Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok
...
Kategórie
Nábytok
Nábytok · Actona
Sedacie súpravy a pohovky
Kreslá
Stoličky
Leňošky, taburety a doplnkové sedenie
Stoly a stolíky
Úložné priestory
Nábytok podľa miestností
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Novinky
Premium
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Cena
+ Ďalšie (4)
Actona
421 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Actona
Knižnica Seaford
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: práškovanie, čierna/v prírodnej farbe, šírka 114 cm, výška 78 cm, hĺbka 35 cm
(2)
Doručenie od 2. 11. 2026
325,55 €
s kódom
383 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Komoda Seaford
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: farbenie, matná, čierna/v prírodnej farbe, šírka 120 cm, výška 82 cm, hĺbka 40 cm
(25)
Na sklade
328,95 €
s kódom
387 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Batilda
2 ks, čalúnené, béžové
(67)
Na sklade
339,15 €
s kódom
399 € bez kódu
199,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Pippa
2 ks, otočné, čalúnené, z textílie buklé, béžové
(3)
Na sklade
339,15 €
s kódom
399 € bez kódu
199,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Komoda Lowell
Z MDF, povrchová úprava: farbenie, biela, šírka 80 cm, výška 100 cm, hĺbka 40 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
351,90 €
s kódom
414 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Komoda Albany
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, matná, v prírodnej farbe, šírka 158 cm, výška 80 cm, hĺbka 40 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
352,75 €
s kódom
415 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Actona
Kreslo Elmont
Béžové, výška zadnej opierky 44 cm, výška sedadla 45 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
356,15 €
s kódom
419 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Batilda
2 ks, čalúnené, z umelej (eko) kože, koňakovohnedé
(65)
Na sklade
356,15 €
s kódom
419 € bez kódu
209,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Banbury
V dekore duba, v prírodnej farbe, 90x90 cm, výška 42 cm
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
360,40 €
s kódom
424 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (3)
-15 % s kódom
Actona
Kreslo Bosley
Otočné, z textílie buklé, béžové, výška zadnej opierky 60 cm, výška sedadla 42 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
360,40 €
s kódom
424 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Kreslo Carson
S výpletom/drevené/bez čalúnenia, pletené, v prírodnej farbe, výška zadnej opierky 48 cm, výška sedadla 39 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
361,25 €
s kódom
425 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Colima
S doskou v dubovom dekore, 100x210 cm
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
361,25 €
s kódom
425 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Montreux
Rozkladací, s prídavnou doskou, v dekore duba, ø 115 cm, dĺžka po rozložení 154 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
362,10 €
s kódom
426 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (3)
-15 % s kódom
Actona
Kreslo Asila
Relaxačné, polohovacie, béžové, výška zadnej opierky 55 cm, výška sedadla 48 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
364,65 €
s kódom
429 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Actona
Pohovka Perugia
Zamatová, polohovacia/rozkladacia, ružová, trojmiestna, šírka 198 cm, hĺbka 95 cm, hĺbka sedadla 60 cm
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
447 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Actona
Pohovka Perugia
Zamatová, polohovacia/rozkladacia, zelená, trojmiestna, šírka 198 cm, hĺbka 95 cm, hĺbka sedadla 60 cm
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
448 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Actona
Pohovka Perugia
Zamatová, polohovacia/rozkladacia, svetlosivá, trojmiestna, šírka 198 cm, hĺbka 95 cm, hĺbka sedadla 60 cm
(3)
Doručenie od 2. 11. 2026
452 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Nagano
V dekore duba, ø 120 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
385,90 €
s kódom
454 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Knižnica Braidwood
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: olejovanie, v prírodnej farbe, šírka 169 cm, výška 88 cm, hĺbka 30 cm
Na sklade
390,15 €
s kódom
459 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Glenda
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, matné, tmavosivé
(2)
Doručenie od 2. 11. 2026
390,15 €
s kódom
459 € bez kódu
229,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Actona
Kreslo Burley
Z textílie buklé, béžové, výška zadnej opierky 30,5 cm, výška sedadla 44,5 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
394,40 €
s kódom
464 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Townsville
S doskou v dubovom dekore, ø 100 cm
Na sklade
Posledné kúsky
402,90 €
s kódom
474 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Banbury
V dekore duba, v prírodnej farbe, 50x150 cm, výška 42 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
411,40 €
s kódom
484 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (3)
-15 % s kódom
Actona
Pohovka Perugia
Polohovacia/rozkladacia, béžová, trojmiestna, šírka 198 cm, hĺbka 95 cm, hĺbka sedadla 60 cm
(15)
Doručenie od 2. 11. 2026
411,40 €
s kódom
484 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Actona
Leňoška Slinky
Zamatová, sivá, šírka 60 cm, hĺbka 170 cm, váha 21 kg
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
489 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Pracovný stôl Langley
V dekore duba, 50x100 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
419,90 €
s kódom
494 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Knižnica Braidwood
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: olejovanie, v prírodnej farbe, šírka 169 cm, výška 88 cm, hĺbka 30 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
419,90 €
s kódom
494 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Montreux
Rozkladací, s prídavnou doskou, s doskou v dubovom dekore, 90x180 cm, dĺžka po rozložení 219 cm
(2)
Doručenie od 2. 11. 2026
419,90 €
s kódom
494 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (3)
-15 % s kódom
Actona
Kreslo Milford
Z textílie buklé, béžové, výška zadnej opierky 72 cm, výška sedadla 43 cm
(16)
Na sklade
424,15 €
s kódom
499 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Vitrína Newcastle
Kovová, povrchová úprava: práškovanie, čierna, šírka 80 cm, výška 180 cm, hĺbka 40 cm
(9)
Doručenie od 2. 11. 2026
424,15 €
s kódom
499 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Langley
V dekore duba, v prírodnej farbe, 70x130 cm, výška 40 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
424,15 €
s kódom
499 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Šatníková skriňa Albany
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, matná, v prírodnej farbe, šírka 99 cm, výška 200 cm, hĺbka 60 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
425 €
s kódom
500 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Actona
Leňoška Slinky
Zamatová, ružová, šírka 60 cm, hĺbka 170 cm, váha 21 kg
(13)
Doručenie od 2. 11. 2026
509 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Montreux
Rozkladací, s prídavnou doskou, v dekore orecha, ø 115 cm, dĺžka po rozložení 154 cm
(1)
Na sklade
436,90 €
s kódom
514 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (3)
-15 % s kódom
Actona
Odkladací stolík Naxos
Mramorový, sivý, ø 50 cm, výška 50 cm
Na sklade
Posledný kúsok
436,90 €
s kódom
514 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Actona
Vitrína Nagano
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 80 cm, výška 178 cm, hĺbka 37 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
524 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Odkladací stolík Naxos
Mramorový, svetlohnedý, ø 50 cm, výška 50 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
445,40 €
s kódom
524 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Komoda Colima
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, v prírodnej farbe, šírka 160 cm, výška 80 cm, hĺbka 45 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
449,65 €
s kódom
529 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
TV stolík Southampton
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: olejovanie, matný, hnedý, šírka 120 cm, výška 45 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
453,90 €
s kódom
534 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Actona
Jedálenský stôl Atlantic
Rozkladací, v dekore duba, 100x200 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
539 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Komoda Lowell
Z MDF, povrchová úprava: farbenie, biela, šírka 135 cm, výška 90 cm, hĺbka 40 cm
(4)
Doručenie od 2. 11. 2026
475,15 €
s kódom
559 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Kreslo Milford
Z imitácie kože, hnedé, výška zadnej opierky 72 cm, výška sedadla 43 cm
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
479,40 €
s kódom
564 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Kreslo Talgarth
Relaxačné/ušiak/otočné, polohovacie/s nastaviteľnou výškou sedadla/s podnožkou, tmavosivé, výška zadnej opierky 69 cm, výška sedadla 40 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
483,65 €
s kódom
569 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Actona
Jedálenský stôl Soli
S doskou v dubovom dekore, ø 120 cm
Na sklade
569 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
-15 % s kódom
Actona
Kreslo Talgarth
Relaxačné/ušiak/otočné, polohovacie/s nastaviteľnou výškou sedadla/s podnožkou, krémovobiele, výška zadnej opierky 69 cm, výška sedadla 40 cm
(8)
Doručenie od 2. 11. 2026
483,65 €
s kódom
569 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Southampton
S keramickou doskou, béžový/tmavohnedý, ø 90 cm, výška 45 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
496,40 €
s kódom
584 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Montreux
Rozkladací, s prídavnou doskou, v dekore duba, ø 115 cm, dĺžka po rozložení 154 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
504,90 €
s kódom
594 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Cornus
60x120 cm, výška 50 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
504,90 €
s kódom
594 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
5
6
7
8
9
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Stoly a stolíky
Záhradný nábytok
Detský nábytok
Leňošky, taburety a doplnkové sedenie
Komody a skrinky
Ostatné úložné priestory
Knižnice a regály
Postele
Nábytok podľa miestností
Balkónový a terasový nábytok
Matrace
Obľúbené filtre
Industriálny nábytok
Retro nábytok
Rustikálny nábytok
Škandinávsky nábytok
Biely nábytok
Čierny nábytok