Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok
...
Kategórie
Nábytok
Nábytok · Actona
Sedacie súpravy a pohovky
Kreslá
Stoličky
Leňošky, taburety a doplnkové sedenie
Stoly a stolíky
Úložné priestory
Nábytok podľa miestností
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Novinky
Premium
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Cena
+ Ďalšie (4)
Actona
421 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Obľúbené
Actona
Vešiak Bremen
Z kaučukového dreva, čierny, ø 51 cm, výška 176 cm
(89)
Na sklade
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Batilda
2 ks, čalúnené, béžové
(67)
Na sklade
339,15 €
s kódom
399 € bez kódu
199,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Actona
Knižnica Seaford
V dekore jaseňa, z MDF, povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: práškovanie, čierna, šírka 114 cm, výška 185 cm, hĺbka 35 cm
(53)
Na sklade
151,30 €
s kódom
178 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Actona
Vešiak Bremen
Z kaučukového dreva, v prírodnej farbe, ø 51 cm, výška 176 cm
(106)
Na sklade
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Barová stolička Tina
Čalúnená, z umelej (eko) kože, čierna, výška sedadla 76 cm
(31)
Na sklade
Posledné kúsky
69,70 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Barová stolička Eleanor
S nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, čalúnená, béžová, výška sedadla 65 cm
(4)
Na sklade
164,05 €
s kódom
193 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Addi
S podrúčkami, čalúnená, z textílie buklé, matná, béžová
(8)
Na sklade
141,10 €
s kódom
166 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Yale
S doskou v dubovom dekore, ø 120 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
270,30 €
s kódom
318 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Actona
Stojan na oblečenie Brent
Kovový, čierny, 117x59 cm, výška 165 cm
(22)
Na sklade
67,15 €
s kódom
79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Roxby
Ø 105 cm
(30)
Na sklade
Posledné kúsky
128,35 €
s kódom
151 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Strington
S doskou v dekore mramoru, čierny, ø 65 cm, výška 35 cm
(8)
Na sklade
143,65 €
s kódom
169 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Actona
Knižnica Seaford
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: papier/povrchová úprava: práškovanie, čierna/v prírodnej farbe, šírka 114 cm, výška 185 cm, hĺbka 35 cm
(101)
Na sklade
142,80 €
s kódom
168 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Roxby
V dekore duba, v prírodnej farbe
(49)
Na sklade
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Actona
Konferenčný stolík Bayonne
So sklenenou doskou, čierny, ø 79 cm, výška 42 cm
(21)
Na sklade
145,35 €
s kódom
171 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Konferenčné stolíky v súprave Dice
2 ks, v dekore kameňa, béžové, ø 58 cm, výška 40 cm
(19)
Na sklade
273,70 €
s kódom
322 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Banbury
V dekore duba, v prírodnej farbe, ø 80 cm, výška 42 cm
(11)
Na sklade
266,05 €
s kódom
313 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (3)
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Lucy
Otočná, čalúnená, matná, béžová/v prírodnej farbe
(1)
Na sklade
168,30 €
s kódom
198 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Bayonne
So sklenenou doskou, čierny, 50x95 cm, výška 42 cm
(14)
Na sklade
164,90 €
s kódom
194 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Knižnica Strington
Z MDF, povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: práškovanie, čierna, šírka 120 cm, výška 185 cm, hĺbka 35 cm
Na sklade
Posledné kúsky
217,60 €
s kódom
256 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Barová stolička Adisa
S nastaviteľnou výškou/otočná, čalúnená, béžová, výška sedadla 65 cm
(5)
Na sklade
105,40 €
s kódom
124 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Kreslo Crosby
Z textílie buklé, béžové, výška zadnej opierky 39 cm, výška sedadla 47 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
303,45 €
s kódom
357 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Roxby
Čierna
(37)
Na sklade
76,50 €
s kódom
90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Knižnica Strington
V dekore kameňa, povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: práškovanie, čierna, šírka 120 cm, výška 83 cm, hĺbka 35 cm
(3)
Na sklade
114,75 €
s kódom
135 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Komoda Seaford
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: farbenie, matná, čierna/v prírodnej farbe, šírka 120 cm, výška 82 cm, hĺbka 40 cm
(25)
Na sklade
328,95 €
s kódom
387 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Eleanor
2 ks, čalúnené, krémovobiele
(3)
Na sklade
259,25 €
s kódom
305 € bez kódu
152,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Kancelárska stolička Eleanor
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, béžová, nosnosť 110 kg, výška sedadla 47,5-56 cm
Na sklade
192,10 €
s kódom
226 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Roxby
V dekore duba, čierna/v prírodnej farbe
(41)
Na sklade
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Actona
Kancelárska stolička Winslow
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, koňakovohnedá, nosnosť 110 kg, výška sedadla 42-52 cm
(38)
Na sklade
Posledné kúsky
131,75 €
s kódom
155 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Pracovný stôl Paul
V dekore duba, 50x110 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
303,45 €
s kódom
357 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Knižnica Seaford
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: papier/povrchová úprava: práškovanie, čierna/v prírodnej farbe, šírka 77 cm, výška 185 cm, hĺbka 35 cm
(18)
Na sklade
176,80 €
s kódom
208 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Actona
Komoda Albany
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, matná, v prírodnej farbe, šírka 158 cm, výška 80 cm, hĺbka 40 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
352,75 €
s kódom
415 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
Actona
Knižnica Seaford
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: papier/povrchová úprava: práškovanie, čierna/v prírodnej farbe, šírka 77 cm, výška 185 cm, hĺbka 35 cm
(38)
Na sklade
125,80 €
s kódom
148 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Actona
Kreslo Elmont
Béžové, výška zadnej opierky 44 cm, výška sedadla 45 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
356,15 €
s kódom
419 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Townsville
S doskou v dubovom dekore, ø 100 cm
Na sklade
Posledné kúsky
402,90 €
s kódom
474 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Šatníková skriňa Albany
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, matná, v prírodnej farbe, šírka 99 cm, výška 200 cm, hĺbka 60 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
425 €
s kódom
500 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Yale
S doskou v dubovom dekore, v prírodnej farbe, ø 80 cm, výška 42 cm
(7)
Na sklade
184,45 €
s kódom
217 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Knižnica Seaford
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: papier/povrchová úprava: práškovanie, čierna/v prírodnej farbe, šírka 135 cm, výška 185 cm, hĺbka 35 cm
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
303,45 €
s kódom
357 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Graham
S podrúčkami/otočná, čalúnená, ženilková, matná, tmavozelená
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
209,95 €
s kódom
247 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Batilda
2 ks, čalúnené, z umelej (eko) kože, koňakovohnedé
(65)
Na sklade
356,15 €
s kódom
419 € bez kódu
209,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Batilda
2 ks, otočné, čalúnené, krémovobiele
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
277,95 €
s kódom
327 € bez kódu
163,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Kancelárska stolička Eddie
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, béžová, nosnosť 110 kg, výška sedadla 52-62 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
162,35 €
s kódom
191 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Skrinka na topánky Albany
Výklopná, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, matná, v prírodnej farbe, počet párov topánok 4 , šírka 72 cm, výška 43 cm, hĺbka 17 cm
(9)
Na sklade
79,90 €
s kódom
94 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Kreslo Carson
S výpletom/drevené/bez čalúnenia, pletené, v prírodnej farbe, výška zadnej opierky 48 cm, výška sedadla 39 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
361,25 €
s kódom
425 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Odkladací stolík Cross
Čierny, ø 55 cm, výška 45 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
74,80 €
s kódom
88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Vešiak Aspen
Kovový, čierny, ø 32 cm, výška 170 cm
(11)
Na sklade
54,40 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Montreux
Rozkladací, s prídavnou doskou, v dekore orecha, ø 115 cm, dĺžka po rozložení 154 cm
(1)
Na sklade
436,90 €
s kódom
514 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (3)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Actona
Barové stoličky v súprave Gill
2 ks, čalúnené, sivé, výška sedadla 65,5 cm
(63)
Na sklade
293,25 €
s kódom
345 € bez kódu
172,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Roxby
V dekore orecha, ø 105 cm
(59)
Na sklade
153,85 €
s kódom
181 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
2
3
4
5
...
9
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Stoly a stolíky
Záhradný nábytok
Detský nábytok
Leňošky, taburety a doplnkové sedenie
Komody a skrinky
Ostatné úložné priestory
Knižnice a regály
Postele
Nábytok podľa miestností
Balkónový a terasový nábytok
Matrace
Obľúbené filtre
Industriálny nábytok
Retro nábytok
Rustikálny nábytok
Škandinávsky nábytok
Biely nábytok
Čierny nábytok