Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie na stenu
Obrazy, plagáty, cedule
Obrazy
Obrazy
...
Obrazy, plagáty, cedule
Obrazy
Obrazy so zľavovým kódom
Filtre
1
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Na sklade
Cena
Šírka
Výška
Farba
+ Ďalšie (9)
Zľavový kód
536 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Obľúbené
Styler
Obraz Dancer
60x80 cm, tlačený, na plátne
(210)
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Styler
Obraz Summer
60x80 cm, tlačený, na plátne
(154)
Na sklade
Posledné kúsky
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Styler
Obraz Lake
150x60 cm, tlačený, na plátne
(175)
Doručenie od 4. 11. 2026
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Styler
Obraz Spa & Zen
30x30 cm, sklenený
(68)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Styler
Obraz Molo
150x60 cm, tlačený, na plátne
(48)
Doručenie od 19. 11. 2026
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
knor
Obrazy v súprave Relax
30x30 cm, 4 ks, s rámom
(120)
Na sklade
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Evila Originals
Obrazy v súprave Vintage
15x15 cm, 3 ks, s rámom
(267)
Na sklade
Posledné kúsky
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
11,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wallity
Obraz Henri Matisse
30x40 cm, reprodukcia/tlačený, na plátne
(115)
Doručenie od 4. 11. 2026
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wallity
Obraz Colorful Water Lily Pond – Claude Monet
70x45 cm, reprodukcia/tlačený, na plátne
(303)
Na sklade
Posledný kúsok
25,14 €
s kódom
31,43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Styler
Obraz Greenery
30x40 cm, tlačený, s rámom
(195)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Styler
Obraz Paris
80x60 cm, tlačený, na plátne
(48)
Doručenie od 4. 11. 2026
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Styler
Obraz Jetty
50x50 cm, tlačený, s rámom
(95)
Na sklade
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Styler
Obraz Greenery
30x40 cm, tlačený, s rámom
(177)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wallity
Obraz
30x80 cm, tlačený, na plátne
(118)
Doručenie od 4. 11. 2026
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
knor
Obrazy v súprave Aesthetic
30x30 cm, 4 ks, s rámom
(73)
Na sklade
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wallity
Obraz Leonid Afremov
100x70 cm, reprodukcia/tlačený, na plátne
(130)
Na sklade
Posledné kúsky
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Styler
Obraz Mary
70x100 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, s rámom/na plátne
(33)
Na sklade
109,60 €
s kódom
137 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Styler
Obraz Silver
65x65 cm, tlačený, na plátne
(60)
Na sklade
Posledný kúsok
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Styler
Obraz Nature
125x50 cm, tlačený, sklenený
(35)
Doručenie od 4. 11. 2026
69,60 €
s kódom
87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Wallity
Obrazy v súprave
15x15 cm, 3 ks, s rámom
(77)
Doručenie od 4. 11. 2026
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
8,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Evila Originals
Obraz Vintage Flowers
50x50 cm, s rámom
(102)
Na sklade
Posledné kúsky
62,40 €
s kódom
78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wallity
Obraz Claude Monet
100x70 cm, reprodukcia/tlačený, na plátne
(210)
Na sklade
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Styler
Obraz Cobalt Women
60x60 cm, tlačený, na plátne
(26)
Na sklade
Posledné kúsky
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Styler
Obraz Silver
113x85 cm, tlačený, na plátne
(26)
Na sklade
Posledný kúsok
60 €
s kódom
75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Styler
Obraz Baroque
81x121 cm, tlačený, s rámom/sklenený
(22)
Doručenie od 4. 11. 2026
129,60 €
s kódom
162 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wallity
Obraz The Kiss – Gustav Klimt
30x80 cm, reprodukcia/tlačený, na plátne
(111)
Doručenie od 4. 11. 2026
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Styler
Obraz Central Park
150x60 cm, tlačený, na plátne
(25)
Na sklade
Posledné kúsky
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wallity
Obraz
45x45 cm, tlačený, na plátne
(37)
Doručenie od 4. 11. 2026
13,84 €
s kódom
17,30 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Vavien Artwork
Obraz The Artist
40x60 cm, na plátne
(26)
Na sklade
Posledné kúsky
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wallity
Obraz Leonid Afremov
100x70 cm, reprodukcia/tlačený, na plátne
(64)
Doručenie od 4. 11. 2026
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Styler
Obraz Paris
113x85 cm, tlačený, na plátne
(29)
Na sklade
Posledné kúsky
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Light Leaves
50x70 cm, tlačený, s rámom
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
64 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Wallity
Obrazy v súprave
20x70 cm, 3 ks, tlačené, na plátne
(68)
Na sklade
Posledné kúsky
44 €
s kódom
55 € bez kódu
18,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Styler
Obraz Marble
120x80 cm, sklenený
(27)
Na sklade
Posledné kúsky
96 €
s kódom
120 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Vavien Artwork
Obraz Stretched Butterfly
60x40 cm, na plátne
(50)
Na sklade
Posledné kúsky
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Boat in the Grass
125x50 cm, tlačený, sklenený
(22)
Doručenie od 4. 11. 2026
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Vavien Artwork
Obraz
40x60 cm, na plátne
(18)
Na sklade
Posledný kúsok
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Wallity
Obrazy v súprave
15x15 cm, 3 ks, s rámom
(45)
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
8,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Shabby
27x75 cm, na plátne
(14)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Vavien Artwork
Obraz
40x60 cm, na plátne
(26)
Na sklade
Posledný kúsok
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Evila Originals
Obraz Mountains
120x35 cm, s rámom
(38)
Na sklade
Posledné kúsky
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Wooden Spoons
80x30 cm, tlačený, sklenený
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wallity
Obraz Claude Monet
70x45 cm, reprodukcia/tlačený, na plátne
(58)
Doručenie od 4. 11. 2026
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
knor
Obrazy v súprave
32x32 cm, 6 ks
(13)
Na sklade
76,80 €
s kódom
96 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Obrazy v súprave Breeze
50x70 cm, 2 ks, tlačené/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(11)
Na sklade
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
49,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Idyll View
85x113 cm, tlačený, na plátne
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
knor
Obraz Down on the Lake
40x50 cm, s rámom
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Obrazy v súprave Myrtle
50x70 cm, 2 ks, tlačené/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
49,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
...
12
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Plagáty
Rámčeky
Cedule
Obľúbené filtre
Moderné obrazy
Obrazy s motívom rastlín
Obrazy s motívom zátišia
Obrazy s motívom krajiny
Obrazy s rámom
Obrazy reprodukcia
Sklenené obrazy