2026
164 €
s kódom
205 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Ciselia
Čalúnená, ženilková, tmavosivá, výška sedadla 65 cm
(2)
Na sklade
164,80 €
s kódom
206 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Výška sedadla (2)
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Polica Lina
Poschodová, kovová, povrchová úprava: práškovanie, matná, tmavomodrá, šírka 80 cm, výška 24 cm, hĺbka 20 cm
Na sklade
Posledné kúsky
164,80 €
s kódom
206 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Bonami Essentials
Jedálenský stôl Brisbane
Rozkladací, s prídavnou doskou, z borovicového dreva, 70x120 cm, dĺžka po rozložení 200 cm
(22)
Na sklade
165,60 €
s kódom
207 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Light & Living
Jedálenská stolička Eniola
Čalúnená, taupe
Doručenie od 22. 10. 2026
166,40 €
s kódom
208 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Light & Living
Jedálenská stolička Eniola
Čalúnená, tmavozelená
Doručenie od 22. 10. 2026
166,40 €
s kódom
208 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Jedálenské stoličky v súprave Maceda
2 ks, čalúnené, z textílie buklé, tmavozelené
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
167,20 €
s kódom
209 € bez kódu
104,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Lavica Carabel
Z imitácie kože, kovová, čierna/hnedá, šírka 100 cm, hĺbka 40 cm, výška 44 cm
Na sklade
Posledný kúsok
167,20 €
s kódom
209 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Actona
Jedálenské kreslo Ella
S podrúčkami/otočné, čalúnené, matné, béžové
Doručenie od 21. 10. 2026
167,20 €
s kódom
209 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Jedálenská stolička District
Kovová, v zlatej farbe
Doručenie od 29. 10. 2026
167,20 €
s kódom
209 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Polica Lina
Poschodová, kovová, povrchová úprava: práškovanie, matná, béžová, šírka 60 cm, výška 24 cm, hĺbka 20 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
167,20 €
s kódom
209 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Lexa
S podrúčkami/otočné, čalúnené, ženilkové, béžové
Na sklade
Posledné kúsky
168 €
s kódom
210 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Arosa
2 ks, čalúnené, sivé
(24)
Na sklade
Posledný kúsok
168 €
s kódom
210 € bez kódu
105 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Dorina
S podrúčkami/otočné, čalúnené, ženilkové, tmavozelené
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
168 €
s kódom
210 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Dorina
S podrúčkami/otočné, čalúnené, ženilkové, béžové
(2)
Doručenie od 14. 12. 2026
168 €
s kódom
210 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Zahara
Čalúnená, béžová, výška sedadla 76 cm
(4)
Doručenie od 7. 12. 2026
168 €
s kódom
210 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
+ Výška sedadla (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Ciselia
Čalúnené, ženilkové, zelené
(84)
Doručenie od 7. 12. 2026
168 €
s kódom
210 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Lexa
S podrúčkami/otočné, čalúnené, ženilkové, tmavozelené
Doručenie od 14. 12. 2026
168 €
s kódom
210 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Zahara
Čalúnená, z umelej (eko) kože, koňakovohnedá, výška sedadla 76 cm
(4)
Doručenie od 14. 12. 2026
168 €
s kódom
210 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Výška sedadla (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Zahara
Čalúnená, svetlohnedá, výška sedadla 76 cm
(4)
Doručenie od 7. 12. 2026
168 €
s kódom
210 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Výška sedadla (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Zahara
Čalúnená, béžová, výška sedadla 76 cm
(4)
Doručenie od 7. 12. 2026
168 €
s kódom
210 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
+ Výška sedadla (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kalune Design
Jedálenské stoličky v súprave Yildiz
2 ks, kovové, zamatové, antracitové
Doručenie od 4. 11. 2026
168 €
s kódom
210 € bez kódu
105 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná barová stolička Maurina
Kovová, zelená, nosnosť 160 kg, šírka 56 cm, hĺbka 56 cm, výška sedadla 64,5 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
168 €
s kódom
210 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Calgary
Čalúnená, tmavosivá
(2)
Na sklade
168,80 €
s kódom
211 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Denise
2 ks, čalúnené, krémovobiele
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
168,80 €
s kódom
211 € bez kódu
105,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Actona
Barová stolička Glenda
S nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, čalúnená, béžová, výška sedadla 64 cm
(3)
Na sklade
169,60 €
s kódom
212 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské stoličky v súprave Kirkland
2 ks, matné, biele
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
169,60 €
s kódom
212 € bez kódu
106 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
WOOOD
Jedálenská stolička Ivy
S podrúčkami, čalúnená, zamatová, čierna
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
169,60 €
s kódom
212 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Roxby
V dekore duba, 120x80 cm
(11)
Doručenie od 23. 10. 2026
169,60 €
s kódom
212 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Regál Rieti
Kovový, povrchová úprava: práškovanie, béžový, šírka 90 cm, výška 81 cm, hĺbka 31 cm
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
169,60 €
s kódom
212 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Premier Housewares
Kuchynský ostrovček Harlow
Na kolieskach, bambusový, 37x67 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
170,40 €
s kódom
213 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
TemaHome
Jedálenský stôl Papillon
Rozkladací, s prídavnou doskou, s bielou doskou, 76x28 cm, dĺžka po rozložení 103 cm
(5)
Na sklade
171,20 €
s kódom
214 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
TemaHome
Jedálenský stôl Papillon
Rozkladací, s prídavnou doskou, s doskou v dubovom dekore, 76x28 cm, dĺžka po rozložení 103 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
171,20 €
s kódom
214 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bonami Essentials
Jedálenský stôl Rivo
V dekore orecha, ø 120 cm
Doručenie od 15. 10. 2026
171,20 €
s kódom
214 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Regál Rieti
Kovový, povrchová úprava: práškovanie, béžový, šírka 118 cm, výška 97 cm, hĺbka 31 cm
(2)
Doručenie od 19. 10. 2026
171,20 €
s kódom
214 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Actona
Barová stolička Avanja
S nastaviteľnou výškou/otočná, čalúnená, antracitová, výška sedadla 52 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
171,20 €
s kódom
214 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
WOOOD
Jedálenská stolička Bas
S podrúčkami/hojdacia, čalúnená, z umelej (eko) kože, čierna
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
171,20 €
s kódom
214 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Addi
S podrúčkami, čalúnená, z umelej (eko) kože, matná, koňakovohnedá
Na sklade
Posledné kúsky
172 €
s kódom
215 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Premier Housewares
Jedálenská stolička District
Kovová, v striebornej farbe
Doručenie od 29. 10. 2026
172 €
s kódom
215 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Barové stoličky v súprave Middelfart
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, zamatové, žlté, výška sedadla 63 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
172,80 €
s kódom
216 € bez kódu
108 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Novinka
Tvilum
Komoda Naia
Z drevotriesky, biela, šírka 77 cm, výška 121 cm, hĺbka 50 cm
(1)
Doručenie od 15. 10. 2026
172,80 €
s kódom
216 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (6)
-20 % s kódom
Novinka
Tvilum
Komoda Naia
Z drevotriesky, biela, šírka 154 cm, výška 76 cm, hĺbka 50 cm
(6)
Doručenie od 19. 10. 2026
173,60 €
s kódom
217 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (6)
-20 % s kódom
Novinka
Tvilum
Komoda Naia
V dekore duba, z drevotriesky, v prírodnej farbe, šírka 77 cm, výška 121 cm, hĺbka 50 cm
(6)
Doručenie od 15. 10. 2026
173,60 €
s kódom
217 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (7)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské stoličky v súprave Kirkland
2 ks, matné, zelené
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
175,20 €
s kódom
219 € bez kódu
109,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Støraa
Komoda Caitlin
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: fólia, matná, biela/v prírodnej farbe, šírka 75 cm, výška 75 cm, hĺbka 39 cm
(2)
Doručenie od 15. 10. 2026
175,20 €
s kódom
219 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
13
14
15
...
54
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Vitríny
Servírovacie stolíky
Stojany na víno
Police
Regály
Obľúbené filtre
Nábytok do kuchyne a jedálne dekor dub
Moderný nábytok do kuchyne a jedálne