Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne
...
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne so zľavovým kódom
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Jedálenské stoly
Barové stoly
Servírovacie stolíky
Vitríny
Police
Regály
Komody
Jedálenské súpravy
Vinotéky a stojany na víno
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dekor
Dizajnový štýl
Farba
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
2 587 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Malta
S keramickou doskou, 90x90 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
158,40 €
s kódom
198 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Støraa
Komoda Westerleigh
Z MDF, povrchová úprava: farbenie, matná, čierna, šírka 144 cm, výška 85 cm, hĺbka 41 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
595,20 €
s kódom
744 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Alma
S podrúčkami, čalúnená, sivá
(2)
Na sklade
134,40 €
s kódom
168 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Marckeric
Komoda Miranda
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie/povrchová úprava: voskovanie, biela, šírka 90 cm, výška 110 cm, hĺbka 40 cm
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
284 €
s kódom
355 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Støraa
Jedálenský stôl Trento
Rozkladací, s prídavnou doskou, 92x54 cm, dĺžka po rozložení 92 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
221,60 €
s kódom
277 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Vashti
Rozkladací, s prídavnou doskou, so sklenenou doskou, ø 160 cm, dĺžka po rozložení 160 cm
Na sklade
Posledný kúsok
908,80 €
s kódom
1 136 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Barová stolička Perugia
Z teakového dreva, kožená, hnedá, výška sedadla 60 cm
Na sklade
Posledný kúsok
243,20 €
s kódom
304 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenské kreslo Milton
S podrúčkami, čalúnené, zamatové, khaki
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
132,80 €
s kódom
166 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Batilda
Zamatová, zamatová, sivá
(2)
Na sklade
104,80 €
s kódom
131 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tomasucci
Jedálenské stoličky v súprave Faffy
2 ks, čalúnené, zamatové, modré
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
155,20 €
s kódom
194 € bez kódu
97 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Actona
Regál Wally
Z preglejky, povrchová úprava: lakovanie, čierny, šírka 63 cm, výška 130 cm, hĺbka 40 cm
(13)
Na sklade
Posledný kúsok
65,60 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Barová stolička Whitby
Plastová, svetlomodrá, výška sedadla 67,5 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
115,20 €
s kódom
144 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
PT LIVING
Polica Riqueza Tres
Poschodová, kovová, povrchová úprava: práškovanie, pololesklá, sivá, šírka 60 cm, výška 42 cm, hĺbka 16 cm
Na sklade
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Komoda Sierra
Z MDF, povrchová úprava: lakovanie, matná, čierna, šírka 97 cm, výška 130 cm, hĺbka 45 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
576 €
s kódom
720 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Granite
Z jaseňového dreva, ženilková, matná, hnedá/béžová
Na sklade
319,20 €
s kódom
399 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Komoda Nola
S posuvnými dverami, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: lakovanie, čierna, šírka 120 cm, výška 76 cm, hĺbka 45 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
431,20 €
s kódom
539 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Barové stoličky v súprave Zaib
2 ks, s nastaviteľnou výškou, čalúnené, ženilkové, čierne, výška sedadla 53,5 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
117,60 €
s kódom
147 € bez kódu
73,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenský stôl Nola
Ø 120 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
519,20 €
s kódom
649 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Tvar (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Wilma
2 ks, čalúnené, svetlosivé, výška sedadla 65 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
99,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Marckeric
Jedálenský stôl Comba
S doskou v dubovom dekore, 100x180 cm
Na sklade
Posledný kúsok
361,60 €
s kódom
452 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba dreva (2)
-20 % s kódom
Støraa
Vitrína Luna
Kovová, povrchová úprava: práškovanie, matná, krémovobiela, šírka 80 cm, výška 186 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
479,20 €
s kódom
599 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Jedálenské stoličky v súprave Middelfart
2 ks, čalúnené, tmavohnedé
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
152 €
s kódom
190 € bez kódu
95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Lavica Swindon
Z textílie buklé, polstrovaná, pred posteľ, tmavozelená, šírka 100 cm, hĺbka 36 cm, výška 42,5 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Lavica Swindon
Polstrovaná, pred posteľ, béžová, šírka 100 cm, hĺbka 36 cm, výška 42,5 cm
(6)
Na sklade
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Støraa
Komoda Caitlin
Z MDF, povrchová úprava: fólia, matná, biela, šírka 150 cm, výška 74 cm, hĺbka 39 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
435,20 €
s kódom
544 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rowico
Jedálenská stolička Ami
Čalúnená, béžová/v prírodnej farbe
(1)
Na sklade
130,40 €
s kódom
163 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Marckeric
Komoda Amira
Z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, krémovobiela, šírka 180 cm, výška 80 cm, hĺbka 40 cm
Na sklade
Posledný kúsok
399,20 €
s kódom
499 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Brooke
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, z textílie buklé, svetlosivé, výška sedadla 63 cm
(4)
Na sklade
264,80 €
s kódom
331 € bez kódu
165,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Marckeric
Komoda Cailin
Z MDF, povrchová úprava: melamín, krémovobiela, šírka 140 cm, výška 80 cm, hĺbka 42 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
303,20 €
s kódom
379 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Brooke
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, tmavosivé, výška sedadla 84 cm
Na sklade
Posledné kúsky
260,80 €
s kódom
326 € bez kódu
163 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Actona
Barová stolička Wilma
Čalúnená, sivá, výška sedadla 73 cm
(19)
Na sklade
60 €
s kódom
75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Lavica Swindon
Polstrovaná, pred posteľ, béžová, šírka 100 cm, hĺbka 36 cm, výška 42,5 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
75,20 €
s kódom
94 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Jedálenský stôl Bolzano
S doskou v dekore mramoru, ø 70 cm
(2)
Na sklade
222,40 €
s kódom
278 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tvilum
Komoda Naia
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: papier, matná, v prírodnej farbe, šírka 40 cm, výška 111 cm, hĺbka 50 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
142,40 €
s kódom
178 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (7)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bonami Essentials
Jedálenské stoličky v súprave Lissy
2 ks, čalúnené, tmavosivé
(34)
Na sklade
104 €
s kódom
130 € bez kódu
65 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Marckeric
Komoda Vae
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, biela/v prírodnej farbe, šírka 110 cm, výška 82 cm, hĺbka 40 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
272 €
s kódom
340 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
WOOOD
Servírovací stolík Push
Na kolieskach, so sklenenou doskou, 35x67 cm
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
208 €
s kódom
260 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Polica Moss
Poschodová, z borovicového dreva, v prírodnej farbe, šírka 46 cm, výška 46 cm, hĺbka 10,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Barové stoličky v súprave Marilla
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, oranžové, výška sedadla 67 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
280 €
s kódom
350 € bez kódu
175 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Creston
Čalúnená, ženilková, ružová
(2)
Na sklade
153,60 €
s kódom
192 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské kreslá v súprave Tamara
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, svetlosivé
Na sklade
Posledný kúsok
351,20 €
s kódom
439 € bez kódu
219,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Luna
4 ks, čalúnené, béžové
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
287,20 €
s kódom
359 € bez kódu
89,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Whistler
Čalúnená, modrá
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
112,80 €
s kódom
141 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Sophia
Čalúnená, sivá
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
89,60 €
s kódom
112 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ragaba
Jedálenský stôl Jubi
S doskou v dekore jaseňového dreva, ø 70 cm
Na sklade
Posledný kúsok
403,20 €
s kódom
504 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská súprava Bahamas
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
281,60 €
s kódom
352 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Muli
2 ks, čalúnené, zelené, výška sedadla 65 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
194,40 €
s kódom
243 € bez kódu
121,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Unique Furniture
Komoda Pensacola
V dekore duba, z MDF, čierna, šírka 80 cm, výška 75 cm, hĺbka 40 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
187,20 €
s kódom
234 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
7
8
9
...
54
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Vitríny
Servírovacie stolíky
Stojany na víno
Police
Regály
Obľúbené filtre
Nábytok do kuchyne a jedálne dekor dub
Moderný nábytok do kuchyne a jedálne