Jarná zľava 15 % s kódom APRIL15 | Ušetrite ešte dnes →
Mid Season Sale | Ušetrite až 50 % →
5 € pre vás RegistráciaPrihlásenieKošíkMenu

Objavte trend: Boho Luxe

Michaela Šelenberková
Michaela Šelenberková
Bonami Blogger

Uvoľnený boho štýl a prepychové glamour sú také odlišné, že predsa nebudú fungovať dohromady. Alebo snáď áno?

Pozrite sa, ako skvele môže vyzerať prelínanie luxusného vzhľadu s prírodnými a zemitými prvkami. Objavte s nami interiérový trend Boho Luxe.

Čím vyniká štýl Boho Luxe

Štýl bohémskeho luxusu je inšpirovaný hudbou, umením, cestovaním a eleganciou. Vďaka zmesi textúr a farieb a správnych doplnkov pôsobí živo a zároveň bohato.

Je pre vás ako stvorený, pokiaľ svoj bohémsky interiér chcete občas prikrášliť nejakým honosným doplnkom. A naopak, aj výrazný glamour interiér sa dá zjemniť prírodnými prvkami a bohémskou slobodomyseľnosťou.
Izbové rastliny a drevo sa krásne miešajú so zlatými detailmi a mramorovým dekorom stolíka. Oceňujeme aj kontrast elegantného obrazu a sošky papagája.

Izbové rastliny a drevo sa krásne miešajú so zlatými detailmi a mramorovým dekorom stolíka. Oceňujeme aj kontrast elegantného obrazu a sošky papagája.

Ako na štýl Boho Luxe:

Boho Luxe sa hodí do interiérov so slobodomyseľnou dušou, preto vám nemôžeme presne popísať, ako by mal vyzerať. Môžeme vám ale dať pár skvelých tipov, aby ste si ho zvládli zariadiť presne podľa seba. Pri tomto trende ide o veľa kombinovania zaujímavých aj výstredných drobností. Použiť môžete najrôznejšie úlovky z ciest, blších trhov alebo babičkinej chalupy. Zaujímajú nás obrazy a dekorácie, ktoré majú nejaký príbeh a históriu. Alebo sa tak aspoň tvária.

Pusťte sa do vrstvenia. Napríklad pohovku v neutrálnej farbe obohaťte o vankúše s macramé, tienidlo lampy s orientálnymi vzormi alebo puf z morskej trávy. Zaujímavé textúry sú váš najlepší priateľ.

Sýto prírodné farby, ako sú zelená, hnedá alebo fialová, kombinujte s výraznou zlatou či striebornou farbou.