Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne
...
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne so zľavovým kódom
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Jedálenské stoly
Barové stoly
Servírovacie stolíky
Vitríny
Police
Regály
Komody
Jedálenské súpravy
Vinotéky a stojany na víno
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dekor
Dizajnový štýl
Farba
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
2 583 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Arya
100x160 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
427,20 €
s kódom
534 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Marckeric
Komoda Campus
Z MDF, povrchová úprava: lakovanie, biela, šírka 80 cm, výška 83 cm, hĺbka 40 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
217,60 €
s kódom
272 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Whitby
Plastová, matná, sivá
(12)
Na sklade
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Spinder Design
Komoda Joey
Kovová, povrchová úprava: práškovanie, čierna, šírka 37 cm, výška 45 cm, hĺbka 26 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
247,20 €
s kódom
309 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Polica Tower
Rohová, kovová, povrchová úprava: farbenie, biela, šírka 22 cm, výška 3 cm, hĺbka 22 cm
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Polica Mu
Z dubového dreva, povrchová úprava: olejovanie, v prírodnej farbe, šírka 70 cm, výška 2,5 cm, hĺbka 18 cm
(6)
Na sklade
145,60 €
s kódom
182 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba dreva (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
House Nordic
Vitrína Adelaide
Kovová, čierna, šírka 50 cm, výška 110 cm, hĺbka 35 cm
Na sklade
Posledný kúsok
204 €
s kódom
255 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Polica Montage
Poschodová, z kaučukového dreva, v prírodnej farbe, šírka 62 cm, výška 47 cm, hĺbka 15 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
68 €
s kódom
85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Creston
Čalúnená, ženilková, čierna
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
128,80 €
s kódom
161 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Kalune Design
Police v súprave Boss
3 ks, v dekore orecha, z MDF, povrchová úprava: melamín, hnedé, šírka 60 cm, výška 2 cm, hĺbka 14,5 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
10,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Jedálenské stoličky v súprave Halden
2 ks, čalúnené, z textílie buklé, béžové
Na sklade
Posledný kúsok
104,80 €
s kódom
131 € bez kódu
65,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Komoda Abilen
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 90 cm, výška 75 cm, hĺbka 36 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
456 €
s kódom
570 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Pippa
2 ks, otočné, čalúnené, z textílie buklé, béžové
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
319,20 €
s kódom
399 € bez kódu
199,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Actona
Polica Seaford
Poschodová, kovová, z preglejky, povrchová úprava: práškovanie, matná, čierna, šírka 77 cm, výška 77 cm, hĺbka 20 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
103,20 €
s kódom
129 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Barové stoličky v súprave Trondheim
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, z umelej (eko) kože, čierne, výška sedadla 60 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
117,60 €
s kódom
147 € bez kódu
73,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Jedálenské stoličky v súprave Geneve
2 ks, čalúnené, zamatové, svetlosivé
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
131,20 €
s kódom
164 € bez kódu
82 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
TemaHome
Polica Balda
V dekore duba, z voštinovej dosky, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 120 cm, výška 5 cm, hĺbka 22 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
92 €
s kódom
115 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Compactor
Stojan na víno
Kovový, počet fliaš 4
(16)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Polica Marble
Mramorová, biela/v zlatej farbe, šírka 40 cm, výška 18 cm, hĺbka 16 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Lucy
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, béžové, výška sedadla 84 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
255,20 €
s kódom
319 € bez kódu
159,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Zone
Stojan na víno Rocks
Kovový, počet fliaš 5
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
31,59 €
s kódom
39,49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Barová stolička A-Stool
Kovová, čierna
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
138,40 €
s kódom
173 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Polica
Kovová, povrchová úprava: práškovanie, matná, biela, šírka 90 cm, výška 9 cm, hĺbka 16 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
69,60 €
s kódom
87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Ciselia
Čalúnené, ženilkové, béžové
(84)
Na sklade
Posledné kúsky
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (3)
-20 % s kódom
Tomasucci
Jedálenská stolička Varm
Čalúnená, čierna/hnedá
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
224,80 €
s kódom
281 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
WOOOD
Jedálenská stolička Ivy
S podrúčkami, čalúnená, zamatová, čierna
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
169,60 €
s kódom
212 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Milton
Čalúnená, zamatová, sivá
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
99,20 €
s kódom
124 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Polica Tower
Rohová, kovová, povrchová úprava: farbenie, čierna, šírka 22 cm, výška 3 cm, hĺbka 22 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Kalune Design
Polica Laura
Poschodová/rohová, z MDF, povrchová úprava: melamín, biela, šírka 22 cm, výška 117 cm, hĺbka 22 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
67,20 €
s kódom
84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenské kreslo Gaia
S podrúčkami, čalúnené, z umelej (eko) kože, pololesklé, sivé
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
355,20 €
s kódom
444 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Barová stolička Whitby
Plastová, khaki, výška sedadla 67,5 cm
(1)
Na sklade
108 €
s kódom
135 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Roxby
2 ks, z kaučukového dreva, čierne, výška sedadla 77 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
222,40 €
s kódom
278 € bez kódu
139 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Polica Tilo
Poschodová, z recyklovaného dreva, povrchová úprava: voskovanie, v prírodnej farbe, šírka 70 cm, výška 70 cm, hĺbka 10 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
100,80 €
s kódom
126 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Zed
Čalúnená, z umelej (eko) kože, čierna, výška sedadla 77 cm
Na sklade
Posledný kúsok
256,80 €
s kódom
321 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Griffin
Skladacia, kovová, ženilková, hnedá
Na sklade
Posledné kúsky
120 €
s kódom
150 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Theone
Rozkladací, s prídavnou doskou, s keramickou doskou, 90x160 cm, dĺžka po rozložení 210 cm
Na sklade
Posledný kúsok
952,80 €
s kódom
1 191 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Marvin
Otočné, čalúnené, ženilkové, matné, hnedé
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
189,60 €
s kódom
237 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Polica Ember
Poschodová, bambusová, povrchová úprava: olejovanie, v prírodnej farbe, šírka 70 cm, výška 19,5 cm, hĺbka 15 cm
(3)
Na sklade
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Regál na víno Wren
Kovový, v zlatej farbe, počet fliaš 12, v zlatej farbe, šírka 30 cm, výška 71 cm, hĺbka 15 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Støraa
Komoda Caitlin
Z MDF, povrchová úprava: fólia, matná, biela, šírka 80 cm, výška 88 cm, hĺbka 39 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
264 €
s kódom
330 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Brighter
Čalúnená, z umelej (eko) kože, biela, výška sedadla 75 cm
(17)
Na sklade
Posledný kúsok
76 €
s kódom
95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Polica
Na obrázky, z MDF, povrchová úprava: papier, čierna, šírka 100 cm, výška 5 cm, hĺbka 9,5 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Griffin
Skladacia, kovová, ženilková, béžová
Na sklade
117,60 €
s kódom
147 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Polica Folk
Na obrázky, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 120 cm, výška 8 cm, hĺbka 11 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
70,40 €
s kódom
88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Hübsch
Jedálenská stolička Arch
S podrúčkami/stohovateľná, kovová, v svetlo prírodnej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
224,80 €
s kódom
281 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Actona
Barový stôl Seaford
60x120 cm, výška 105 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
157,60 €
s kódom
197 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Regál
Kovový, biely, šírka 16 cm, výška 87 cm, hĺbka 12 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Stojan na víno
Kovový, počet fliaš 6
(14)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
10
11
12
...
54
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Vitríny
Servírovacie stolíky
Stojany na víno
Police
Regály
Obľúbené filtre
Nábytok do kuchyne a jedálne dekor dub
Moderný nábytok do kuchyne a jedálne