Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil do spálne
Obliečky
Obliečky
...
Textil do spálne
Obliečky
Obliečky so zľavovým kódom
Výber podľa typu
Posteľné obliečky na vankúše
Filtre
1
Akcie a zľavy
Novinky
Premium
Na sklade
Rozmery obliečok
Zloženie a druh materiálu
Farba
Veľkosť vankúša
+ Ďalšie (12)
Zľavový kód
1 252 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Novinka
Mijolnir
Obliečky Serenity
Na jednolôžko, na gombíky, biele, 140x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery obliečok (2)
-20 % s kódom
Novinka
Mijolnir
Obliečky Pled
Na jednolôžko, na gombíky, geometrické, čierne, 140x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Mijolnir
Obliečky Line Art
Na jednolôžko, na gombíky, v tehlovej farbe, 140x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Mijolnir
Obliečky Margot
Na jednolôžko, na gombíky, modré, 140x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery obliečok (2)
-20 % s kódom
Novinka
Mijolnir
Obliečky Clementine
Na jednolôžko, na gombíky, krémovobiele, 140x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Iris
Na dvojlôžko/predĺžené, na patentku, luxusné/obojstranné, z bavlneného perkálu, s kvetinovým vzorom, čierne/béžové, 240x220 cm
Na sklade
Posledné kúsky
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Gingerbread
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, z mikrovlákna, modré, 135x200 cm
(6)
Doručenie od 4. 11. 2026
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Halloween Highland Cow
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, sivobéžové, 230x220 cm
(5)
Doručenie od 4. 11. 2026
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Satin Stripe
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, luxusné, damaškové, pruhované, sivé, 230x220 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Mijolnir
Obliečky Hamilton
Na dvojlôžko, na gombíky, pruhované, béžové/krémovobiele, 200x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Kelso Check
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, kockované, vínovočervené, 200x200 cm
(8)
Doručenie od 4. 11. 2026
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Mijolnir
Obliečky Herz
Na jednolôžko, na gombíky, s potlačou, staroružové, 140x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Satin Stripe
2 ks, damaškové, pruhované, 50x75 cm
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
6,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Khaki
Ľanová, 65x65 cm
(141)
Na sklade
Posledné kúsky
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky So Soft Non-Iron
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, nežehlivé, zelenomodré, 230x220 cm
(105)
Doručenie od 4. 11. 2026
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (4)
Premium
-20 % s kódom
JUNA
Obliečky Bæk&Bølge
Na jednolôžko, na gombíky, nežehlivé/chladivé, krepové, kockované, červené/žlté, 140x200 cm
(5)
Doručenie od 19. 10. 2026
64 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave So Soft Satin Stripe
4 ks, saténové, 75x50 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
5,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
JUNA
Obliečky Daisy
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, luxusné, z bavlneného perkálu, s kvetinovým vzorom, béžové, 200x220 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
88 €
s kódom
110 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
JUNA
Obliečky Daisy
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, luxusné, z bavlneného perkálu, s kvetinovým vzorom, biele, 200x220 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
88 €
s kódom
110 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
JUNA
Obliečky Bæk&Bølge
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, nežehlivé/chladivé, krepové, kockované, zelené/modré, 200x220 cm
(5)
Doručenie od 19. 10. 2026
129,60 €
s kódom
162 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
JUNA
Obliečky Bæk&Bølge
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, nežehlivé/chladivé, krepové, kockované, červené/žlté, 200x220 cm
(5)
Doručenie od 19. 10. 2026
129,60 €
s kódom
162 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
JUNA
Obliečky Daisy
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, luxusné, z bavlneného perkálu, s kvetinovým vzorom, ružové, 200x220 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
88 €
s kódom
110 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Seersucker Frill
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, nežehlivé, krepové, štruktúrované, ružové, 230x220 cm
(14)
Doručenie od 4. 11. 2026
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave So Soft Satin Stripe
4 ks, saténové, 75x50 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
5,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave So Soft Satin Stripe
4 ks, saténové, 75x50 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
5,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
JUNA
Obliečky Bæk&Bølge
Na jednolôžko/predĺžené, na gombíky, nežehlivé/chladivé, krepové, kockované, sivé/béžové, 150x210 cm
(5)
Doručenie od 19. 10. 2026
72,80 €
s kódom
91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
JUNA
Obliečky Bæk&Bølge
Na jednolôžko/predĺžené, na gombíky, nežehlivé/chladivé, krepové, kockované, tmavomodré, 150x210 cm
(5)
Doručenie od 19. 10. 2026
72,80 €
s kódom
91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
JUNA
Obliečky Bæk&Bølge
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, nežehlivé/chladivé, krepové, kockované, žlté, 200x220 cm
(5)
Doručenie od 19. 10. 2026
129,60 €
s kódom
162 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
JUNA
Obliečky Bæk&Bølge
Na jednolôžko/predĺžené, na gombíky, nežehlivé/chladivé, krepové, kockované, zelené/modré, 150x210 cm
(5)
Doručenie od 19. 10. 2026
72,80 €
s kódom
91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Good Morning
Obliečky Uni
Na dvojlôžko/predĺžené, otvorené, luxusné, z bavlny renforcé, biele, 220x240 cm
Na sklade
Posledné kúsky
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Easy Iron Percale
2 ks, perkálové, 50x75 cm
(15)
Doručenie od 4. 11. 2026
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
4,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Good Morning
Obliečky Uni
Na jednolôžko/predĺžené, otvorené, luxusné, z bavlny renforcé, svetlosivé, 140x220 cm
(15)
Na sklade
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Christmas Town
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, s potlačou, biele/béžové, 230x220 cm
(23)
Doručenie od 4. 11. 2026
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Good Morning
Obliečky Herbs
Na dvojlôžko/predĺžené, otvorené, teplé, flanelové, s kvetinovým vzorom, zelené, 200x220 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery obliečok (2)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Forest Green
Ľanová, 40x40 cm
(212)
Doručenie od 19. 11. 2026
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (4)
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Linen Tales
Obliečka na vankúš Linen Tales for Bonami
S prímesou ľanu, 80x80 cm
(24)
Doručenie od 19. 11. 2026
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave So Soft Non-Iron
4 ks, 50x75 cm
(26)
Doručenie od 4. 11. 2026
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
2,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
RHS
Obliečky Birds In Bloom
Na jednolôžko, na gombíky, s potlačou/s kvetinovým vzorom, zelené, 135x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
My House
Obliečky Deluxe Minerals
Na jednolôžko, na zips, luxusné, z bavlneného saténu, s abstraktným vzorom/so vzorom kameňa, sivé, 140x200 cm
(5)
Doručenie od 16. 10. 2026
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obliečky Simmel
Na dvojlôžko/predĺžené, 3-dielne, zakladacie, luxusné, s prímesou ľanu, slonovinové, 240x260 cm
(1)
Doručenie od 7. 12. 2026
193,60 €
s kódom
242 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečka na perinu Lina
Na dvojlôžko/predĺžená, na gombíky, bavlnená, v tehlovej farbe, 240x220 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obliečky Virelda
Na dvojlôžko/predĺžené, 3-dielne, na gombíky, 240x260 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
151,20 €
s kódom
189 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Pineapple Elephant
Obliečky Cotton Rich Woven Stripe
Na jednolôžko, na gombíky, pruhované, oranžové, 135x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky So Soft Seersucker Stripe
Na dvojlôžko, 3-dielne, na gombíky, pruhované, béžové, 200x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Pineapple Elephant
Obliečky Cotton Rich Woven Stripe
Na dvojlôžko, 3-dielne, na gombíky, pruhované, modré, 200x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky So Soft Mono Satin Stitch
Na dvojlôžko, 3-dielne, na gombíky, saténové, biele, 200x200 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Bianca
Obliečky Contrast Trim
Na jednolôžko, na gombíky, z bavlneného perkálu, biele, 135x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Pineapple Elephant
Obliečky Cotton Rich Woven Stripe
Na dvojlôžko, 3-dielne, na gombíky, pruhované, oranžové, 200x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
1
...
23
24
25
26
27
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Závesy a záclony
Plachty
Prikrývky na posteľ
Prikrývky a výplne
Chrániče matracov
Vankúše
Vankúšové výplne
Obľúbené filtre
Francúzske obliečky
Obliečky 140x200
Obliečky 200x200
Obliečky 200x220
Biele obliečky
3D obliečky
Obliečky s vianočným motívom
Bavlnené obliečky
Saténové obliečky
Flanelové obliečky
Ľanové obliečky
Mikroplyšové obliečky
Krepové obliečky