Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok
...
Kategórie
Nábytok
Luxusný nábytok so zľavovým kódom
Sedacie súpravy a pohovky
Kreslá
Stoličky
Leňošky, taburety a doplnkové sedenie
Stoly a stolíky
Úložné priestory
Postele a matrace
Kúpeľňový nábytok
Detský nábytok
Modulárny nábytok
Záhradný nábytok
Nábytok podľa miestností
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
15 373 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Konferenčný stolík Sacova
Z eukalyptového dreva, v prírodnej farbe, 89x140 cm, výška 36 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Záhradný konferenčný stolík Sorells
Kovový, 57x91 cm, výška 25 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Záhradné kreslo Grignoon
Drevené, hnedé, nosnosť 130 kg, šírka 68 cm, výška 74 cm, hĺbka 80 cm
(7)
Doručenie od 16. 12. 2026
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Taburet Kaeli
Z textílie buklé, s odnímateľným poťahom, krémovobiely, ø 90 cm, výška 43 cm
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Priemer (3)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Odkladací stolík Sorein
Mramorový, čierny, 40x40 cm, výška 35 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Odkladací stolík Sorein
Mramorový, biely, 40x40 cm, výška 35 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Odkladací stolík Sorein
Mramorový, tmavozelený, 40x40 cm, výška 35 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Odkladací stolík Maymai
V dekore duba, v prírodnej farbe, 50x50 cm, výška 50 cm
(2)
Doručenie od 14. 12. 2026
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Konferenčný stolík Wilshire
So sklenenou doskou, v terakotovej farbe, ø 80 cm, výška 40 cm
(1)
Doručenie od 14. 12. 2026
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
OYOY Living Design
Polica Grid
Poschodová, z jaseňového dreva, v tmavo prírodnej farbe, šírka 58 cm, výška 130 cm, hĺbka 15 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Marckeric
Pracovný stôl Cubik
V dekore duba, 60x154 cm
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Kreslo Arty
Rozkladacie, s odnímateľným poťahom, sivobéžové, výška zadnej opierky 35 cm, výška sedadla 32 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Kreslo Arty
Rozkladacie, s odnímateľným poťahom, v horčicovej farbe, výška zadnej opierky 35 cm, výška sedadla 32 cm
Na sklade
Posledné kúsky
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Barové stoličky v súprave Avola
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, sivé, výška sedadla 69 cm
(2)
Doručenie od 26. 10. 2026
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
180,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Taburet Kaeli
Z textílie buklé, s odnímateľným poťahom, svetloružový, ø 90 cm, výška 43 cm
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Priemer (4)
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Ropez
Jednolôžková posteľ Tina
90x200 cm, s roštom, čalúnená, svetlosivá
(1)
Doručenie od 10. 11. 2026
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Konferenčný stolík Wilshire
So sklenenou doskou, svetlosivý, ø 80 cm, výška 40 cm
(3)
Doručenie od 14. 12. 2026
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Taburet Kaeli
Z textílie buklé, s odnímateľným poťahom, v terakotovej farbe, ø 90 cm, výška 43 cm
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Priemer (4)
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Ropez
Jednolôžková posteľ Tina
90x200 cm, s roštom, čalúnená, tmavosivá
(41)
Doručenie od 10. 11. 2026
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Meise Möbel
Topper
140x200 cm, tvrdý, penový, s odnímateľným poťahom/antialergénny/termoregulačný, zo studenej peny, hrúbka 10 cm, nosnosť 120 kg
Doručenie od 27. 11. 2026
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (6)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Matrac Juno
90x190 cm, tvrdý, pružinový, antialergénny/termoregulačný, z pamäťovej peny/s taštičkovými pružinami/z gelovej peny/z antibakteriálnej peny, hrúbka 26 cm, nosnosť 150 kg
(1)
Doručenie od 14. 12. 2026
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (5)
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Ropez
Jednolôžková posteľ Tina
90x200 cm, s roštom, čalúnená, zelená
(2)
Doručenie od 10. 11. 2026
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmer (5)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Konferenčný stolík Wilshire
So sklenenou doskou, zelený, ø 80 cm, výška 40 cm
(26)
Doručenie od 14. 12. 2026
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Ropez
Jednolôžková posteľ Tina
90x200 cm, s roštom, čalúnená, sivá
(41)
Doručenie od 10. 11. 2026
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmer (5)
-15 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Jedálenské kreslo Agape
S podrúčkami, čalúnené, z textílie buklé, v prírodnej farbe
Doručenie od 30. 10. 2026
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Čelo postele Beyla
Z dubového dreva, povrchová úprava: dyha, na montáž na stenu, v prírodnej farbe, 105x70 cm
(1)
Doručenie od 14. 12. 2026
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Odporúčaná šírka postele (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Čelo postele Beyla
Z jaseňového dreva, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, na montáž na stenu, v tmavo prírodnej farbe, 105x70 cm
(1)
Doručenie od 14. 12. 2026
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Odporúčaná šírka postele (3)
-15 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Kancelárska stolička Carry
S podrúčkami, čierna
Doručenie od 27. 10. 2026
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Konferenčný stolík Wilshire
So sklenenou doskou, čierny, ø 80 cm, výška 40 cm
(22)
Na sklade
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Kreslo Ulit
Ženilkové, sivomodré, výška zadnej opierky 36 cm, výška sedadla 40 cm
(3)
Doručenie od 16. 12. 2026
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Germania
Kúpeľňová zostava Lemont
Z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, matná, antracitová
Doručenie od 27. 10. 2026
306 €
s kódom
360 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Roost
Čalúnená, z umelej (eko) kože, béžová
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
306 €
s kódom
360 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Adeko
Detská posteľ CPD
120x200 cm, s roštom, z borovicového dreva, povrchová úprava: bez ošetrenia/povrchová úprava: kefovanie, v prírodnej farbe
(1)
Doručenie od 9. 11. 2026
306 €
s kódom
360 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (9)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské stoličky v súprave Rodham
2 ks, čalúnené, hnedé
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
306 €
s kódom
360 € bez kódu
180 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Støraa
Pracovný stôl Camila
Otvor na káble, 50x106 cm
(1)
Doručenie od 26. 10. 2026
306 €
s kódom
360 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Premier Housewares
Vitrína Acier
Oceľová, sivá, šírka 80 cm, výška 102 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
306 €
s kódom
360 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské kreslá v súprave Ginny
2 ks, čalúnené, ženilkové, v mentolovej farbe
Doručenie od 23. 10. 2026
306 €
s kódom
360 € bez kódu
180 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Germania
TV stolík Piana
Z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, matný, biely, šírka 183 cm, výška 45 cm, hĺbka 25 cm
Na sklade
Posledné kúsky
305,15 €
s kódom
359 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Light & Living
Konferenčný stolík Kulona
Biely, ø 60 cm, výška 45 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
305,15 €
s kódom
359 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Kancelárska stolička Tali
Čalúnená, s podrúčkami/otočná, béžová, nosnosť 100 kg
Doručenie od 23. 10. 2026
305,15 €
s kódom
359 € bez kódu
179,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské kreslá v súprave Ginny
2 ks, čalúnené, ženilkové, béžové
Doručenie od 23. 10. 2026
305,15 €
s kódom
359 € bez kódu
179,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Vipack
Detská posteľ Cabane
90x200 cm, domčeková, s roštom, z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe
Doručenie od 21. 10. 2026
305,15 €
s kódom
359 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Iba na Bonami
The Beds
Nočný stolík Pola
S poličkami, v prírodnej farbe, 60x36 cm, výška 64 cm
(1)
Doručenie od 27. 11. 2026
305,15 €
s kódom
359 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Typ (3)
-15 % s kódom
Karup
Kreslo Nido
Futonové, rozkladacie, béžové, výška zadnej opierky 63 cm, výška sedadla 12 cm
(7)
Doručenie od 27. 10. 2026
305,15 €
s kódom
359 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-15 % s kódom
BENAB
Detský matrac Simple PUR
140x200 cm, s odnímateľným poťahom/antialergénny, stredne tvrdý, penový, hrúbka 11 cm, nosnosť 90 kg
(40)
Doručenie od 19. 10. 2026
305,15 €
s kódom
359 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (17)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Kancelárska stolička Tali
Čalúnená, s podrúčkami/otočná, svetlosivá, nosnosť 100 kg
Doručenie od 23. 10. 2026
305,15 €
s kódom
359 € bez kódu
179,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Milu
4 ks, čalúnené, svetlosivé
(3)
Doručenie od 23. 10. 2026
305,15 €
s kódom
359 € bez kódu
89,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Unique Furniture
TV stolík Nola
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: lakovanie, hnedý, šírka 120 cm, výška 56 cm, hĺbka 40 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
304,30 €
s kódom
358 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
1
...
201
202
203
...
321
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Stoly a stolíky
Záhradný nábytok
Detský nábytok
Leňošky, taburety a doplnkové sedenie
Komody a skrinky
Ostatné úložné priestory
Knižnice a regály
Postele
Nábytok podľa miestností
Balkónový a terasový nábytok
Matrace
Obľúbené filtre
Industriálny nábytok
Retro nábytok
Rustikálny nábytok
Škandinávsky nábytok
Biely nábytok
Čierny nábytok