Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok
...
Kategórie
Nábytok
Nábytok · Luxusný · Actona
Sedacie súpravy a pohovky
Kreslá
Stoličky
Leňošky, taburety a doplnkové sedenie
Stoly a stolíky
Úložné priestory
Nábytok podľa miestností
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Novinky
Premium
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Cena
+ Ďalšie (4)
Actona
421 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Randolf
So sklenenou doskou, v prírodnej farbe, 80x80 cm, výška 40 cm
(4)
Doručenie od 2. 11. 2026
184,45 €
s kódom
217 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Yale
S doskou v dubovom dekore, v prírodnej farbe, ø 80 cm, výška 42 cm
(7)
Na sklade
184,45 €
s kódom
217 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Kancelárska stolička Cosmo
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, hnedá, nosnosť 110 kg, výška sedadla 47-57 cm
(5)
Na sklade
183,60 €
s kódom
216 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Ilsa
2 ks, čalúnené, krémovobiele
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
215 €
107,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Pracovný stôl Roxby
50x100 cm
(3)
Na sklade
182,75 €
s kódom
215 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Soli
S doskou v dubovom dekore, čierny/v prírodnej farbe, ø 85 cm, výška 40 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
181,90 €
s kódom
214 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-15 % s kódom
Actona
Barová stolička Glenda
S nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, čalúnená, béžová, výška sedadla 64 cm
(3)
Na sklade
180,20 €
s kódom
212 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Pracovný stôl Neptun
50x110 cm
(79)
Na sklade
179,35 €
s kódom
211 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Actona
Jedálenské kreslo Lola
S podrúčkami, čalúnené, zamatové, zelené
(4)
Doručenie od 29. 10. 2026
179,35 €
s kódom
211 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Kreslo Burma
Ženilkové, béžové, výška zadnej opierky 42 cm, výška sedadla 43 cm
(2)
Doručenie od 29. 10. 2026
178,50 €
s kódom
210 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Arosa
2 ks, čalúnené, sivé
(24)
Na sklade
Posledný kúsok
178,50 €
s kódom
210 € bez kódu
105 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenské kreslo Ella
S podrúčkami/otočné, čalúnené, matné, béžové
Doručenie od 29. 10. 2026
177,65 €
s kódom
209 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Pracovný stôl Neptun
V dekore jaseňa, 50x110 cm
Na sklade
Posledné kúsky
176,80 €
s kódom
208 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Pracovný stôl Seaford
140x58 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
176,80 €
s kódom
208 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Knižnica Seaford
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: papier/povrchová úprava: práškovanie, čierna/v prírodnej farbe, šírka 77 cm, výška 185 cm, hĺbka 35 cm
(18)
Na sklade
176,80 €
s kódom
208 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Actona
Skrinka na topánky Seaford
Výklopná, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: papier/povrchová úprava: práškovanie, matná, čierna/v prírodnej farbe, počet párov topánok 26 , šírka 56 cm, výška 129 cm, hĺbka 30 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
176,80 €
s kódom
208 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Addi
S podrúčkami, čalúnená, z umelej (eko) kože, matná, koňakovohnedá
Na sklade
Posledné kúsky
175,95 €
s kódom
207 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Actona
Pracovný stôl Neptun
50x110 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
174,25 €
s kódom
205 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Actona
Knižnica Newcastle
Kovová, povrchová úprava: práškovanie, čierna, šírka 80 cm, výška 165 cm, hĺbka 30 cm
(2)
Doručenie od 2. 11. 2026
174,25 €
s kódom
205 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
Actona
Lavica Aster
Z MDF, s úložným priestorom, biela/béžová, šírka 90 cm, hĺbka 48 cm, výška 85 cm
(82)
Na sklade
173,40 €
s kódom
204 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Knižnica Seaford
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: práškovanie, čierna/v prírodnej farbe, šírka 77 cm, výška 185 cm, hĺbka 35 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
171,70 €
s kódom
202 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Knižnica Seaford
Z MDF, povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: práškovanie, sivá, šírka 77 cm, výška 185 cm, hĺbka 35 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
171,70 €
s kódom
202 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Knižnica Seaford
Z MDF, povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: práškovanie, sivá, šírka 77 cm, výška 185 cm, hĺbka 35 cm
(55)
Doručenie od 2. 11. 2026
171,70 €
s kódom
202 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Actona
Barová stolička Avanja
S nastaviteľnou výškou/otočná, čalúnená, antracitová, výška sedadla 52 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
169,15 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Actona
Knižnica Seaford
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: papier/povrchová úprava: práškovanie, čierna/v prírodnej farbe, šírka 135 cm, výška 150 cm, hĺbka 35 cm
(21)
Na sklade
169,15 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Prídavné dosky k jedálenskému stolu Marte
2 ks, v dekore duba, 45x102 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
169,15 €
s kódom
199 € bez kódu
99,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Wilma
2 ks, čalúnené, svetlosivé, výška sedadla 65 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
169,15 €
s kódom
199 € bez kódu
99,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Lucy
Otočná, čalúnená, matná, béžová/v prírodnej farbe
(1)
Na sklade
168,30 €
s kódom
198 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Malta
S keramickou doskou, 90x90 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
168,30 €
s kódom
198 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Denise
2 ks, čalúnené, krémovobiele
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
168,30 €
s kódom
198 € bez kódu
99 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Nočný stolík Paron
V dekore duba, v tmavo prírodnej farbe, 40x31,5 cm, výška 60 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
168,30 €
s kódom
198 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Kancelárska stolička Nora
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, svetloružová, nosnosť 110 kg, výška sedadla 44-54 cm
(15)
Na sklade
Posledný kúsok
168,30 €
s kódom
198 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Kancelárska stolička Owen
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/otočná, čierna, nosnosť 110 kg, výška sedadla 46,5-58 cm
Na sklade
Posledné kúsky
168,30 €
s kódom
198 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
TV stolík Angus
V dekore jaseňa, z MDF, povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: práškovanie, čierny, šírka 140 cm, výška 45 cm, hĺbka 40 cm
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
168,30 €
s kódom
198 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Actona
Konferenčný stolík Azalea
V prírodnej farbe, 60x110 cm, výška 35 cm
(11)
Doručenie od 2. 11. 2026
196 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Actona
Konferenčný stolík Azalea
Čierny/v prírodnej farbe, 60x110 cm, výška 35 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
195 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Bayonne
So sklenenou doskou, čierny, 50x95 cm, výška 42 cm
(14)
Na sklade
164,90 €
s kódom
194 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Actona
Kreslo Cazar
Z imitácie kože, čierne, výška zadnej opierky 50,5 cm, výška sedadla 40 cm
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
194 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Barová stolička Eleanor
S nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, čalúnená, béžová, výška sedadla 65 cm
(4)
Na sklade
164,05 €
s kódom
193 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Kancelárska stolička Eddie
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, béžová, nosnosť 110 kg, výška sedadla 52-62 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
162,35 €
s kódom
191 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Prídavné dosky k jedálenskému stolu Aston
2 ks, v dekore duba, 90x50 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
161,50 €
s kódom
190 € bez kódu
95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Actona
Barový stôl Barlow
V dekore duba, 60x120 cm, výška 105 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
189 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Malta
S keramickou doskou, hnedý, ø 60 cm, výška 45 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
159,80 €
s kódom
188 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Obľúbené
Actona
Jedálenské kreslo Emilia
Čalúnené, zamatové, ružové
(39)
Na sklade
188 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Knižnica Seaford
Z MDF, povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: práškovanie, sivá, šírka 114 cm, výška 78 cm, hĺbka 35 cm
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
159,80 €
s kódom
188 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Actona
Šatníková skriňa Seaford
Otvorená, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: papier/povrchová úprava: práškovanie, matná, čierna/v prírodnej farbe, šírka 77 cm, výška 165 cm, hĺbka 45 cm
(22)
Na sklade
158,95 €
s kódom
187 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Becca
Čalúnená, matná, v terakotovej farbe
Doručenie od 2. 11. 2026
158,95 €
s kódom
187 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Actona
Skrinka na topánky Mitra
Výklopná, z MDF, povrchová úprava: farbenie, matná, biela, počet párov topánok 12 , šírka 47 cm, výška 134 cm, hĺbka 30 cm
(44)
Na sklade
183 €
Do košíka
Do košíka
1
...
4
5
6
...
9
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Stoly a stolíky
Záhradný nábytok
Detský nábytok
Leňošky, taburety a doplnkové sedenie
Komody a skrinky
Ostatné úložné priestory
Knižnice a regály
Postele
Nábytok podľa miestností
Balkónový a terasový nábytok
Matrace
Obľúbené filtre
Industriálny nábytok
Retro nábytok
Rustikálny nábytok
Škandinávsky nábytok
Biely nábytok
Čierny nábytok