Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok podľa miestností
...
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok podľa miestností so zľavovým kódom
Nábytok do obývacej izby
Nábytok do spálne
Kúpeľňový nábytok
Nábytok do kuchyne a jedálne
Kancelársky nábytok
Nábytok do predsiene
Nábytok do detskej izby
Balkónový a terasový nábytok
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
14 129 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Umbra
Nástenný vešiak Picket
Z borovicového dreva, v prírodnej farbe, šírka 61 cm, výška 17 cm, hĺbka 4 cm
(4)
Na sklade
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Obľúbené
Bonami Essentials
Taburet Jagger
Pletený, zelený, ø 45 cm, výška 40 cm
(39)
Na sklade
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Obľúbené
Bonami Essentials
Taburet Jagger
Pletený, svetlohnedý, ø 45 cm, výška 40 cm
(117)
Na sklade
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Essentials
Taburet Jagger
Pletený, ružový, ø 45 cm, výška 40 cm
(6)
Na sklade
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Obľúbené
Bonami Essentials
Taburet Jagger
Pletený, taupe, ø 45 cm, výška 40 cm
(139)
Na sklade
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Umbra
Nástenný vešiak Picket
Z borovicového dreva, tmavohnedý, šírka 61 cm, výška 17 cm, hĺbka 4 cm
(3)
Na sklade
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Obľúbené
Bonami Essentials
Taburet Jagger
Pletený, tmavosivý, ø 45 cm, výška 40 cm
(96)
Na sklade
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Premier Housewares
Barová stolička District
Z brestového dreva, v striebornej farbe/v prírodnej farbe, výška sedadla 75 cm
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Premier Housewares
Barová stolička District
Z brestového dreva, v zlatej farbe/v prírodnej farbe, výška sedadla 75 cm
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
House Nordic
Taburet Colma
Z textílie buklé, biely, šírka 41 cm, hĺbka 35 cm, výška 36,5 cm
(14)
Na sklade
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Šatníková skriňa Business
Látková, povrchová úprava: bez ošetrenia, modrá, šírka 75 cm, výška 160 cm, hĺbka 50 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Bonami Essentials
Záhradný konferenčný stolík Lounge
Okrúhly, ø 51 cm, výška 54 cm
(38)
Na sklade
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
WOOOD
Skrinka na topánky Josse
Kovová, povrchová úprava: práškovanie, svetlohnedá, počet párov topánok 8 , šírka 80 cm, výška 25 cm, hĺbka 33 cm
(3)
Na sklade
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
WOOOD
Nočný stolík Jena
Závesný, v dekore borovice, v prírodnej farbe, 40x30 cm, výška 15 cm
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Stojan na oblečenie Manaus
Bambusový, v prírodnej farbe, 104x46 cm, výška 164 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roba
Zábrana do dverí
87x78 cm, kovová, biela
Doručenie od 4. 11. 2026
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Spinder Design
Nástenný vešiak Fusion
Kovový, biely, šírka 70 cm, výška 12 cm, hĺbka 6 cm
(1)
Na sklade
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Actona
Nočný stolík Mitra
Biely, 40x30 cm, výška 61,5 cm
(29)
Na sklade
Posledné kúsky
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Polica Wire
Poschodová, kovová, matná, béžová, šírka 38 cm, výška 30,5 cm, hĺbka 26 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Casa Selección
Nočný stolík
V prírodnej farbe, 45x35 cm, výška 59 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
vtwonen
Polica Photoframe
Na obrázky, z dubového dreva, povrchová úprava: bez ošetrenia, v prírodnej farbe, šírka 170 cm, výška 6 cm, hĺbka 10 cm
(58)
Na sklade
Posledné kúsky
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňový regál Yago
Sivý, šírka 40 cm, výška 74 cm, hĺbka 30 cm
(35)
Na sklade
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Polica Wire
Poschodová, kovová, lesklá, v lesklej striebornej farbe, šírka 38 cm, výška 30,5 cm, hĺbka 26 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Spinder Design
Nástenný vešiak Fusion
Kovový, sivozelený, šírka 70 cm, výška 12 cm, hĺbka 6 cm
(2)
Doručenie od 14. 10. 2026
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Premier Housewares
Skrinka na topánky
Z orechového dreva, v prírodnej farbe, počet párov topánok 12 , šírka 79 cm, výška 55 cm, hĺbka 26 cm
(4)
Doručenie od 29. 10. 2026
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Spinder Design
Nástenný vešiak Fusion
Oceľový, svetložltý, šírka 70 cm, výška 12 cm, hĺbka 6 cm
(11)
Doručenie od 14. 10. 2026
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Polica Wire
Poschodová, kovová, matná, vínovočervená, šírka 38 cm, výška 30,5 cm, hĺbka 26 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Tvilum
Zásuvky pod posteľ v súprave Naia
2 ks, povrchová úprava: fólia, v prírodnej farbe, 70x100 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Spinder Design
Nástenný vešiak Fusion
Kovový, čierny, šírka 70 cm, výška 12 cm, hĺbka 6 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Casa Selección
Nočný stolík
Čierny, 45x35 cm, výška 59 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Barové stoličky v súprave Zaib
2 ks, s nastaviteľnou výškou, čalúnené, ženilkové, béžové, výška sedadla 53,5 cm
(16)
Na sklade
Posledný kúsok
117,60 €
s kódom
147 € bez kódu
73,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Barové stoličky v súprave Trondheim
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, z umelej (eko) kože, čierne, výška sedadla 60 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
117,60 €
s kódom
147 € bez kódu
73,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Barové stoličky v súprave Zaib
2 ks, s nastaviteľnou výškou, čalúnené, ženilkové, čierne, výška sedadla 53,5 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
117,60 €
s kódom
147 € bez kódu
73,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Polica Abilen
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, biela/v prírodnej farbe, šírka 120 cm, výška 9,5 cm, hĺbka 15 cm
(20)
Doručenie od 7. 12. 2026
59,20 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Tvilum
Rošt
140x190 cm, latkový, nepolohovateľný
Na sklade
Posledné kúsky
59,20 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (2)
-20 % s kódom
House Nordic
Nástenný vešiak Abano
S poličkou, z topoľového dreva, v prírodnej farbe, šírka 78 cm, výška 17 cm, hĺbka 31 cm
(2)
Doručenie od 26. 10. 2026
59,20 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Compactor
Regál na víno Luana
Z borovicového dreva, v prírodnej farbe, počet fliaš 54, v prírodnej farbe, šírka 60 cm, výška 121 cm, hĺbka 27 cm
Na sklade
Posledné kúsky
59,20 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Actona
Barová stolička Finch
S nastaviteľnou výškou, čalúnená, z umelej (eko) kože, sivá, výška sedadla 62 cm
(17)
Na sklade
59,20 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Actona
Barová stolička Finch
S nastaviteľnou výškou, čalúnená, zamatová, sivá, výška sedadla 62 cm
(27)
Na sklade
Posledné kúsky
59,20 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Stojan na dáždniky Brick
Kovový, čierny, 15x15 cm, výška 43 cm
(21)
Na sklade
Posledné kúsky
59,20 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Stojan na dáždniky Slim Layer
Kovový, čierny, 23x10,5 cm, výška 45 cm
(24)
Na sklade
Posledné kúsky
59,20 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Holly
4 ks, čalúnené, hnedé
(2)
Doručenie od 16. 10. 2026
239,20 €
s kódom
299 € bez kódu
74,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Holly
4 ks, čalúnené, v horčicovej farbe
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
239,20 €
s kódom
299 € bez kódu
74,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Holly
4 ks, čalúnené, svetlosivé
(2)
Doručenie od 16. 10. 2026
239,20 €
s kódom
299 € bez kódu
74,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Holly
4 ks, čalúnené, čierne
(2)
Doručenie od 16. 10. 2026
239,20 €
s kódom
299 € bez kódu
74,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Bonami Essentials
Kúpeľňový regál Skaren
Bambusový, v prírodnej farbe, šírka 60 cm, výška 130 cm, hĺbka 25 cm
Na sklade
Posledné kúsky
60 €
s kódom
75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Roba
Zábrana na posteľ
Biela/béžová
Na sklade
Posledné kúsky
60 €
s kódom
75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Nástenný vešiak Space
S poličkou, v dekore duba, v prírodnej farbe, šírka 30 cm, výška 20 cm, hĺbka 12 cm
Na sklade
Posledné kúsky
60 €
s kódom
75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
15
16
17
...
295
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Detský nábytok
Nábytok do obývacej izby
Nábytok do spálne
Nábytok do predsiene
Nábytok do kuchyne a jedálne
Kúpeľňový nábytok
Kancelársky nábytok
Balkónový a terasový nábytok