Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne
...
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne so zľavovým kódom
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Jedálenské stoly
Barové stoly
Servírovacie stolíky
Vitríny
Police
Regály
Komody
Jedálenské súpravy
Vinotéky a stojany na víno
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dekor
Dizajnový štýl
Farba
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
2 589 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
House Nordic
Jedálenský stôl Bolzano
S doskou v dekore mramoru, ø 90 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
273,60 €
s kódom
342 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Actona
Polica Joliet
Poschodová, kovová, povrchová úprava: práškovanie, biela, šírka 35 cm, výška 14 cm, hĺbka 20 cm
(38)
Na sklade
13,80 €
s kódom
17,25 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
vtwonen
Polica Photoframe
Na obrázky, z dubového dreva, povrchová úprava: bez ošetrenia, matná, v prírodnej farbe, šírka 100 cm, výška 6 cm, hĺbka 10 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenský stôl Nola
95x180 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
687,20 €
s kódom
859 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozkladanie (2)
+ Tvar (2)
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Batilda
Zamatová, zamatová, sivá
(2)
Na sklade
104,80 €
s kódom
131 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Police v súprave Shamel
2 ks, z tíkového dreva, povrchová úprava: lakovanie, matné, v prírodnej farbe, šírka 50 cm, výška 5 cm, hĺbka 12 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
35,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Barový stôl Cesura
V dekore duba, 60x120 cm, výška 105 cm
Na sklade
152 €
s kódom
190 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Barová stolička Paris
Čalúnená, čierna/v zlatej farbe, výška sedadla 74 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
101,60 €
s kódom
127 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Arya
So sklenenou doskou, 90x160 cm
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
359,20 €
s kódom
449 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Maika
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, z umelej (eko) kože, v tehlovej farbe, výška sedadla 68 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
297,60 €
s kódom
372 € bez kódu
186 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Ciselia
Čalúnená, ženilková, matná, tmavosivá
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
150,40 €
s kódom
188 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Yale
S doskou v dubovom dekore, ø 120 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
241,60 €
s kódom
302 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenský stôl Nola
S doskou v dubovom dekore, 95x180 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
695,20 €
s kódom
869 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozkladanie (2)
+ Tvar (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské kreslá v súprave Tamara
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, svetlosivé
Na sklade
Posledný kúsok
351,20 €
s kódom
439 € bez kódu
219,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Artis
Rozkladací, s prídavnou doskou, v dekore duba, ø 120 cm, dĺžka po rozložení 170 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
1 183,20 €
s kódom
1 479 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Polica Abilen
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 120 cm, výška 9,5 cm, hĺbka 15 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
67,20 €
s kódom
84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Regál na víno Chianti
Kovový, sivý, počet fliaš 30, sivý, šírka 50 cm, výška 68 cm, hĺbka 26 cm
(102)
Na sklade
17,60 €
s kódom
22 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Lucy
Otočná, čalúnená, matná, béžová/v prírodnej farbe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
158,40 €
s kódom
198 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Actona
Nástenná knižnica Seaford
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: papier/povrchová úprava: práškovanie, matná, čierna/v prírodnej farbe, šírka 37 cm, výška 108 cm, hĺbka 24 cm
(27)
Na sklade
Posledné kúsky
72 €
s kódom
90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Polica Libro
Poschodová, kovová, biela/čierna, šírka 70 cm, výška 68 cm, hĺbka 21 cm
(17)
Na sklade
Posledný kúsok
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Lavica Vita
Kovová, s úložným priestorom, čierna, šírka 100 cm, hĺbka 36 cm, výška 48,5 cm
(6)
Na sklade
76 €
s kódom
95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Rush
2 ks, čalúnené, béžové, výška sedadla 65 cm
Na sklade
Posledné kúsky
270,40 €
s kódom
338 € bez kódu
169 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenské kreslo Milton
S podrúčkami, čalúnené, zamatové, modré
(58)
Na sklade
Posledný kúsok
107,20 €
s kódom
134 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Adriana
2 ks, stohovateľné, čalúnené, čierne/taupe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
212 €
s kódom
265 € bez kódu
132,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Yes Everyday
Jedálenská stolička Inka
Čalúnená, ružová
Na sklade
Posledné kúsky
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Yes Everyday
Jedálenská stolička Maddie
Čalúnená, z textílie buklé, biela
Na sklade
Posledné kúsky
86,40 €
s kódom
108 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenské kreslo Gaia
S podrúčkami, čalúnené, z umelej (eko) kože, pololesklé, čierne
(3)
Na sklade
363,20 €
s kódom
454 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Stojan na víno
Kovový, počet fliaš 12
(44)
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Luna
4 ks, čalúnené, béžové
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
287,20 €
s kódom
359 € bez kódu
89,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Whistler
Čalúnená, modrá
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
112,80 €
s kódom
141 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
House Nordic
Jedálenský stôl Bundaberg
Rozkladací, s prídavnou doskou, v dekore duba, ø 120 cm, dĺžka po rozložení 220 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
535,20 €
s kódom
669 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Rush
2 ks, čalúnené, zelené, výška sedadla 65 cm
Na sklade
Posledný kúsok
270,40 €
s kódom
338 € bez kódu
169 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Selina
2 ks, čalúnené, krémovobiele
Na sklade
Posledné kúsky
228,80 €
s kódom
286 € bez kódu
143 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Marckeric
Vitrína Misti
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, sivozelená, šírka 90 cm, výška 110 cm, hĺbka 40 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
300,80 €
s kódom
376 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Hammel Furniture
Jedálenský stôl Dinex
Rozkladací, s prídavnou doskou, v dekore duba, 90x90 cm, dĺžka po rozložení 166 cm
(1)
Na sklade
567,20 €
s kódom
709 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Polica Tower
Rohová, kovová, povrchová úprava: farbenie, biela, šírka 22 cm, výška 3 cm, hĺbka 22 cm
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bonami Essentials
Jedálenské stoličky v súprave Lissy
2 ks, čalúnené, žlté
(47)
Na sklade
Posledný kúsok
108,80 €
s kódom
136 € bez kódu
68 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Hammel Furniture
Jedálenský stôl Single
Rozkladací, v dekore duba, ø 130 cm, dĺžka po rozložení 228 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
559,20 €
s kódom
699 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Actona
Nástenná knižnica Seaford
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: papier/povrchová úprava: práškovanie, matná, čierna/v prírodnej farbe, šírka 75 cm, výška 91 cm, hĺbka 20 cm
(65)
Na sklade
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Støraa
Komoda Caitlin
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: fólia, matná, v prírodnej farbe, šírka 80 cm, výška 88 cm, hĺbka 39 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
303,20 €
s kódom
379 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
House Nordic
Lavica Skiby
Zamatová, polstrovaná, pred posteľ, čierna, šírka 100 cm, hĺbka 35 cm, výška 44 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
64 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Barové stoličky v súprave Middelfart
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, svetlohnedé, výška sedadla 63 cm
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
195,20 €
s kódom
244 € bez kódu
122 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Umbra
Police v súprave Conceal
3 ks, kovové, povrchová úprava: práškovanie, lesklé, v striebornej farbe, šírka 14 cm, výška 14 cm, hĺbka 13 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
14,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Tvilum
Vitrína Madrid
Z drevotriesky, povrchová úprava: fólia, matná, biela, šírka 78 cm, výška 199 cm, hĺbka 33 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
395,20 €
s kódom
494 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Roxby
V dekore duba, v prírodnej farbe
(49)
Na sklade
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Argo
So sklenenou doskou, ø 119 cm
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
311,20 €
s kódom
389 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Bonami Essentials
Barová stolička Club
Z kaučukového dreva, v prírodnej farbe, výška sedadla 75 cm
(14)
Na sklade
86,40 €
s kódom
108 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tomasucci
Barová stolička Dodo
Čalúnená, z umelej (eko) kože, čierna, výška sedadla 65 cm
Na sklade
Posledný kúsok
280,80 €
s kódom
351 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
...
54
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Vitríny
Servírovacie stolíky
Stojany na víno
Police
Regály
Obľúbené filtre
Nábytok do kuchyne a jedálne dekor dub
Moderný nábytok do kuchyne a jedálne