Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne
...
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne so zľavovým kódom
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Jedálenské stoly
Barové stoly
Servírovacie stolíky
Vitríny
Police
Regály
Komody
Jedálenské súpravy
Vinotéky a stojany na víno
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dekor
Dizajnový štýl
Farba
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
2 590 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
House Nordic
Barová stolička Badalona
Čalúnená, z textílie buklé, biela, výška sedadla 65 cm
(16)
Na sklade
90,40 €
s kódom
113 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Orlando-T
S nastaviteľnou výškou, z imitácie kože, z umelej (eko) kože, matne biela, výška sedadla 60 cm
Na sklade
Posledný kúsok
90,40 €
s kódom
113 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Orlando-T
S nastaviteľnou výškou, z imitácie kože, z umelej (eko) kože, matne čierna, výška sedadla 60 cm
Na sklade
Posledný kúsok
90,40 €
s kódom
113 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Jedálenská stolička Genevieve
Stohovateľná, čalúnená, menčestrová, krémovobiela
Doručenie od 22. 10. 2026
90,40 €
s kódom
113 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Jedálenská stolička Genevieve
Stohovateľná, čalúnená, menčestrová, sivá
Doručenie od 22. 10. 2026
90,40 €
s kódom
113 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Barlow
V prírodnej farbe
(1)
Na sklade
92 €
s kódom
115 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
TemaHome
Polica Balda
V dekore duba, z voštinovej dosky, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 120 cm, výška 5 cm, hĺbka 22 cm
(2)
Na sklade
92 €
s kódom
115 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Polica Less
Poschodová, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 62 cm, výška 30 cm, hĺbka 20 cm
Na sklade
Posledný kúsok
92 €
s kódom
115 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Light & Living
Polica Tarontu
Z mangového dreva, čierna, šírka 100 cm, výška 3 cm, hĺbka 23 cm
Na sklade
Posledné kúsky
92 €
s kódom
115 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Jedálenská stolička Ludmilla
Čalúnená, z textílie buklé, svetlosivá
Doručenie od 22. 10. 2026
92 €
s kódom
115 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Jedálenská stolička Ludmilla
Čalúnená, z textílie buklé, krémovobiela
Doručenie od 22. 10. 2026
92 €
s kódom
115 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Light & Living
Polica Maddison
Z jedlového dreva, matná, matne čierna, šírka 50 cm, výška 50 cm, hĺbka 15 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
92 €
s kódom
115 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Barová stolička District
Z brestového dreva, v striebornej farbe/v prírodnej farbe, výška sedadla 75 cm
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
92 €
s kódom
115 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
WOOOD
Polica Momo
Poschodová, z MDF, v prírodnej farbe, šírka 39 cm, výška 23 cm, hĺbka 28 cm
Na sklade
92,80 €
s kódom
116 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Actona
Barová stolička Adisa
S nastaviteľnou výškou/otočná, čalúnená, tmavosivá, výška sedadla 65 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
92,80 €
s kódom
116 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Light & Living
Polica Maddison
Z jedlového dreva, matná, matne čierna, šírka 80 cm, výška 24 cm, hĺbka 15 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
92,80 €
s kódom
116 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Polica Nomad
Poschodová, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 60 cm, výška 44 cm, hĺbka 20 cm
(1)
Na sklade
93,60 €
s kódom
117 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Lavica Abano
Drevená, v prírodnej farbe, šírka 80 cm, hĺbka 35 cm, výška 45 cm
(3)
Doručenie od 19. 10. 2026
93,60 €
s kódom
117 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Light & Living
Polica Maddison
Z mangového dreva, hnedá, šírka 60 cm, výška 30 cm, hĺbka 15 cm
(2)
Doručenie od 20. 10. 2026
94,40 €
s kódom
118 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Light & Living
Polica Maddison
Z mangového dreva, hnedá, šírka 50 cm, výška 50 cm, hĺbka 15 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
94,40 €
s kódom
118 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Barová stolička Bandar
Z bukového dreva, čierna/v prírodnej farbe, výška sedadla 72 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
95,20 €
s kódom
119 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Polica Hook
Kovová, povrchová úprava: olejovanie/povrchová úprava: práškovanie, matná, čierna, šírka 70 cm, výška 13 cm, hĺbka 16 cm
(4)
Doručenie od 23. 12. 2026
95,20 €
s kódom
119 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Yes Everyday
Vinotéka Isaac
Kovová, povrchová úprava: práškovanie, čierna, počet fliaš 15, čierna, šírka 48,5 cm, výška 84,5 cm, hĺbka 34 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
95,20 €
s kódom
119 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Polica Hook
Kovová, povrchová úprava: olejovanie/povrchová úprava: práškovanie, matná, biela, šírka 70 cm, výška 13 cm, hĺbka 16 cm
(4)
Doručenie od 23. 12. 2026
95,20 €
s kódom
119 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Polica Hook
Kovová, povrchová úprava: olejovanie/povrchová úprava: práškovanie, matná, ružová, šírka 70 cm, výška 13 cm, hĺbka 16 cm
(20)
Doručenie od 23. 12. 2026
95,20 €
s kódom
119 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Lyric
Čalúnená, ženilková, lesklá, v terakotovej farbe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
96,80 €
s kódom
121 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Hübsch
Polica Gap
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 64 cm, výška 20 cm, hĺbka 20 cm
Na sklade
Posledný kúsok
96,80 €
s kódom
121 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Light & Living
Polica Maddison
Z mangového dreva, hnedá, šírka 80 cm, výška 24 cm, hĺbka 15 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
96,80 €
s kódom
121 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Støraa
Jedálenské stoličky v súprave Mandy
2 ks, čalúnené, zamatové, tmavoružové
Doručenie od 15. 10. 2026
97,60 €
s kódom
122 € bez kódu
61 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Cliff
Čalúnená, ženilková, matná, khaki
Na sklade
Posledné kúsky
98,40 €
s kódom
123 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Light & Living
Polica Maddison
Z jedlového dreva, matná, matne čierna, šírka 60 cm, výška 30 cm, hĺbka 15 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
98,40 €
s kódom
123 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Støraa
Jedálenské stoličky v súprave Kelly
2 ks, čalúnené, zamatové, sivé
Doručenie od 15. 10. 2026
98,40 €
s kódom
123 € bez kódu
61,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Milton
Čalúnená, zamatová, sivá
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
99,20 €
s kódom
124 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Light & Living
Polica Ginosu
Z mangového dreva, matná, hnedá, šírka 100 cm, výška 3 cm, hĺbka 25 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
99,20 €
s kódom
124 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Støraa
Jedálenské stoličky v súprave Becca
2 ks, stohovateľné, čalúnené, zamatové, matné, antracitové
(2)
Doručenie od 15. 10. 2026
99,20 €
s kódom
124 € bez kódu
62 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bonami Essentials
Jedálenské stoličky v súprave Moseby
2 ks, čalúnené, z textílie buklé, matné, krémovobiele
(1)
Na sklade
100 €
s kódom
125 € bez kódu
62,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Polica Octavia
V dekore jaseňa, z preglejky, povrchová úprava: lakovanie, matná, v prírodnej farbe, šírka 90 cm, výška 20 cm, hĺbka 16 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
100 €
s kódom
125 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná barová stolička Glenville
Kovová, čierna, nosnosť 130 kg, šírka 48 cm, hĺbka 55 cm, výška sedadla 62 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
100 €
s kódom
125 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Výška sedadla (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná barová stolička Glenville
Kovová, béžová, nosnosť 130 kg, šírka 48 cm, hĺbka 55 cm, výška sedadla 62 cm
(5)
Doručenie od 7. 12. 2026
100 €
s kódom
125 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bonami Essentials
Jedálenské stoličky v súprave Moseby
2 ks, čalúnené, zamatové, matné, čierne
(7)
Na sklade
100,80 €
s kódom
126 € bez kódu
63 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Polica Tilo
Poschodová, z recyklovaného dreva, povrchová úprava: voskovanie, v prírodnej farbe, šírka 70 cm, výška 70 cm, hĺbka 10 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
100,80 €
s kódom
126 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Barová stolička Paris
Čalúnená, čierna/v zlatej farbe, výška sedadla 74 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
101,60 €
s kódom
127 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Barová stolička District
Z brestového dreva, čierna/v prírodnej farbe, výška sedadla 78 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
101,60 €
s kódom
127 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Bonami Essentials
Jedálenský stôl Sydney
S doskou z borovicového dreva, 70x70 cm
(63)
Na sklade
102,40 €
s kódom
128 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bonami Essentials
Jedálenská stolička Arch
Z dubového dreva, biela/v prírodnej farbe
(22)
Na sklade
102,40 €
s kódom
128 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Barová stolička Paris
Čalúnená, zamatová, svetlosivá, výška sedadla 74 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
102,40 €
s kódom
128 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Polica Soria
Poschodová, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 11 cm, výška 51 cm, hĺbka 39 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
102,40 €
s kódom
128 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Tvilum
Komoda Naia
Z drevotriesky, biela, šírka 80 cm, výška 100 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
102,40 €
s kódom
128 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
1
...
5
6
7
...
54
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Vitríny
Servírovacie stolíky
Stojany na víno
Police
Regály
Obľúbené filtre
Nábytok do kuchyne a jedálne dekor dub
Moderný nábytok do kuchyne a jedálne