Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok
...
Kategórie
Nábytok
Luxusný nábytok so zľavovým kódom
Sedacie súpravy a pohovky
Kreslá
Stoličky
Leňošky, taburety a doplnkové sedenie
Stoly a stolíky
Úložné priestory
Postele a matrace
Kúpeľňový nábytok
Detský nábytok
Modulárny nábytok
Záhradný nábytok
Nábytok podľa miestností
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
15 327 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Bizzotto
Konzolový stolík Iride
Sklenený, 35x110 cm, výška 75 cm
Doručenie od 3. 11. 2026
303,45 €
s kódom
357 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Marckeric
TV stolík Pisco
Z MDF, povrchová úprava: lakovanie, sivozelený, šírka 180 cm, výška 53 cm, hĺbka 40 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
303,45 €
s kódom
357 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Paragon
Z umelej (eko) kože, čierna, výška sedadla 68 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
303,45 €
s kódom
357 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Kancelárska stolička Rover
S nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, čierna, výška sedadla 43-55 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
303,45 €
s kódom
357 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Karup
Futónový matrac Comfort Black
90x200 cm, stredne tvrdý, čierny, hrúbka 15 cm
(2)
Doručenie od 27. 10. 2026
303,45 €
s kódom
357 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (5)
-15 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenské kreslo Orbit
Z textílie buklé, béžové
Doručenie od 27. 10. 2026
302,60 €
s kódom
356 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Maika
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, z umelej (eko) kože, khaki, výška sedadla 68 cm
(2)
Doručenie od 27. 10. 2026
302,60 €
s kódom
356 € bez kódu
178 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Ansu
4 ks, čalúnené, krémovobiele
(2)
Doručenie od 23. 10. 2026
302,60 €
s kódom
356 € bez kódu
89 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Ansu
4 ks, čalúnené, svetlosivé
(2)
Doručenie od 23. 10. 2026
302,60 €
s kódom
356 € bez kódu
89 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Bobochic Paris
Podnožka Nihad
Menčestrová, tmavosivá, šírka 100 cm, hĺbka 70 cm, výška 44 cm
(14)
Doručenie od 25. 11. 2026
302,60 €
s kódom
356 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Barové stoličky v súprave Avola
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, zelené, výška sedadla 69 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
302,60 €
s kódom
356 € bez kódu
178 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Glenda
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, matné, v tehlovej farbe
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
302,60 €
s kódom
356 € bez kódu
178 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenské kreslo Orbit
Z textílie buklé, čierne
Doručenie od 27. 10. 2026
302,60 €
s kódom
356 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bizzotto
Lavica Zora
Z textílie buklé, polstrovaná, pred posteľ, biela, šírka 120 cm, hĺbka 43 cm, výška 43 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
301,75 €
s kódom
355 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Ragaba
Regál Ashme
Povrchová úprava: lakovanie, pololesklý, biely/v prírodnej farbe, šírka 85 cm, výška 180 cm, hĺbka 35 cm
(7)
Doručenie od 5. 11. 2026
301,75 €
s kódom
355 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Spinder Design
Nástenný vešiak Luno Small
S poličkou, oceľový, biely, šírka 100 cm, výška 35,5 cm, hĺbka 30 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
301,75 €
s kódom
355 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
House Nordic
Konferenčný stolík Heide
S mramorovou doskou, biely/v tmavo prírodnej farbe, ø 70 cm, výška 35 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
301,75 €
s kódom
355 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Maika
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, z umelej (eko) kože, béžové, výška sedadla 68 cm
(2)
Doručenie od 23. 10. 2026
301,75 €
s kódom
355 € bez kódu
177,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Novinka
Mauro Ferretti
Lavica Ethnic
Polstrovaná, hnedá/béžová, šírka 120 cm, hĺbka 45 cm, výška 43 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
301,75 €
s kódom
355 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Tomasucci
Jedálenské stoličky v súprave Lion
2 ks, z imitácie kože, z umelej (eko) kože, hnedé
Na sklade
Posledný kúsok
301,75 €
s kódom
355 € bez kódu
177,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Luna
4 ks, čalúnené, khaki
(2)
Doručenie od 23. 10. 2026
301,75 €
s kódom
355 € bez kódu
88,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Bizzotto
Lavica Zora
Z textílie buklé, polstrovaná, pred posteľ, v terakotovej farbe, šírka 120 cm, hĺbka 43 cm, výška 43 cm
(1)
Doručenie od 30. 10. 2026
301,75 €
s kódom
355 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
TemaHome
Pracovný stôl Volga
Otvor na káble, s doskou v dubovom dekore, 60x90 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
301,75 €
s kódom
355 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Karup
Kreslo Nido
Futonové, rozkladacie, hnedé, výška zadnej opierky 63 cm, výška sedadla 12 cm
(72)
Doručenie od 27. 10. 2026
301,75 €
s kódom
355 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-15 % s kódom
Actona
Skrinka Jaipur
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: práškovanie, v prírodnej farbe, šírka 80 cm, výška 140 cm, hĺbka 40 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
301,75 €
s kódom
355 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Marckeric
TV stolík Tayra
Kovový, povrchová úprava: práškovanie, v mentolovej farbe, šírka 180 cm, výška 50 cm, hĺbka 35 cm
(2)
Doručenie od 27. 10. 2026
301,75 €
s kódom
355 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Germania
Kúpeľňová skrinka Salinas
Vysoká/úzka, v dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, sivá/v prírodnej farbe, šírka 34 cm, výška 190 cm, hĺbka 34 cm
(2)
Doručenie od 27. 10. 2026
301,75 €
s kódom
355 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Spinder Design
Nástenný vešiak Luno Small
S poličkou, oceľový, čierny, šírka 100 cm, výška 35,5 cm, hĺbka 30 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
301,75 €
s kódom
355 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Germania
Skrinka Mailand
Uzamykateľná/na kolieskach, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, antracitová, šírka 42 cm, výška 63 cm, hĺbka 60 cm
Na sklade
Posledné kúsky
300,90 €
s kódom
354 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Støraa
Skrinka Westerleigh
Z MDF, povrchová úprava: farbenie, matná, biela, šírka 84 cm, výška 84 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Doručenie od 26. 10. 2026
300,90 €
s kódom
354 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Jedálenské kreslá v súprave Cordoba
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, béžové
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
300,90 €
s kódom
354 € bez kódu
177 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Unique Furniture
Konferenčný stolík Nola
V dekore duba, v prírodnej farbe, 60x120 cm, výška 45 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
300,90 €
s kódom
354 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Germania
Kúpeľňová skrinka Salinas
Vysoká/úzka, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, matná, krémovobiela, šírka 34 cm, výška 190 cm, hĺbka 34 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
300,90 €
s kódom
354 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Marckeric
TV stolík Eldia
Z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, krémovobiely, šírka 200 cm, výška 54,5 cm, hĺbka 35 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
300,90 €
s kódom
354 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
House Nordic
Kreslo London
Biele/hnedé, výška zadnej opierky 33 cm, výška sedadla 40 cm
(5)
Doručenie od 29. 10. 2026
300,90 €
s kódom
354 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
LABEL51
Jedálenské stoličky v súprave Forli
2 ks, zamatové, zamatové, svetloružové
Na sklade
Posledný kúsok
300,90 €
s kódom
354 € bez kódu
177 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Rowico
Konferenčný stolík Yumi
V dekore duba, tmavohnedý, 65x130 cm, výška 48 cm
(2)
Doručenie od 22. 10. 2026
300,90 €
s kódom
354 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bobochic Paris
Podnožka Nihad
Menčestrová, tyrkysovomodrá, šírka 100 cm, hĺbka 70 cm, výška 44 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
300,90 €
s kódom
354 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-15 % s kódom
Marckeric
TV stolík Eldia
Z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, zelený/sivý, šírka 200 cm, výška 54,5 cm, hĺbka 35 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
300,90 €
s kódom
354 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
noo.ma
Stolička Oly
Červená, výška 42,5 cm, nosnosť 100 kg
Na sklade
Posledné kúsky
300,90 €
s kódom
354 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Woodman
Konferenčný stolík Soft
V dekore duba, čierny, ø 78 cm, výška 41 cm
(4)
Doručenie od 23. 10. 2026
300,90 €
s kódom
354 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
noo.ma
Stolička Oly
Žltá, výška 42,5 cm, nosnosť 100 kg
Na sklade
Posledné kúsky
300,90 €
s kódom
354 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Light & Living
Konferenčný stolík Kulona
Béžový, ø 60 cm, výška 45 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
300,05 €
s kódom
353 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
WOOOD
Jednolôžková posteľ Morris
90x200 cm, bez čela, bez roštu, povrchová úprava: farbenie, sivá
(1)
Na sklade
300,05 €
s kódom
353 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské kreslá v súprave Cora
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, svetlosivé/v prírodnej farbe
Doručenie od 23. 10. 2026
300,05 €
s kódom
353 € bez kódu
176,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Germania
Kúpeľňová skrinka Salinas
Vysoká, v dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, sivá/v prírodnej farbe, šírka 60 cm, výška 97 cm, hĺbka 34 cm
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
300,05 €
s kódom
353 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Vipack
Detský písací stôl London
65x140 cm
Na sklade
Posledné kúsky
300,05 €
s kódom
353 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Roost
Čalúnená, z umelej (eko) kože, čierna
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
300,05 €
s kódom
353 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
202
203
204
...
320
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Stoly a stolíky
Záhradný nábytok
Detský nábytok
Leňošky, taburety a doplnkové sedenie
Komody a skrinky
Ostatné úložné priestory
Knižnice a regály
Postele
Nábytok podľa miestností
Balkónový a terasový nábytok
Matrace
Obľúbené filtre
Industriálny nábytok
Retro nábytok
Rustikálny nábytok
Škandinávsky nábytok
Biely nábytok
Čierny nábytok