Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne
...
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne so zľavovým kódom
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Jedálenské stoly
Barové stoly
Servírovacie stolíky
Vitríny
Police
Regály
Komody
Jedálenské súpravy
Vinotéky a stojany na víno
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dekor
Dizajnový štýl
Farba
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
2 593 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Obľúbené
Unique Furniture
Jedálenská stolička Whistler
Čalúnená, sivá
(24)
Doručenie od 19. 10. 2026
122,40 €
s kódom
153 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
WOOOD
Polica
Kovová, povrchová úprava: práškovanie, matná, čierna, šírka 30 cm, výška 30 cm, hĺbka 15 cm
(15)
Na sklade
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Stojan na víno
Kovový, počet fliaš 12
(44)
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Roxby
V dekore duba, v prírodnej farbe
(49)
Na sklade
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Elim
Čalúnená, z textílie buklé, krémovobiela/v prírodnej farbe
(19)
Na sklade
145,60 €
s kódom
182 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Actona
Nástenná knižnica Seaford
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: papier/povrchová úprava: práškovanie, matná, čierna/v prírodnej farbe, šírka 37 cm, výška 108 cm, hĺbka 24 cm
(27)
Na sklade
Posledné kúsky
72 €
s kódom
90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Woodman
Jedálenský stôl Kungla
Rozkladací, s prídavnou doskou, 90x170 cm
(25)
Na sklade
Posledný kúsok
309,60 €
s kódom
387 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tvilum
Komoda Bodo
Z drevotriesky, povrchová úprava: fólia, matná, biela, šírka 50 cm, výška 120 cm, hĺbka 39 cm
(39)
Na sklade
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Barová stolička Badalona
Čalúnená, z textílie buklé, biela, výška sedadla 65 cm
(16)
Na sklade
90,40 €
s kódom
113 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Whitby
Plastová, matná, modrá
(16)
Na sklade
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Obľúbené
White Label
Lavica Milou
Kovová/polstrovaná, svetlosivá, šírka 90 cm, hĺbka 35 cm, výška 45 cm
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
156,80 €
s kódom
196 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bonami Essentials
Jedálenské stoličky v súprave Lissy
2 ks, čalúnené, žlté
(47)
Na sklade
Posledný kúsok
108,80 €
s kódom
136 € bez kódu
68 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Woodman
Komoda Camden Herringbone
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: dyha, pololesklá, v prírodnej farbe, šírka 175 cm, výška 75 cm, hĺbka 45 cm
(21)
Doručenie od 27. 10. 2026
599,20 €
s kódom
749 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Oqui
Rozkladací, s prídavnou doskou, s bielou doskou, ø 120 cm, dĺžka po rozložení 200 cm
(17)
Doručenie od 9. 12. 2026
548,80 €
s kódom
686 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Actona
Barová stolička Finch
S nastaviteľnou výškou, čalúnená, zamatová, sivá, výška sedadla 62 cm
(27)
Na sklade
Posledné kúsky
59,20 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Actona
Komoda Seaford
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: farbenie, matná, čierna/v prírodnej farbe, šírka 120 cm, výška 82 cm, hĺbka 40 cm
(25)
Na sklade
268,80 €
s kódom
336 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Marckeric
Komoda Romantica
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, matná, biela/sivá, šírka 79 cm, výška 80 cm, hĺbka 40 cm
(28)
Na sklade
Posledné kúsky
187,20 €
s kódom
234 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bonami Essentials
Barová stolička Club
Z kaučukového dreva, v prírodnej farbe, výška sedadla 75 cm
(14)
Na sklade
86,40 €
s kódom
108 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Woodman
Vitrína Avon
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, biela/v prírodnej farbe, šírka 88 cm, výška 165 cm, hĺbka 40 cm
(14)
Doručenie od 27. 10. 2026
699,20 €
s kódom
874 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Argo
So sklenenou doskou, ø 119 cm
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
311,20 €
s kódom
389 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské stoličky v súprave Rodham
2 ks, čalúnené, v prírodnej farbe
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
294,40 €
s kódom
368 € bez kódu
184 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Barové stoličky v súprave Zaib
2 ks, s nastaviteľnou výškou, čalúnené, ženilkové, čierne, výška sedadla 53,5 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
117,60 €
s kódom
147 € bez kódu
73,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Whitby
Plastová, matná, sivá
(12)
Na sklade
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
House Nordic
Jedálenský stôl Osaka
Rozkladací, s prídavnou doskou, s doskou v dubovom dekore, ø 120 cm, dĺžka po rozložení 200 cm
(12)
Doručenie od 21. 10. 2026
679,20 €
s kódom
849 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Roxby
V dekore duba, čierna/v prírodnej farbe
(41)
Na sklade
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Ibiza
Ø 110 cm
(34)
Na sklade
Posledné kúsky
130,40 €
s kódom
163 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Servírovací stolík Country House
Na kolieskach, 40x80 cm
(25)
Na sklade
140,80 €
s kódom
176 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Actona
Barová stolička Finch
S nastaviteľnou výškou, čalúnená, z umelej (eko) kože, sivá, výška sedadla 62 cm
(17)
Na sklade
59,20 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Woodman
Komoda Jugend
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, pololesklá, čierna/v prírodnej farbe, šírka 180 cm, výška 70 cm, hĺbka 48 cm
(17)
Doručenie od 27. 10. 2026
727,20 €
s kódom
909 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Komoda Sierra
Z MDF, povrchová úprava: lakovanie, matná, čierna, šírka 97 cm, výška 130 cm, hĺbka 45 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
576 €
s kódom
720 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
House Nordic
Lavica Watford
Polstrovaná, s úložným priestorom/pred posteľ, svetlosivá, šírka 95 cm, hĺbka 36,5 cm, výška 46 cm
(26)
Na sklade
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Barové stoličky v súprave Middelfart
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, zamatové, žlté, výška sedadla 63 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
172,80 €
s kódom
216 € bez kódu
108 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Ciselia
Čalúnená, ženilková, béžová, výška sedadla 75 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Farba nôh (4)
+ Výška sedadla (2)
-20 % s kódom
Actona
Regál Wally
Z preglejky, povrchová úprava: lakovanie, čierny, šírka 63 cm, výška 130 cm, hĺbka 40 cm
(13)
Na sklade
Posledný kúsok
65,60 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Wilma
2 ks, čalúnené, sivé, výška sedadla 65 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
189,60 €
s kódom
237 € bez kódu
118,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Woodman
Komoda Kensal
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, matná, v prírodnej farbe, šírka 149 cm, výška 75 cm, hĺbka 40 cm
(24)
Na sklade
Posledný kúsok
623,20 €
s kódom
779 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Lavica Skiby
Zamatová, polstrovaná, pred posteľ, čierna, šírka 100 cm, hĺbka 35 cm, výška 44 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
64 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Woodman
Komoda Stripe
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, pololesklá, čierna/v prírodnej farbe, šírka 161 cm, výška 70 cm, hĺbka 45 cm
(11)
Doručenie od 27. 10. 2026
603,20 €
s kódom
754 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Servírovací stolík Dinett
Na kolieskach, kovový, 40,5x68 cm
(11)
Doručenie od 19. 10. 2026
110,40 €
s kódom
138 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Barové stoličky v súprave Zaib
2 ks, s nastaviteľnou výškou, čalúnené, ženilkové, béžové, výška sedadla 53,5 cm
(16)
Na sklade
Posledný kúsok
117,60 €
s kódom
147 € bez kódu
73,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Compactor
Stojan na víno
Kovový, počet fliaš 6
(14)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Actona
Nástenná knižnica Seaford
V dekore jaseňa, z MDF, povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: práškovanie, matná, čierna, šírka 75 cm, výška 91 cm, hĺbka 20 cm
(23)
Na sklade
62,40 €
s kódom
78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Brighter
Čalúnená, z umelej (eko) kože, biela, výška sedadla 75 cm
(17)
Na sklade
Posledný kúsok
76 €
s kódom
95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Arya
So sklenenou doskou, 90x160 cm
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
359,20 €
s kódom
449 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Komoda Arista
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, matná, biela, šírka 165 cm, výška 78 cm, hĺbka 40 cm
(12)
Doručenie od 20. 10. 2026
586,40 €
s kódom
733 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Vitrína Carmel
Kovová, povrchová úprava: lakovanie, čierna, šírka 90 cm, výška 190 cm, hĺbka 40 cm
(18)
Na sklade
511,20 €
s kódom
639 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Barové stoličky v súprave Zenda
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, ženilkové, čierne, výška sedadla 64 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
163,20 €
s kódom
204 € bez kódu
102 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenský stôl Nola
S doskou v dubovom dekore, 95x180 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
695,20 €
s kódom
869 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozkladanie (2)
+ Tvar (2)
1
2
3
4
5
...
55
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Vitríny
Servírovacie stolíky
Stojany na víno
Police
Regály
Obľúbené filtre
Nábytok do kuchyne a jedálne dekor dub
Moderný nábytok do kuchyne a jedálne