Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok
...
Kategórie
Nábytok
Nábytok · Actona
Sedacie súpravy a pohovky
Kreslá
Stoličky
Leňošky, taburety a doplnkové sedenie
Stoly a stolíky
Úložné priestory
Nábytok podľa miestností
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Novinky
Premium
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Cena
+ Ďalšie (4)
Actona
421 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Montreux
Rozkladací, s prídavnou doskou, v dekore duba, ø 115 cm, dĺžka po rozložení 154 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
362,10 €
s kódom
426 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (3)
Actona
Pracovný stôl Bahamas
V dekore duba, 60x120 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
95 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Barossa
S doskou v dekore mramoru, béžový, 60x60 cm, výška 45 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
52,70 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Prídavné dosky k jedálenskému stolu Marte
2 ks, v dekore duba, 45x102 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
169,15 €
s kódom
199 € bez kódu
99,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Barová stolička Adisa
S nastaviteľnou výškou/otočná, čalúnená, tmavosivá, výška sedadla 65 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
98,60 €
s kódom
116 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Denise
2 ks, čalúnené, krémovobiele
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
168,30 €
s kódom
198 € bez kódu
99 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Komoda Langley
S posuvnými dverami, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 160 cm, výška 80 cm, hĺbka 40 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
653,65 €
s kódom
769 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Actona
TV stolík Langley
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 140 cm, výška 45 cm, hĺbka 40 cm
(2)
Na sklade
294 €
Do košíka
Do košíka
Actona
Jedálenské kreslo Dora
S podrúčkami, čalúnené, matné, béžové
(2)
Doručenie od 29. 10. 2026
145 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Kreslo Burma
Ženilkové, oranžové, výška zadnej opierky 42 cm, výška sedadla 43 cm
(2)
Doručenie od 29. 10. 2026
196,35 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Soli
S doskou v dubovom dekore, krémovobiely/v prírodnej farbe, ø 45 cm, výška 48 cm
(2)
Doručenie od 29. 10. 2026
143,65 €
s kódom
169 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-15 % s kódom
Actona
Odkladací stolík Barossa
S doskou v dekore mramoru, biely, 40x40 cm, výška 45 cm
(2)
Doručenie od 29. 10. 2026
45,05 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Esra
Čalúnená, ženilková, matná, v terakotovej farbe
(2)
Doručenie od 29. 10. 2026
101,15 €
s kódom
119 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Heaven
S mramorovou doskou, 110x110 cm
(2)
Doručenie od 2. 11. 2026
572,90 €
s kódom
674 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Knižnica Seaford
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: práškovanie, čierna/v prírodnej farbe, šírka 114 cm, výška 78 cm, hĺbka 35 cm
(2)
Doručenie od 2. 11. 2026
325,55 €
s kódom
383 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Skrinka na topánky Albany
Výklopná, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, matná, v prírodnej farbe, počet párov topánok 12 , šírka 72 cm, výška 140 cm, hĺbka 25 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
215,90 €
s kódom
254 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Pippa
2 ks, otočné, čalúnené, z textílie buklé, béžové
(3)
Na sklade
339,15 €
s kódom
399 € bez kódu
199,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Soli
S doskou v dubovom dekore, krémovobiely/v prírodnej farbe, ø 85 cm, výška 40 cm
(4)
Doručenie od 29. 10. 2026
235,45 €
s kódom
277 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Soli
S doskou v dubovom dekore, krémovobiely/v prírodnej farbe, ø 65 cm, výška 43 cm
(4)
Doručenie od 29. 10. 2026
205,70 €
s kódom
242 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Patricia
2 ks, čalúnené, z textílie buklé, sivé
(4)
Doručenie od 29. 10. 2026
243,10 €
s kódom
286 € bez kódu
143 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Jedálenské kreslo Lola
S podrúčkami, čalúnené, zamatové, zelené
(4)
Doručenie od 29. 10. 2026
179,35 €
s kódom
211 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Actona
Kancelárska stolička Nora
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, sivá, nosnosť 110 kg, výška sedadla 44-54 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
170 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Šatníková skriňa Albany
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, matná, v prírodnej farbe, šírka 99 cm, výška 200 cm, hĺbka 60 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
425 €
s kódom
500 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Leňoška Chaplin
Z textílie buklé, béžová, šírka 63 cm, hĺbka 156 cm, váha 18 kg
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
511,70 €
s kódom
602 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Komoda Albany
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, matná, v prírodnej farbe, šírka 81 cm, výška 80 cm, hĺbka 40 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
188,70 €
s kódom
222 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Barlow
V dekore duba, 80x120 cm
(2)
Na sklade
152,15 €
s kódom
179 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Actona
Konferenčný stolík Angus
Čierny, 60x115 cm, výška 40 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
137 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Nočný stolík Langley
V dekore duba, v prírodnej farbe, 45x30 cm, výška 60 cm
(2)
Doručenie od 29. 10. 2026
213,35 €
s kódom
251 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Flynn
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, z umelej (eko) kože, tmavohnedé, výška sedadla 89 cm
(2)
Doručenie od 29. 10. 2026
239,70 €
s kódom
282 € bez kódu
141 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Knižnica Newcastle
Kovová, povrchová úprava: práškovanie, čierna, šírka 80 cm, výška 165 cm, hĺbka 30 cm
(2)
Doručenie od 2. 11. 2026
174,25 €
s kódom
205 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Lucy
Otočná, čalúnená, matná, béžová/v prírodnej farbe
(1)
Na sklade
168,30 €
s kódom
198 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Kreslo Elmont
Béžové, výška zadnej opierky 44 cm, výška sedadla 45 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
356,15 €
s kódom
419 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Kancelárska stolička Eddie
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, béžová, nosnosť 110 kg, výška sedadla 52-62 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
162,35 €
s kódom
191 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Actona
Kreslo Paris
Otočné, z textílie buklé, béžové, výška zadnej opierky 56 cm, výška sedadla 44 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
305 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Kreslo Carson
S výpletom/drevené/bez čalúnenia, pletené, v prírodnej farbe, výška zadnej opierky 48 cm, výška sedadla 39 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
361,25 €
s kódom
425 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Montreux
Rozkladací, s prídavnou doskou, v dekore orecha, ø 115 cm, dĺžka po rozložení 154 cm
(1)
Na sklade
436,90 €
s kódom
514 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (3)
-15 % s kódom
Actona
Prídavná doska k jedálenskému stolu Atlantic
V dekore duba, 100x50 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
201,45 €
s kódom
237 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Barová stolička Tina
Čalúnená, z umelej (eko) kože, biela, výška sedadla 76 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
96,05 €
s kódom
113 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Actona
Komoda Jaipur
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: práškovanie, v prírodnej farbe, šírka 180 cm, výška 70 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
274 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Nočný stolík Paron
V dekore duba, v tmavo prírodnej farbe, 40x31,5 cm, výška 30 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
134,30 €
s kódom
158 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Arlon
V dekore duba, v prírodnej farbe, 60x120 cm, výška 40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
289,85 €
s kódom
341 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Banbury
V dekore duba, v prírodnej farbe, 50x150 cm, výška 42 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
411,40 €
s kódom
484 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (3)
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Malta
S keramickou doskou, 90x90 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
168,30 €
s kódom
198 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Actona
Barový stôl Barlow
V dekore duba, 60x120 cm, výška 105 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
189 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Odkladací stolík Strington
V dekore kameňa, čierny, 40x40 cm, výška 40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
56,10 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Sophia
Čalúnená, sivá
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
95,20 €
s kódom
112 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Kreslo Asila
Relaxačné, polohovacie, béžové, výška zadnej opierky 55 cm, výška sedadla 48 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
364,65 €
s kódom
429 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Kreslo Vansbro
Relaxačné, polohovacie, antracitové, výška zadnej opierky 50 cm, výška sedadla 49 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
607,75 €
s kódom
715 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
4
5
6
...
9
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Stoly a stolíky
Záhradný nábytok
Detský nábytok
Leňošky, taburety a doplnkové sedenie
Komody a skrinky
Ostatné úložné priestory
Knižnice a regály
Postele
Nábytok podľa miestností
Balkónový a terasový nábytok
Matrace
Obľúbené filtre
Industriálny nábytok
Retro nábytok
Rustikálny nábytok
Škandinávsky nábytok
Biely nábytok
Čierny nábytok