Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie na stenu
Obrazy, plagáty, cedule
Obrazy
Obrazy
...
Obrazy, plagáty, cedule
Obrazy
Obrazy so zľavovým kódom
Filtre
1
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Na sklade
Cena
Šírka
Výška
Farba
+ Ďalšie (9)
Zľavový kód
536 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Styler
Obraz Hydrangea
60x90 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Styler
Obrazy v súprave Floral Imprint
30x30 cm, 3 ks, tlačené, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
17 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Styler
Obrazy v súprave Seaside
30x40 cm, 3 ks, tlačené, s rámom
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
17 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Styler
Obrazy v súprave Sweet Home
30x30 cm, 3 ks, 3D ilúzia/tlačené, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
17 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Inner Peace
60x90 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Blue Folklore
60x90 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
knor
Obrazy v súprave
32x42 cm, 4 ks, s rámom
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wallity
Obraz
70x100 cm, na plátne
Na sklade
Posledný kúsok
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Styler
Obrazy v súprave Tranquil
30x40 cm, 3 ks, tlačené, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
17,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Layered
50x70 cm, tlačený, s rámom
(9)
Na sklade
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Ciao
50x70 cm, tlačený, s rámom
Na sklade
Posledné kúsky
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Amore
50x70 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Styler
Obrazy v súprave Boho Dreams
30x30 cm, 4 ks, tlačené, s rámom
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
13,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wallity
Obraz Town
100x70 cm, tlačený, na plátne
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Obraz Tine
50x70 cm, s rámom
Doručenie od 19. 10. 2026
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Wallity
Obrazy v súprave
20x70 cm, 3 ks, tlačené, na plátne
(68)
Na sklade
Posledné kúsky
44 €
s kódom
55 € bez kódu
18,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Styler
Obraz Midnight Flight
60x80 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Styler
Obraz Gentle Curves
60x80 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obraz Sefri
60x90 cm, 3D, s rámom/na plátne
Doručenie od 7. 12. 2026
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wallity
Obraz Olive Trees – Vincent van Gogh
100x70 cm, reprodukcia/tlačený, na plátne
(5)
Doručenie od 4. 11. 2026
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Styler
Obraz Cherry Blossoms
60x80 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Styler
Obraz Livia
60x80 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Styler
Obraz Quiet Bay
60x80 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Styler
Obraz Gold Ginkgo
60x80 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Styler
Obraz Golden Tree
80x60 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Styler
Obraz Golden Peaks II
60x80 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Styler
Obraz White Poppies
60x80 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz The Right Ambience
30x40 cm, tlačený, s rámom
(5)
Doručenie od 4. 11. 2026
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Wallity
Obrazy v súprave
38x53 cm, 3 ks, tlačené, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
44 €
s kódom
55 € bez kódu
18,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Obraz Tine
50x70 cm, s rámom
Doručenie od 19. 10. 2026
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Really Nice Things
Obraz Ride my Bike
40x60 cm, na plátne
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wallity
Obraz Second Venice Set: San Giorgio – James McNeill Whistler
100x70 cm, reprodukcia/tlačený, na plátne
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Wallity
Obrazy v súprave
35x45 cm, 3 ks, s rámom
(22)
Doručenie od 4. 11. 2026
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
19 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Just a Little While
30x40 cm, tlačený, s rámom
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Wallity
Obraz House
100x70 cm, tlačený, na plátne
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Sand shadows
32,5x42,5 cm, ručne maľovaný, s rámom
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Obraz Village
50x70 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
Doručenie od 22. 10. 2026
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz White Tree
70x100 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Full Spring
113x85 cm, tlačený, na plátne
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wallity
Obraz
50x120 cm, tlačený, na plátne
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Obrazy v súprave Mirta
29x39 cm, 2 ks, 3D
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
31,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
knor
Obrazy v súprave Wild
30x40 cm, 4 ks
(8)
Na sklade
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Green Grafica
32x42 cm, tlačený, s rámom
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Finding Treasures
32x42 cm, tlačený, s rámom
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Really Nice Things
Obraz Lego
40x60 cm, s rámom
Na sklade
Posledný kúsok
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obraz Maha
52x72 cm, 3D, s rámom/na plátne
(2)
Doručenie od 7. 12. 2026
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obraz Maha
72x52 cm, 3D, s rámom/na plátne
(2)
Doručenie od 7. 12. 2026
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz White Items
32x42 cm, tlačený, s rámom
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
1
...
4
5
6
...
12
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Plagáty
Rámčeky
Cedule
Obľúbené filtre
Moderné obrazy
Obrazy s motívom rastlín
Obrazy s motívom zátišia
Obrazy s motívom krajiny
Obrazy s rámom
Obrazy reprodukcia
Sklenené obrazy