Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok
...
Kategórie
Nábytok
Nábytok · Actona
Sedacie súpravy a pohovky
Kreslá
Stoličky
Leňošky, taburety a doplnkové sedenie
Stoly a stolíky
Úložné priestory
Nábytok podľa miestností
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Novinky
Premium
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Cena
+ Ďalšie (4)
Actona
421 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Barossa
S doskou v dekore mramoru, biely, 55x110 cm, výška 45 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
70,55 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódom
Actona
Odkladací stolík Avila
S mramorovou doskou, tmavohnedý, ø 52 cm, výška 40 cm
Na sklade
Posledné kúsky
70,55 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Barossa
S doskou v dekore mramoru, čierny, 55x110 cm, výška 45 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
70,55 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
Actona
Konferenčný stolík Spiro
S doskou v dekore mramoru, biely, ø 80 cm, výška 40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
85 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Obľúbené
Actona
Barová stolička Wilma
Čalúnená, sivá, výška sedadla 73 cm
(21)
Na sklade
86 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Actona
Knižnica Seaford
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: papier/povrchová úprava: práškovanie, čierna/v prírodnej farbe, šírka 37 cm, výška 83 cm, hĺbka 35 cm
(47)
Na sklade
73,95 €
s kódom
87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Actona
Nočný stolík Seaford
Čierny, 42x35 cm, výška 63 cm
(14)
Na sklade
73,95 €
s kódom
87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Odkladací stolík Cross
Čierny, ø 55 cm, výška 45 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
74,80 €
s kódom
88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Odkladací stolík Seaford
Čierny/v prírodnej farbe, ø 40 cm, výška 55 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
75,65 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Actona
Nástenná knižnica Seaford
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: papier/povrchová úprava: práškovanie, matná, čierna/v prírodnej farbe, šírka 37 cm, výška 108 cm, hĺbka 24 cm
(27)
Na sklade
Posledné kúsky
76,50 €
s kódom
90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Roxby
Čierna
(37)
Na sklade
76,50 €
s kódom
90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Actona
Jedálenská stolička Esra
Čalúnená, ženilková, matná, béžová
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
91 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Regál Wally
Z preglejky, povrchová úprava: lakovanie, čierny, šírka 63 cm, výška 130 cm, hĺbka 40 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
77,35 €
s kódom
91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Actona
Nástenná knižnica Seaford
V dekore jaseňa, z MDF, povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: práškovanie, matná, čierna, šírka 75 cm, výška 91 cm, hĺbka 20 cm
(23)
Na sklade
78,20 €
s kódom
92 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Solano
V dekore mramoru, svetlosivý, 60x60 cm, výška 36 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
79,05 €
s kódom
93 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódom
Actona
Skrinka na topánky Albany
Výklopná, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, matná, v prírodnej farbe, počet párov topánok 4 , šírka 72 cm, výška 43 cm, hĺbka 17 cm
(9)
Na sklade
79,90 €
s kódom
94 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Actona
Jedálenská stolička Cliff
Čalúnená, ženilková, matná, béžová
Na sklade
Posledné kúsky
95 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Actona
Pracovný stôl Bahamas
V dekore duba, 60x120 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
95 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Prídavné dosky k jedálenskému stolu Aston
2 ks, v dekore duba, 90x50 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
161,50 €
s kódom
190 € bez kódu
95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Actona
Barová stolička Wilma
Čalúnená, svetlosivá, výška sedadla 73 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
95 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Actona
Jedálenská stolička Eris
Čalúnená, zamatová, sivá
(17)
Na sklade
98 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Stojan na oblečenie Brent
Kovový, biely, 117x59 cm, výška 165 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Barossa
S doskou v dekore mramoru, béžový, 55x110 cm, výška 45 cm
(15)
Doručenie od 29. 10. 2026
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Solano
V dekore mramoru, béžový, 60x60 cm, výška 36 cm
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Roxby
V dekore duba, v prírodnej farbe
(49)
Na sklade
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Denise
2 ks, čalúnené, krémovobiele
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
168,30 €
s kódom
198 € bez kódu
99 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Odkladací stolík Avila
S mramorovou doskou, biely, ø 52 cm, výška 40 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Roxby
V dekore duba, čierna/v prírodnej farbe
(41)
Na sklade
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Prídavné dosky k jedálenskému stolu Marte
2 ks, v dekore duba, 45x102 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
169,15 €
s kódom
199 € bez kódu
99,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Wilma
2 ks, čalúnené, svetlosivé, výška sedadla 65 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
169,15 €
s kódom
199 € bez kódu
99,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Actona
Nočný stolík Mitra
Biely/v prírodnej farbe, 40x30 cm, výška 61,5 cm
(29)
Na sklade
101 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Actona
Konzolový stolík Newcastle
Čierny, 35x100 cm, výška 79 cm
(32)
Na sklade
101 €
Do košíka
Do košíka
Actona
Knižnica Seaford
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: papier/povrchová úprava: práškovanie, čierna/v prírodnej farbe, šírka 77 cm, výška 114 cm, hĺbka 35 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
102 €
Do košíka
Do košíka
Actona
Barová stolička Sylvia
S nastaviteľnou výškou, čalúnená, z umelej (eko) kože, čierna, výška sedadla 62 cm
(6)
Doručenie od 29. 10. 2026
104 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Arosa
2 ks, čalúnené, sivé
(24)
Na sklade
Posledný kúsok
178,50 €
s kódom
210 € bez kódu
105 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Actona
Knižnica Seaford
Sklenená, povrchová úprava: práškovanie, čierna, šírka 35 cm, výška 120 cm, hĺbka 37 cm
(28)
Na sklade
89,25 €
s kódom
105 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Ilsa
2 ks, čalúnené, krémovobiele
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
215 €
107,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Roxby
Hnedá
(128)
Na sklade
91,80 €
s kódom
108 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Konferenčné stolíky v súprave Seaford
2 ks, oceľové, sivé, 45x90 cm, výška 45 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
92,65 €
s kódom
109 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Actona
Jedálenská stolička Eris
Čalúnená, menčestrová, tmavosivá
(3)
Doručenie od 29. 10. 2026
109 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Actona
Jedálenská stolička Eris
Čalúnená, menčestrová, žltá
(2)
Na sklade
109 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Actona
Jedálenská stolička Ida
Biela
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
110 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Obľúbené
Actona
Jedálenská stolička Eris
Čalúnená, zamatová, svetloružová
(43)
Na sklade
110 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Actona
Jedálenská stolička Eris
Čalúnená, zamatová, zelená
(5)
Na sklade
111 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Actona
Jedálenská stolička Ida
Čierna
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
111 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Sophia
Čalúnená, sivá
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
95,20 €
s kódom
112 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Nočný stolík Mitra
Čierny, 40x30 cm, výška 61,5 cm
(25)
Na sklade
95,20 €
s kódom
112 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Barová stolička Tina
Čalúnená, z umelej (eko) kože, biela, výška sedadla 76 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
96,05 €
s kódom
113 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
1
2
3
4
5
...
9
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Stoly a stolíky
Záhradný nábytok
Detský nábytok
Leňošky, taburety a doplnkové sedenie
Komody a skrinky
Ostatné úložné priestory
Knižnice a regály
Postele
Nábytok podľa miestností
Balkónový a terasový nábytok
Matrace
Obľúbené filtre
Industriálny nábytok
Retro nábytok
Rustikálny nábytok
Škandinávsky nábytok
Biely nábytok
Čierny nábytok