Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok podľa miestností
...
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok podľa miestností so zľavovým kódom
Nábytok do obývacej izby
Nábytok do spálne
Kúpeľňový nábytok
Nábytok do kuchyne a jedálne
Kancelársky nábytok
Nábytok do predsiene
Nábytok do detskej izby
Balkónový a terasový nábytok
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
14 129 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Roba
Detská stolička
Biela, nosnosť 50 kg
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Roba
Zábrana na posteľ
Biela/béžová
Na sklade
Posledné kúsky
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Vipack
Doplnok k detskej posteli Pino
Z masívu borovica, biely, 21x79 cm
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na dáždniky Smart
Kovový, biely, 12x23,5 cm, výška 36 cm
(8)
Na sklade
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Marckeric
Nočný stolík Berna
Z borovicového dreva, biely, 46x35 cm, výška 49,5 cm
(85)
Na sklade
Posledné kúsky
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Quadro
Bez vŕtania, Vacuum-loc, plastová, v striebornej farbe
(60)
Na sklade
Posledné kúsky
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Rowico
Nástenný vešiak Confetti
Z dubového dreva, v prírodnej farbe, šírka 50 cm, výška 7 cm, hĺbka 2 cm
(82)
Na sklade
Posledný kúsok
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
WOOOD
Polica
Kovová, povrchová úprava: práškovanie, matná, čierna, šírka 30 cm, výška 30 cm, hĺbka 15 cm
(15)
Na sklade
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bonami Essentials
Jedálenské stoličky v súprave Lissy
2 ks, čalúnené, žlté
(47)
Na sklade
Posledný kúsok
108,80 €
s kódom
136 € bez kódu
68 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tvilum
Zásuvky pod posteľ v súprave Naia
2 ks, povrchová úprava: fólia, v prírodnej farbe
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Zone
Kúpeľňová polička Rim
Nástenná, hliníková, čierna
(6)
Na sklade
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Molinella
Nástenná/rohová, nerezová, čierna
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Jedálenské stoličky v súprave Oslo
2 ks, čalúnené, z umelej (eko) kože, čierne
(26)
Doručenie od 19. 10. 2026
108,80 €
s kódom
136 € bez kódu
68 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kalune Design
Nástenný vešiak Dama
Kovový, čierny, šírka 82 cm, výška 60 cm, hĺbka 10 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na dáždniky Smart
Kovový, čierny, 12x23,5 cm, výška 36 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Rowico
Nástenný vešiak Confetti
Z dubového dreva, čierny, šírka 50 cm, výška 7 cm, hĺbka 2 cm
(22)
Doručenie od 20. 10. 2026
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Roba
Detská stolička
Žltá, nosnosť 50 kg
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Karup
Nočné stolíky v súprave Dock
2 ks, v prírodnej farbe, 45x34 cm, výška 5 cm
(21)
Na sklade
Posledné kúsky
109,60 €
s kódom
137 € bez kódu
68,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňový regál Finja
Biely/hnedý, šírka 43 cm, výška 112 cm, hĺbka 36 cm
(122)
Na sklade
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brabantia
Nemý sluha Linn Dressboy
Oceľový, biely, šírka 38 cm, výška 168 cm, hĺbka 7 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Polica Olbi
Kovová, povrchová úprava: leštienie, v striebornej farbe, šírka 50 cm, výška 7 cm, hĺbka 14 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Spinder Design
Nástenný vešiak Fusion
Kovový, v lososovej farbe, šírka 70 cm, výška 12 cm, hĺbka 6 cm
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Actona
Nástenná knižnica Seaford
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: papier/povrchová úprava: práškovanie, matná, čierna/v prírodnej farbe, šírka 75 cm, výška 91 cm, hĺbka 20 cm
(65)
Na sklade
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Kúpeľňová polička Olbi
Nástenná, nerezová, v striebornej farbe
Na sklade
Posledný kúsok
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roba
Zábrana na posteľ
Sivá
(3)
Na sklade
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Spinder Design
Nástenný vešiak Fusion
Kovový, taupe, šírka 70 cm, výška 12 cm, hĺbka 6 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Premium
Teleskopická/rohová, v striebornej farbe
(35)
Na sklade
Posledný kúsok
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Dolcedo
Teleskopická/rohová, nerezová, biela
(7)
Na sklade
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Yes Everyday
Jedálenská stolička Inka
Čalúnená, biela
Na sklade
Posledný kúsok
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Zone
Nástenný vešiak A-Rack
Kovový, biely, šírka 40 cm, výška 11 cm, hĺbka 5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Nástenný vešiak Art
Kovový, čierny/v zlatej farbe, šírka 73 cm, výška 30 cm, hĺbka 7 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Nástenný vešiak Ross
Z kaučukového dreva, v prírodnej farbe, šírka 12,5 cm, výška 4,5 cm, hĺbka 70 cm
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Yes Everyday
Jedálenská stolička Inka
Čalúnená, ružová
Na sklade
Posledné kúsky
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Yes Everyday
Jedálenská stolička Inka
Čalúnená, taupe
Doručenie od 22. 10. 2026
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
PT LIVING
Polica Reina Cuatro
Poschodová, kovová, povrchová úprava: práškovanie, pololesklá, vínovočervená/sivá, šírka 60 cm, výška 60 cm, hĺbka 16 cm
Na sklade
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
PT LIVING
Polica Reina Cuatro
Poschodová, kovová, povrchová úprava: práškovanie, pololesklá, zelená/sivá, šírka 60 cm, výška 60 cm, hĺbka 16 cm
Na sklade
Posledné kúsky
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Yes Everyday
Jedálenská stolička Inka
Čalúnená, v mentolovej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
PT LIVING
Polica Reina Cuatro
Poschodová, kovová, povrchová úprava: práškovanie, pololesklá, čierna/sivá, šírka 60 cm, výška 60 cm, hĺbka 16 cm
Na sklade
Posledné kúsky
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Zone
Nástenný vešiak A-Rack
Kovový, čierny, šírka 40 cm, výška 11 cm, hĺbka 5 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bonami Essentials
Kúpeľňový regál Auren
Bambusový, v prírodnej farbe, šírka 35 cm, výška 140 cm, hĺbka 35 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Spinder Design
Polica Flex
Kovová, povrchová úprava: práškovanie, biela, šírka 30 cm, výška 12 cm, hĺbka 24 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Polica Marble
Mramorová, biela/v zlatej farbe, šírka 40 cm, výška 18 cm, hĺbka 16 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tvilum
Nočný stolík Naia
S poličkami, biely, 40x40 cm, výška 50 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Wenko
Šatníková skriňa Balance
Látková, béžová, šírka 90 cm, výška 160 cm, hĺbka 50 cm
(36)
Na sklade
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Vipack
Detský vešiak Sezane
Nástenný, béžový, šírka 80 cm, výška 18 cm, hĺbka 14 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Obľúbené
Bonami Essentials
Taburet Jagger
Pletený, žltý, ø 45 cm, výška 40 cm
(255)
Na sklade
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Vipack
Rošt
90x200 cm, lamelový/pre deti, nepolohovateľný, nosnosť 110 kg
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet lamiel (2)
-20 % s kódom
Umbra
Nástenný vešiak Picket
Z borovicového dreva, v prírodnej farbe, šírka 61 cm, výška 17 cm, hĺbka 4 cm
(4)
Na sklade
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
1
...
14
15
16
...
295
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Detský nábytok
Nábytok do obývacej izby
Nábytok do spálne
Nábytok do predsiene
Nábytok do kuchyne a jedálne
Kúpeľňový nábytok
Kancelársky nábytok
Balkónový a terasový nábytok