Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok
...
Kategórie
Nábytok
Nábytok · Actona
Sedacie súpravy a pohovky
Kreslá
Stoličky
Leňošky, taburety a doplnkové sedenie
Stoly a stolíky
Úložné priestory
Nábytok podľa miestností
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Novinky
Premium
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Cena
+ Ďalšie (4)
Actona
421 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Actona
Barové stoličky v súprave Gill
2 ks, čalúnené, sivé, výška sedadla 65,5 cm
(63)
Na sklade
293,25 €
s kódom
345 € bez kódu
172,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Actona
Knižnica Seaford
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: papier/povrchová úprava: práškovanie, čierna/v prírodnej farbe, šírka 114 cm, výška 185 cm, hĺbka 35 cm
(101)
Na sklade
142,80 €
s kódom
168 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Actona
Vešiak Bremen
Z kaučukového dreva, v prírodnej farbe, ø 51 cm, výška 176 cm
(106)
Na sklade
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Batilda
2 ks, čalúnené, béžové
(67)
Na sklade
339,15 €
s kódom
399 € bez kódu
199,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Actona
Knižnica Seaford
V dekore jaseňa, z MDF, povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: práškovanie, čierna, šírka 114 cm, výška 185 cm, hĺbka 35 cm
(53)
Na sklade
151,30 €
s kódom
178 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Actona
Barová stolička Finch
S nastaviteľnou výškou, kovová, čierna, výška sedadla 59 cm
(48)
Na sklade
63,75 €
s kódom
75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Batilda
2 ks, čalúnené, z umelej (eko) kože, koňakovohnedé
(65)
Na sklade
356,15 €
s kódom
419 € bez kódu
209,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Actona
Polica Joliet
Poschodová, kovová, povrchová úprava: práškovanie, čierna, šírka 35 cm, výška 14 cm, hĺbka 20 cm
(61)
Na sklade
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Actona
Konzolový stolík Seaford
Čierny/v prírodnej farbe, 35x100 cm, výška 79 cm
(57)
Na sklade
108,80 €
s kódom
128 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Actona
Vešiak Bremen
Z kaučukového dreva, čierny, ø 51 cm, výška 176 cm
(89)
Na sklade
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Obľúbené
Actona
Jedálenská stolička Eris
Čalúnená, zamatová, svetloružová
(43)
Na sklade
110 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Obľúbené
Actona
Jedálenské kreslo Emilia
Čalúnené, zamatové, ružové
(39)
Na sklade
188 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Barová stolička Tina
Čalúnená, z umelej (eko) kože, čierna, výška sedadla 76 cm
(31)
Na sklade
Posledné kúsky
69,70 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Actona
Odkladací stolík Seaford
Čierny/v prírodnej farbe, 43x35 cm, výška 63 cm
(65)
Na sklade
42,50 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Actona
Knižnica Seaford
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: papier/povrchová úprava: práškovanie, čierna/v prírodnej farbe, šírka 37 cm, výška 83 cm, hĺbka 35 cm
(47)
Na sklade
73,95 €
s kódom
87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Obľúbené
Actona
Kreslo Cazar
Z imitácie kože, hnedé, výška zadnej opierky 50,5 cm, výška sedadla 40 cm
(83)
Na sklade
166 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Actona
Nočný stolík Ashlan
Závesný, biely, 35x32 cm, výška 22,5 cm
(104)
Na sklade
56,95 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Actona
Nástenná knižnica Seaford
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: papier/povrchová úprava: práškovanie, matná, čierna/v prírodnej farbe, šírka 75 cm, výška 91 cm, hĺbka 20 cm
(65)
Na sklade
67,15 €
s kódom
79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Obľúbené
Actona
Konzolový stolík Newcastle
Čierny, 35x100 cm, výška 79 cm
(32)
Na sklade
101 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Actona
Lavica Aster
Z MDF, s úložným priestorom, biela/béžová, šírka 90 cm, hĺbka 48 cm, výška 85 cm
(82)
Na sklade
173,40 €
s kódom
204 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Actona
Knižnica Seaford
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: papier/povrchová úprava: práškovanie, čierna/v prírodnej farbe, šírka 77 cm, výška 185 cm, hĺbka 35 cm
(38)
Na sklade
125,80 €
s kódom
148 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Obľúbené
Actona
Jedálenský stôl Roxby
V dekore duba, ø 105 cm
(27)
Na sklade
161 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Actona
Polica Joliet
Poschodová, kovová, povrchová úprava: práškovanie, biela, šírka 35 cm, výška 14 cm, hĺbka 20 cm
(38)
Na sklade
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
Actona
Knižnica Seaford
Sklenená, povrchová úprava: práškovanie, čierna, šírka 35 cm, výška 120 cm, hĺbka 37 cm
(28)
Na sklade
89,25 €
s kódom
105 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
Actona
Vešiak Bremen
Z kaučukového dreva, biely, ø 51 cm, výška 176 cm
(64)
Na sklade
33,49 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Roxby
Ø 105 cm
(30)
Na sklade
Posledné kúsky
128,35 €
s kódom
151 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Actona
Kancelárska stolička Winslow
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, koňakovohnedá, nosnosť 110 kg, výška sedadla 42-52 cm
(38)
Na sklade
Posledné kúsky
131,75 €
s kódom
155 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Actona
TV stolík Seaford
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: papier/povrchová úprava: farbenie, matný, čierny/v prírodnej farbe, šírka 140 cm, výška 45 cm, hĺbka 40 cm
(47)
Na sklade
208,25 €
s kódom
245 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Actona
Vešiak Vinson
Kovový, čierny, ø 50 cm, výška 181 cm
(27)
Na sklade
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Actona
Konzolový stolík Seaford
Čierny, 35x100 cm, výška 79 cm
(19)
Doručenie od 29. 10. 2026
82 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Seaford
Čierny/v prírodnej farbe, ø 80 cm, výška 45 cm
(28)
Na sklade
56,10 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Alisma
Kovový, biely/v zlatej farbe, ø 80 cm, výška 45 cm
(46)
Na sklade
235,45 €
s kódom
277 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Actona
Jedálenský stôl Nagano
80x150 cm
(20)
Na sklade
344 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba dreva (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
Actona
Šatníková skriňa Seaford
Otvorená, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: papier/povrchová úprava: práškovanie, matná, čierna/v prírodnej farbe, šírka 77 cm, výška 165 cm, hĺbka 45 cm
(22)
Na sklade
158,95 €
s kódom
187 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Roxby
V dekore duba, v prírodnej farbe
(49)
Na sklade
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Pracovný stôl Neptun
50x110 cm
(85)
Na sklade
137,70 €
s kódom
162 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Obľúbené
Actona
Nočný stolík Seaford
Čierny/v prírodnej farbe, 35x42 cm, výška 63 cm
(29)
Na sklade
52,70 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Actona
Nástenná knižnica Seaford
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: papier/povrchová úprava: práškovanie, matná, čierna/v prírodnej farbe, šírka 37 cm, výška 108 cm, hĺbka 24 cm
(27)
Na sklade
Posledné kúsky
76,50 €
s kódom
90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Pracovný stôl Neptun
50x110 cm
(79)
Na sklade
179,35 €
s kódom
211 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Obľúbené
Actona
Stojan na oblečenie Brent
Kovový, čierny, 117x59 cm, výška 165 cm
(22)
Na sklade
67,15 €
s kódom
79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Kreslo Milford
Z textílie buklé, béžové, výška zadnej opierky 72 cm, výška sedadla 43 cm
(16)
Na sklade
424,15 €
s kódom
499 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Actona
Odkladací stolík Seaford
Čierny, 43x35 cm, výška 63 cm
(36)
Na sklade
60,35 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Kancelárska stolička Batilda
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/otočná, koňakovohnedá, nosnosť 110 kg, výška sedadla 44,5-51,5 cm
(25)
Doručenie od 29. 10. 2026
138,55 €
s kódom
163 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Actona
Barová stolička Wilma
Čalúnená, sivá, výška sedadla 73 cm
(21)
Na sklade
86 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Actona
Jedálenská stolička Eris
Čalúnená, zamatová, sivá
(17)
Na sklade
98 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Kancelárska stolička Nora
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, svetloružová, nosnosť 110 kg, výška sedadla 44-54 cm
(15)
Na sklade
Posledný kúsok
168,30 €
s kódom
198 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Actona
Barová stolička Finch
S nastaviteľnou výškou, čalúnená, zamatová, sivá, výška sedadla 62 cm
(27)
Na sklade
62,90 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Komoda Seaford
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: farbenie, matná, čierna/v prírodnej farbe, šírka 120 cm, výška 82 cm, hĺbka 40 cm
(25)
Na sklade
328,95 €
s kódom
387 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
...
9
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Stoly a stolíky
Záhradný nábytok
Detský nábytok
Leňošky, taburety a doplnkové sedenie
Komody a skrinky
Ostatné úložné priestory
Knižnice a regály
Postele
Nábytok podľa miestností
Balkónový a terasový nábytok
Matrace
Obľúbené filtre
Industriálny nábytok
Retro nábytok
Rustikálny nábytok
Škandinávsky nábytok
Biely nábytok
Čierny nábytok