Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil do spálne
Obliečky
Obliečky
...
Textil do spálne
Obliečky
Obliečky so zľavovým kódom
Výber podľa typu
Posteľné obliečky na vankúše
Filtre
1
Akcie a zľavy
Novinky
Premium
Na sklade
Rozmery obliečok
Zloženie a druh materiálu
Farba
Veľkosť vankúša
+ Ďalšie (12)
Zľavový kód
1 250 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Good Morning
Obliečky Hendrik
Na jednolôžko/predĺžené, otvorené, bavlnené, s abstraktným vzorom, sivé, 140x220 cm
(3)
Na sklade
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Percale
2 ks, z bavlneného perkálu, 50x75 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
4,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Pineapple Elephant
Obliečky Safiya Mandala
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, so vzorom mandaly, 200x200 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Sateen
2 ks, z bavlneného saténu, 50x75 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
10,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Trigone
Na jednolôžko, na patentku, z mikrovlákna, geometrické, biele/sivé, 140x200 cm
(6)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Cove Stripe
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, pruhované, v mentolovej farbe, 200x200 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečka na vankúš Lina
Bavlnená, 50x70 cm
(7)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Angelia
Na dvojlôžko/predĺžené, na patentku, mušelínové, khaki, 260x240 cm
(4)
Na sklade
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Angelia
Na dvojlôžko/predĺžené, na patentku, mušelínové, svetlozelené, 260x240 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Silky Soft
Na dvojlôžko, na gombíky, luxusné, saténové, čierne, 200x200 cm
(2)
Na sklade
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečky Natural
Na jednolôžko, na gombíky, chladivé, ľanové, v prírodnej farbe, 140x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
147,20 €
s kódom
184 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Opulent Jacquard
Na jednolôžko, na gombíky, luxusné, žakárové, štruktúrované, svetlohnedé, 135x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečky Ashes of Roses
Na jednolôžko, na gombíky, chladivé, ľanové, ružové/hnedé, 140x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
147,20 €
s kódom
184 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Opulent Jacquard
Na dvojlôžko, na gombíky, luxusné, žakárové, štruktúrované, svetlohnedé, 200x200 cm
(2)
Na sklade
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Seersucker Frill
Na dvojlôžko, na gombíky, nežehlivé, krepové, štruktúrované, ružové, 200x200 cm
(2)
Na sklade
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Good Morning
Obliečky Bernardus
Na jednolôžko/predĺžené, otvorené, teplé, flanelové, svetlohnedé, 140x220 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Cove Stripe
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, pruhované, béžové, 135x200 cm
(2)
Na sklade
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Disco Cherries Stripes
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, pruhované, biele/ružové, 200x200 cm
(2)
Na sklade
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Sateen Green
2 ks, z bavlneného saténu, 50x75 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
7,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Botany 2
Ľanová, s kvetinovým vzorom, 50x70 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky So Soft Easy Iron
Na jednolôžko, na gombíky, z mikrovlákna, zelenomodré, 135x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Meadowsweet Floral
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, pruhované/s kvetinovým vzorom, sivé, 200x200 cm
(2)
Na sklade
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Seersucker Frill Stripe
Na dvojlôžko, 3-dielne, na gombíky, obojstranné, pruhované, béžové, 200x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
My House
Obliečky Abstract
Na jednolôžko, na zips, nežehlivé/teplé, mikroplyšové, geometrické/s potlačou, sivé/tyrkysovomodré, 140x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečky
Na jednolôžko/predĺžené, s plachtou, zakladacie, luxusné, z bavlny renforcé, čierne/sivé, 160x220 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Crushed Velvet
Na dvojlôžko, na gombíky, teplé/luxusné, zamatové, ružové, 200x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
My House
Obliečky Monty
Na jednolôžko, na zips, luxusné, z bavlneného saténu, pruhované/kockované, modré, 140x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
My House
Obliečky Florida
Na jednolôžko, na zips, žakárové, zelené, 140x200 cm
(2)
Na sklade
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Mijolnir
Obliečky Lilyum
Na jednolôžko, na gombíky, luxusné, damaškové, pruhované, krémovobiele, 140x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečka na perinu Lina
Na jednolôžko, na gombíky, bavlnená, v lososovej farbe, 140x200 cm
(2)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Percale
2 ks, z bavlneného perkálu, 50x75 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
5,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Cotton House
Obliečky Korin
Na jednolôžko, na zips, bavlnené, s kvetinovým vzorom, sivé, 140x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Good Morning
Obliečky Bjirk
Na dvojlôžko/predĺžené, otvorené, teplé/obojstranné, flanelové, kockované, zelené, 200x220 cm
(2)
Na sklade
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Brushed
Na dvojlôžko, na gombíky, teplé, flanelové, svetlomodré, 200x200 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Mijolnir
Obliečky Pandora
Na dvojlôžko, na gombíky, luxusné, z bavlneného saténu, s potlačou, hnedé, 200x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
90,40 €
s kódom
113 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Spring Gonks
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, kockované, svetlozelené, 200x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky So Soft Easy Iron
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, z mikrovlákna, modré, 230x220 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Grasmere
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, s kvetinovým vzorom, v levanduľovej farbe/béžové, 135x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Cove Stripe
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, pruhované, zelené, 135x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Easy Iron Percale
2 ks, perkálové, 50x75 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
4,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Brushed
Na jednolôžko, na gombíky, teplé, flanelové, sivé, 135x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Sheep
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, teplé/obojstranné, flanelové, pruhované, béžové, 230x220 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
HIP
Obliečky Omaira
Na jednolôžko, na zips, teplé/obojstranné, flanelové, so vzorom mandaly/s potlačou, zelené, 140x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Larsson Geo
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, geometrické, zelenomodré, 135x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Stripe
Na dvojlôžko, na gombíky, teplé/obojstranné, flanelové, pruhované, sivé, 200x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Brushed
Na jednolôžko, na gombíky, teplé, flanelové, biele, 135x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
My House
Obliečky Boston
Na jednolôžko, na zips, žakárové, ružové, 140x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Larsson Geo
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, geometrické, zelenomodré, 200x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
1
...
7
8
9
...
27
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Závesy a záclony
Plachty
Prikrývky na posteľ
Prikrývky a výplne
Chrániče matracov
Vankúše
Vankúšové výplne
Obľúbené filtre
Francúzske obliečky
Obliečky 140x200
Obliečky 200x200
Obliečky 200x220
Biele obliečky
3D obliečky
Obliečky s vianočným motívom
Bavlnené obliečky
Saténové obliečky
Flanelové obliečky
Ľanové obliečky
Mikroplyšové obliečky
Krepové obliečky