Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne
...
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne so zľavovým kódom
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Jedálenské stoly
Barové stoly
Servírovacie stolíky
Vitríny
Police
Regály
Komody
Jedálenské súpravy
Vinotéky a stojany na víno
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dekor
Dizajnový štýl
Farba
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
2 580 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Joseph Joseph
Regál na víno Cradle
Nástenný, kovový, v striebornej farbe, počet fliaš 4, v striebornej farbe, šírka 38,5 cm, výška 2 cm, hĺbka 25 cm
Na sklade
Posledné kúsky
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Relate
V prírodnej farbe
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
281,60 €
s kódom
352 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
House Nordic
Polica Vita
Poschodová, z MDF, povrchová úprava: melamín, čierna, šírka 36 cm, výška 36 cm, hĺbka 36 cm
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Argo
So sklenenou doskou, 100x200 cm
Na sklade
Posledný kúsok
539,20 €
s kódom
674 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Hübsch
Jedálenské kreslá v súprave Ecto
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, béžové
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
511,20 €
s kódom
639 € bez kódu
319,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
White Label
Jedálenský stôl Fabio
V dekore duba, 90x180 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
403,20 €
s kódom
504 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské kreslá v súprave Nolan Stripe
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, zamatové, sivé
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
221,60 €
s kódom
277 € bez kódu
138,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Creston
Čalúnená, ženilková, béžová
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
128 €
s kódom
160 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Novinka
Micadoni
Jedálenská stolička Leon
Stohovateľná, z bukového dreva, ženilková, červená/v prírodnej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
182,40 €
s kódom
228 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Unique Furniture
Barová stolička Whitby
Plastová, sivá, výška sedadla 67,5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
105,60 €
s kódom
132 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Argo
So sklenenou doskou, 100x200 cm
Na sklade
Posledný kúsok
467,20 €
s kódom
584 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Granite
Z jaseňového dreva, ženilková, zelená/v tmavo prírodnej farbe, výška sedadla 75 cm
Na sklade
Posledné kúsky
352,80 €
s kódom
441 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
House Nordic
Jedálenský stôl Bolton
S doskou v dekore orechového dreva, 90x160 cm
Na sklade
Posledné kúsky
555,20 €
s kódom
694 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Jedálenský stôl Fjord
Ø 120 cm
Na sklade
Posledný kúsok
587,20 €
s kódom
734 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Denise
2 ks, čalúnené, krémovobiele
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
168,80 €
s kódom
211 € bez kódu
105,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Jedálenský stôl Bolzano
S doskou v dekore mramoru, ø 110 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
297,60 €
s kódom
372 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Actona
Barová stolička Eddie
S nastaviteľnou výškou/s podrúčkami, čalúnená, béžová, výška sedadla 64 cm
Na sklade
Posledné kúsky
150,40 €
s kódom
188 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Lavica Ground
Drevená/z MDF, jedálenská, svetlohnedá, šírka 180 cm, hĺbka 48 cm, výška 48 cm
Na sklade
Posledný kúsok
376,80 €
s kódom
471 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Servírovací stolík Vita
Na kolieskach, kovový, 40x68 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
76 €
s kódom
95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kare Design
Jedálenské stoličky v súprave Avignon
2 ks, zamatové, zamatové, zelené
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
531,20 €
s kódom
664 € bez kódu
332 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Hübsch
Polica Gap
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 64 cm, výška 20 cm, hĺbka 20 cm
Na sklade
Posledný kúsok
96,80 €
s kódom
121 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Darice
Čalúnené, ženilkové, matné, tmavozelené
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
204,80 €
s kódom
256 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
Premium
-20 % s kódom
MOME
Vitrína Ceci
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 90 cm, výška 126 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
495,20 €
s kódom
619 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenské kreslo Alma
S podrúčkami, čalúnené, svetlosivé
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
176,80 €
s kódom
221 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
UMAGE
Lavica Paff Tall
Drevená/polstrovaná, hnedá, šírka 94 cm, hĺbka 35 cm, výška 47 cm
Na sklade
Posledný kúsok
407,20 €
s kódom
509 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Stojan na víno Black
Drevený/kovový, počet fliaš 6
Na sklade
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Barové stoličky v súprave Marilla
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, sivé, výška sedadla 67 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
267,20 €
s kódom
334 € bez kódu
167 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Light & Living
Jedálenské kreslá v súprave Radaja
2 ks, kovové, modré
Na sklade
Posledný kúsok
351,20 €
s kódom
439 € bez kódu
219,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské kreslá v súprave Yunia
2 ks, čalúnené, menčestrové, matné, béžové
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
318,40 €
s kódom
398 € bez kódu
199 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Hammel Furniture
Jedálenská stolička Tradition
Čalúnená, kožená, matná, čierna/v prírodnej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
575,20 €
s kódom
719 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Nástenná knižnica Horne
Z MDF, povrchová úprava: farbenie, tmavosivá, šírka 30 cm, výška 69 cm, hĺbka 69 cm
Na sklade
Posledný kúsok
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Jondal
Rozkladací, s prídavnou doskou, s doskou v dubovom dekore, 100x200 cm, dĺžka po rozložení 280 cm
Na sklade
Posledný kúsok
1 691,20 €
s kódom
2 114 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Alocs
Z dubového dreva, ženilková, matná, béžová/v prírodnej farbe
(1)
Na sklade
400 €
s kódom
500 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Hammel Furniture
Jedálenská stolička Mette
Z dubového dreva, matná, v prírodnej farbe
Na sklade
Posledný kúsok
531,20 €
s kódom
664 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské kreslá v súprave Marilla
2 ks, otočné, čalúnené, ženilkové, matné, zelené
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
411,20 €
s kódom
514 € bez kódu
257 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Marckeric
Jedálenský stôl Cleo
Rozkladací, s prídavnou doskou, ø 120 cm
Na sklade
Posledný kúsok
502,40 €
s kódom
628 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Komoda Meta
S posuvnými dverami, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v tmavo prírodnej farbe, šírka 140 cm, výška 76 cm, hĺbka 45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
423,20 €
s kódom
529 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Cori
2 ks, čalúnené, v tehlovej farbe
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
318,40 €
s kódom
398 € bez kódu
199 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Hammel Furniture
Jedálenská stolička Freja
Z dubového dreva, matná, v prírodnej farbe
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
567,20 €
s kódom
709 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Nástenná knižnica Apollo
Z jaseňového dreva, povrchová úprava: lakovanie, oranžová, šírka 60 cm, výška 109 cm, hĺbka 25 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
208,80 €
s kódom
261 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Jedálenský stôl Ground
V dekore duba, 100x200 cm
Na sklade
Posledný kúsok
895,20 €
s kódom
1 119 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Støraa
Jedálenské stoličky v súprave Wilma
2 ks, čalúnené, zamatové, matné, hnedé
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
236 €
s kódom
295 € bez kódu
147,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Gain
S podrúčkami, z imitácie kože, z umelej (eko) kože, čierna
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
224,80 €
s kódom
281 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Lucy
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, ženilkové, výška sedadla 62 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
259,20 €
s kódom
324 € bez kódu
162 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Marckeric
Komoda Fayna
Kovová, povrchová úprava: práškovanie, zelená, šírka 140 cm, výška 90 cm, hĺbka 40 cm
Na sklade
Posledný kúsok
379,20 €
s kódom
474 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Marckeric
Komoda Lucile
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, matná, krémovobiela/v prírodnej farbe, šírka 150 cm, výška 82 cm, hĺbka 40 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
367,20 €
s kódom
459 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Hammel Furniture
Jedálenská stolička Mette
Matná, zelená
Na sklade
Posledné kúsky
527,20 €
s kódom
659 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Addi
S podrúčkami, čalúnená, ženilková, matná, béžová/v prírodnej farbe
(2)
Na sklade
189,60 €
s kódom
237 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
1
...
13
14
15
...
54
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Vitríny
Servírovacie stolíky
Stojany na víno
Police
Regály
Obľúbené filtre
Nábytok do kuchyne a jedálne dekor dub
Moderný nábytok do kuchyne a jedálne