Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok
...
Kategórie
Nábytok
Nábytok · Actona
Sedacie súpravy a pohovky
Kreslá
Stoličky
Leňošky, taburety a doplnkové sedenie
Stoly a stolíky
Úložné priestory
Nábytok podľa miestností
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Novinky
Premium
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Cena
+ Ďalšie (4)
Actona
421 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Eris
Čalúnená, menčestrová, béžová
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
116,45 €
s kódom
137 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Actona
Konferenčné stolíky v súprave Dice
2 ks, v dekore kameňa, v prírodnej farbe, 58x58 cm, výška 40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
263,50 €
s kódom
310 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Lyric
Čalúnená, ženilková, lesklá, v terakotovej farbe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
102,85 €
s kódom
121 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Roxby
2 ks, z kaučukového dreva, čierne, výška sedadla 77 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
236,30 €
s kódom
278 € bez kódu
139 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Odkladací stolík Strington
S doskou v dubovom dekore, matne čierny, 40x40 cm, výška 42 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
56,10 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Odkladací stolík Barossa
S doskou v dekore mramoru, béžový, 40x40 cm, výška 45 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
43,35 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Solano
V dekore mramoru, svetlosivý, 60x60 cm, výška 36 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
79,05 €
s kódom
93 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Flynn
Čalúnená, sivá
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
137,70 €
s kódom
162 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Knižnica Braidwood
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: olejovanie, v prírodnej farbe, šírka 169 cm, výška 88 cm, hĺbka 30 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
419,90 €
s kódom
494 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Actona
Jedálenská stolička Flynn
Čalúnená, tmavosivá
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
134 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Irwine
Rozkladací, s prídavnou doskou, s keramickou doskou, 100x200 cm, dĺžka po rozložení 240 cm
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
1 002,15 €
s kódom
1 179 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Kreslo Milford
Z imitácie kože, hnedé, výška zadnej opierky 72 cm, výška sedadla 43 cm
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
479,40 €
s kódom
564 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Actona
Knižnica Braidwood
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: olejovanie, v prírodnej farbe, šírka 86 cm, výška 160 cm, hĺbka 30 cm
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
309 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Glenda
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, matné, v tehlovej farbe
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
302,60 €
s kódom
356 € bez kódu
178 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Banbury
V dekore duba, v prírodnej farbe, 90x90 cm, výška 42 cm
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
360,40 €
s kódom
424 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (3)
-15 % s kódom
Actona
Knižnica Seaford
Z MDF, povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: práškovanie, sivá, šírka 114 cm, výška 78 cm, hĺbka 35 cm
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
159,80 €
s kódom
188 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Wilma
S doskou v dubovom dekore, 80x120 cm
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
134,30 €
s kódom
158 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Podnožka Caix
Béžová, šírka 100 cm, hĺbka 61 cm, výška 41 cm
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
193,80 €
s kódom
228 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Actona
Pohovka Perugia
Zamatová, polohovacia/rozkladacia, ružová, trojmiestna, šírka 198 cm, hĺbka 95 cm, hĺbka sedadla 60 cm
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
447 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Roxby
2 ks, z kaučukového dreva, čierne/v prírodnej farbe, výška sedadla 77 cm
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
213,35 €
s kódom
251 € bez kódu
125,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Colima
S doskou v dubovom dekore, 100x210 cm
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
361,25 €
s kódom
425 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Heaven
Rozkladací, s prídavnou doskou, s keramickou doskou, 100x200 cm, dĺžka po rozložení 240 cm
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
1 002,15 €
s kódom
1 179 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Actona
Jedálenská stolička Esra
Čalúnená, ženilková, matná, béžová
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
91 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Irwine
Rozkladací, s prídavnou doskou, s keramickou doskou, 100x200 cm, dĺžka po rozložení 240 cm
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
1 002,15 €
s kódom
1 179 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Malta
S keramickou doskou, 90x90 cm
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
236,30 €
s kódom
278 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Lizzy
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, matné, béžové
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
203,15 €
s kódom
239 € bez kódu
119,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Laura
2 ks, otočné, čalúnené, sivé
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
289 €
s kódom
340 € bez kódu
170 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Komoda Linley
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: olejovanie, v prírodnej farbe, šírka 180 cm, výška 80 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
551,65 €
s kódom
649 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Pohovka Ria
Zamatová, zelená, dvojmiestna, šírka 191 cm, hĺbka 78 cm, hĺbka sedadla 55 cm
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
849,15 €
s kódom
999 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Lucy
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, tmavosivé, výška sedadla 62 cm
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
283,05 €
s kódom
333 € bez kódu
166,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Knižnica Rangoon
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: olejovanie, v prírodnej farbe, šírka 61 cm, výška 180 cm, hĺbka 30 cm
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
530,40 €
s kódom
624 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Kancelárska stolička Benson
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, čierna, nosnosť 110 kg, výška sedadla 51,5-60,5 cm
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
259,25 €
s kódom
305 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Actona
Jedálenská stolička Ida
Čierna
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
111 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Vitrína Seaford
Z MDF, povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: práškovanie, matná, sivá, šírka 77 cm, výška 186 cm, hĺbka 35 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
286,45 €
s kódom
337 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Montreux
Rozkladací, s prídavnou doskou, s doskou v dubovom dekore, 90x180 cm, dĺžka po rozložení 219 cm
(2)
Doručenie od 2. 11. 2026
419,90 €
s kódom
494 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (3)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Adele
2 ks, s podrúčkami/hojdacie, čalúnené, z textílie buklé, béžové
(2)
Doručenie od 2. 11. 2026
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
180,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Pracovný stôl Century
45x100 cm
(2)
Doručenie od 29. 10. 2026
311,10 €
s kódom
366 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Barossa
S doskou v dekore mramoru, biely, 60x60 cm, výška 45 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
52,70 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská súprava Bahamas
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
299,20 €
s kódom
352 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Waylor
2 ks, čalúnené, z umelej (eko) kože, koňakovohnedé
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
243,95 €
s kódom
287 € bez kódu
143,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Actona
Konferenčný stolík Spiro
S doskou v dekore mramoru, biely, ø 80 cm, výška 40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
85 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Barová stolička Patricia
S nastaviteľnou výškou/otočná, čalúnená, z textílie buklé, čierna/sivá, výška sedadla 55 cm
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
137,70 €
s kódom
162 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Konferenčné stolíky v súprave Katrine
3 ks, s keramickou doskou, čierne, 50x50 cm, výška 55 cm
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
238 €
s kódom
280 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Nočný stolík Paron
V dekore duba, v svetlo prírodnej farbe, 40x31,5 cm, výška 30 cm
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
124,95 €
s kódom
147 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Glenda
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, matné, svetlosivé
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
297,50 €
s kódom
350 € bez kódu
175 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Soli
S doskou v dubovom dekore, čierny/v prírodnej farbe, ø 65 cm, výška 43 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
193,80 €
s kódom
228 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-15 % s kódom
Actona
Pracovný stôl Barnett
V dekore duba, 60x120 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
254,15 €
s kódom
299 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Spiro
S doskou v dekore mramoru, čierny, ø 80 cm, výška 40 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
102,85 €
s kódom
121 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
5
6
7
8
9
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Stoly a stolíky
Záhradný nábytok
Detský nábytok
Leňošky, taburety a doplnkové sedenie
Komody a skrinky
Ostatné úložné priestory
Knižnice a regály
Postele
Nábytok podľa miestností
Balkónový a terasový nábytok
Matrace
Obľúbené filtre
Industriálny nábytok
Retro nábytok
Rustikálny nábytok
Škandinávsky nábytok
Biely nábytok
Čierny nábytok