Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Vankúše
Obliečky na vankúše
Obliečky na vankúše
...
Vankúše
Obliečky na vankúše
Biele obliečky na vankúše
Filtre
1
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Na sklade
Veľkosť vankúša
Farba
Zloženie a druh materiálu
Vzor
+ Ďalšie (9)
Biela
115 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Easy Iron Percale
2 ks, perkálové, 50x75 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
4,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Bianca
Obliečka na vankúš Cotton Sateen
Z bavlneného saténu, 50x75 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš Christmas
S vianočným motívom, 45x45 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Obliečka na vankúš Shadow
Bavlnená, s abstraktným vzorom, 40x60 cm
(1)
Na sklade
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Thin Black Stripes
Ľanová, pruhovaná, 70x90 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš Easter
S veľkonočným motívom, s potlačou, 43x43 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš
S vianočným motívom, so zvieracím vzorom, 43x43 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečka na vankúš Eclipse
Bavlnená, s ornamentmi, 40x40 cm
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Satin Stripe
2 ks, damaškové, pruhované, 50x75 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
4,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Green Gate
Obliečka na vankúš
Bavlnená, s kvetinovým vzorom, 30x50 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš White
Ľanová, 80x80 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave So Soft Easy Iron
4 ks, z mikrovlákna, 50x75 cm
(26)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
3,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Kate Louise
Obliečka na vankúš
S vianočným motívom, s nápismi/s potlačou, 43x43 cm
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš
S vianočným motívom, s potlačou, 43x43 cm
(2)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Mistletoe
Ľanová, s vianočným motívom, 40x60 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš
S vianočným motívom, s potlačou, 43x43 cm
(4)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obliečka na vankúš Marena
Ľanová, pruhovaná, 45x45 cm
Na sklade
Posledný kúsok
17,28 €
s kódom
21,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obliečka na vankúš Verion
Štruktúrovaná, 45x45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Mistletoe
Ľanová, s vianočným motívom, 40x40 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Eucalyptus
Ľanová, 40x40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš White Botany
Ľanová, s kvetinovým vzorom, 40x40 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Thin Black Stripes
Ľanová, pruhovaná, 50x60 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
JAHU collections
Obliečka na vankúš Foliage
45x45 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš
S vianočným motívom, s potlačou, 43x43 cm
Na sklade
Posledný kúsok
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
JAHU collections
Obliečka na vankúš Flower
S potlačou, 45x45 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kate Louise
Obliečka na vankúš
S vianočným motívom, s potlačou/so zvieracím vzorom, 43x43 cm
(1)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Easy Iron Percale
2 ks, perkálové, 50x75 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
5,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Linen Tales
Obliečka na vankúš Linen Tales for Bonami
S prímesou ľanu, 50x70 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Obliečka na vankúš Figura
Bavlnená, s abstraktným vzorom, 40x60 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Christmas Print
Ľanová, s vianočným motívom, s potlačou, 50x50 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Green Gate
Obliečka na vankúš
Bavlnená, s kvetinovým vzorom, 30x50 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obliečka na vankúš Suerta
Ľanová, 50x50 cm
Na sklade
Posledné kúsky
21,35 €
s kódom
26,69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Green Gate
Obliečka na vankúš
Bavlnená, s kvetinovým vzorom, 50x50 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Obliečky na vankúše v súprave Macie
2 ks, bavlnené, pruhované, 50x50 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
30,46 €
s kódom
38,07 € bez kódu
19,04 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš
45x45 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Green Gate
Obliečka na vankúš
Bavlnená, s kvetinovým vzorom, 40x40 cm
(3)
Na sklade
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Obliečka na vankúš Figura
Bavlnená, s abstraktným vzorom, 50x50 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Christmas Print
Ľanová, s vianočným motívom, s potlačou, 40x40 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Linen Tales
Obliečka na vankúš Linen Tales for Bonami
S prímesou ľanu, 70x90 cm
(7)
Doručenie od 19. 11. 2026
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Linen Tales
Obliečka na vankúš Linen Tales for Bonami
S prímesou ľanu, 40x60 cm
(5)
Doručenie od 19. 11. 2026
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Mila Home
Obliečka na vankúš Cracked Terrazzo
S abstraktným vzorom, 43x43 cm
(3)
Doručenie od 15. 12. 2026
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Sateen White
2 ks, z bavlneného saténu, 50x75 cm
(14)
Doručenie od 4. 11. 2026
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Natural Stripes
Ľanová, pruhovaná, 40x40 cm
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečky na vankúše v súprave Natural
4 ks, z bio bavlny, 43x43 cm
(9)
Doručenie od 15. 12. 2026
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Natural Stripes
Ľanová, pruhovaná, 50x70 cm
(5)
Doručenie od 19. 11. 2026
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš
S vianočným motívom, s potlačou, 43x43 cm
(3)
Doručenie od 15. 12. 2026
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave So Soft Satin Stripe
4 ks, saténové, 75x50 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
5,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Mila Home
Obliečka na vankúš Komodo Beach
S abstraktným vzorom, 43x43 cm
(1)
Doručenie od 15. 12. 2026
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Závesy a záclony
Koberce
Obliečky
Plachty
Prikrývky na posteľ
Prikrývky a výplne
Chrániče matracov
Vankúše
Obľúbené filtre
Obliečky na vankúše 40x40
Obliečky na vankúše 45x45
Obliečky na vankúše 40x60
Obliečky na vankúše 50x50
Obliečky na vankúše 50x70
Obliečky na vankúše 70x90
Obliečky na vankúše s vianočným motívom
Saténové obliečky na vankúše