Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie na stenu
Obrazy, plagáty, cedule
Obrazy
Obrazy
...
Obrazy, plagáty, cedule
Obrazy
Obrazy so zľavovým kódom
Filtre
1
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Na sklade
Cena
Šírka
Výška
Farba
+ Ďalšie (9)
Zľavový kód
536 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Novinka
súprava 2 ks
Bizzotto
Obrazy v súprave Crown
60x90 cm, 2 ks, s ručne maľovanými prvkami, s rámom/na plátne
Doručenie od 22. 10. 2026
131,20 €
s kódom
164 € bez kódu
82 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Obraz Bold
90x120 cm, s rámom/na plátne
Doručenie od 26. 10. 2026
118,40 €
s kódom
148 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Obraz Albin
83x83 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
134,40 €
s kódom
168 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Obraz Naska
90x120 cm, s ručne maľovanými prvkami, s rámom/na plátne
Doručenie od 26. 10. 2026
93,60 €
s kódom
117 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Obraz Crown
88x88 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
Doručenie od 22. 10. 2026
120 €
s kódom
150 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Obraz Sketch
80x100 cm, s rámom/na plátne
Doručenie od 22. 10. 2026
129,60 €
s kódom
162 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Obraz Bold
100x100 cm, s rámom/na plátne
Doručenie od 26. 10. 2026
100,80 €
s kódom
126 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Obraz Bold
127,5x206,5 cm, s ručne maľovanými prvkami, s rámom/na plátne
Doručenie od 26. 10. 2026
258,40 €
s kódom
323 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Obraz Bold
85x85 cm, s ručne maľovanými prvkami, s rámom/na plátne
Doručenie od 22. 10. 2026
84 €
s kódom
105 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Styler
Obraz Static
62x92 cm, tlačený, s rámom/akustický
Doručenie od 4. 11. 2026
88 €
s kódom
110 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Styler
Obraz Floral Embrace
70x100 cm, tlačený, s rámom/na plátne
Doručenie od 4. 11. 2026
60 €
s kódom
75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Styler
Obraz Burgundy Blooms
70x100 cm, tlačený, s rámom/na plátne
Doručenie od 4. 11. 2026
60 €
s kódom
75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Styler
Obraz Gentle Curves
60x80 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Styler
Obraz Rodeo
30x40 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Styler
Obraz Cowgirl
50x70 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Styler
Obraz Lazy Sunday
70x100 cm, tlačený, s rámom/na plátne
Doručenie od 4. 11. 2026
60 €
s kódom
75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Styler
Obraz Cowhide
30x40 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Styler
Obraz Floral Whispers
100x70 cm, tlačený, s rámom/na plátne
Doručenie od 4. 11. 2026
60 €
s kódom
75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Styler
Obraz Quiet Bay
60x80 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Styler
Obraz White Poppies
60x80 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Styler
Obraz Berry Blocks
70x100 cm, tlačený, s rámom/na plátne
Doručenie od 4. 11. 2026
60 €
s kódom
75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Styler
Obraz Midnight Flight
60x80 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Styler
Obraz Arch
62x92 cm, tlačený, s rámom/akustický
Doručenie od 4. 11. 2026
88 €
s kódom
110 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Styler
Obraz Livia
60x80 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Styler
Obraz Golden Tree
80x60 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Styler
Obraz Golden Peaks II
60x80 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Styler
Obraz Howdy Cat
30x40 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Styler
Obraz Dreamy Rays
70x100 cm, tlačený, s rámom/na plátne
Doručenie od 4. 11. 2026
60 €
s kódom
75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Styler
Obraz Gold Ginkgo
60x80 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Styler
Obraz Cherry Blossoms
60x80 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Kave Home
Obraz Arilan
60x60 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
Doručenie od 7. 12. 2026
59,20 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Kave Home
Obraz Deravia
120x200 cm, s rámom/na plátne
Doručenie od 9. 12. 2026
354,40 €
s kódom
443 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Kave Home
Obraz Arilan
100x100 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
Doručenie od 9. 12. 2026
134,40 €
s kódom
168 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Kave Home
Obraz Deravia
100x80 cm, s rámom/na plátne
Doručenie od 7. 12. 2026
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Wallity
Obraz
30x40 cm, tlačený, s rámom
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Wallity
Obraz
30x40 cm, tlačený, s rámom
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Wallity
Obraz
30x40 cm, tlačený, s rámom
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Wallity
Obraz
33x48 cm, tlačený, s rámom
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Wallity
Obraz
30x40 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Wallity
Obraz
30x40 cm, tlačený, s rámom
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Wallity
Obraz
30x40 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Sunny Bouquet
56x75 cm, tlačený, s rámom
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Obrazy v súprave Full Beige
30x40 cm, 2 ks, tlačené, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
31,12 €
s kódom
38,90 € bez kódu
19,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Anemone
60x60 cm, tlačený, s rámom
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Sicilia
40x50 cm, tlačený, s rámom
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Blue Vase
56x75 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Styler
Obrazy v súprave Tranquil
30x40 cm, 3 ks, tlačené, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
17,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Parus Pair
60x80 cm, tlačený, s rámom
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
...
12
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Plagáty
Rámčeky
Cedule
Obľúbené filtre
Moderné obrazy
Obrazy s motívom rastlín
Obrazy s motívom zátišia
Obrazy s motívom krajiny
Obrazy s rámom
Obrazy reprodukcia
Sklenené obrazy