Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie na stenu
Obrazy, plagáty, cedule
Obrazy
Obrazy
...
Obrazy, plagáty, cedule
Obrazy
Obrazy so zľavovým kódom
Filtre
1
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Na sklade
Cena
Šírka
Výška
Farba
+ Ďalšie (9)
Zľavový kód
536 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Styler
Obraz Plaza
140x45 cm, tlačený, na plátne
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Beige II
50x70 cm, tlačený, s rámom
(16)
Doručenie od 19. 11. 2026
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Beige I
50x70 cm, tlačený, s rámom
(14)
Doručenie od 19. 11. 2026
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Free Play 1
60x80 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(8)
Na sklade
125,60 €
s kódom
157 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Autumn Sunset
100x70 cm, tlačený, sklenený
(8)
Doručenie od 4. 11. 2026
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Downhill
60x80 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
119,20 €
s kódom
149 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wallity
Obraz
50x120 cm, tlačený, na plátne
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Obrazy v súprave Aventurine
50x70 cm, 2 ks, tlačené/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
49,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Charlotte
70x100 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Fantasia I
70x100 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, s rámom/na plátne
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
106,40 €
s kódom
133 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Fedkolor
Obraz Country road in Provence by night – Vincent van Gogh
45x60 cm, reprodukcia, na plátne
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Uphill
60x80 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
127,20 €
s kódom
159 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Balcony I
50x70 cm, tlačený, s rámom
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
knor
Obrazy v súprave Monstera
30x30 cm, 4 ks, s rámom
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Obrazy v súprave Boho
30x40 cm, 2 ks, tlačené, s rámom
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
18,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Really Nice Things
Obraz Beach Way
140x140 cm
(18)
Na sklade
Posledný kúsok
32,80 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Accurate
90x120 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
320 €
s kódom
400 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Ash
70x100 cm, s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Jade
70x100 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
knor
Obrazy v súprave Wild
30x40 cm, 4 ks
(8)
Na sklade
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Wallity
Obrazy v súprave
35x45 cm, 3 ks, s rámom
(22)
Doručenie od 4. 11. 2026
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
19 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Mae
70x100 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(10)
Doručenie od 4. 11. 2026
76 €
s kódom
95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Obrazy v súprave Selloana
30x40 cm, 2 ks, tlačené, s rámom
(10)
Doručenie od 19. 11. 2026
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
19,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obraz Klis
60x90 cm, ručne maľovaný/3D, s rámom/na plátne
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
91,20 €
s kódom
114 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Obrazy v súprave Morris
30x40 cm, 2 ks, tlačené, s rámom
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
17,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Fedkolor
Obraz Princess Hyazin – Alfons Mucha
40x60 cm, reprodukcia, na plátne
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Free Play 2
60x80 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(5)
Na sklade
137,60 €
s kódom
172 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Soft
58x78 cm, tlačený, s rámom
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Monstera
70x100 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(5)
Doručenie od 19. 11. 2026
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz The Right Ambience
30x40 cm, tlačený, s rámom
(5)
Doručenie od 4. 11. 2026
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Styler
Obrazy v súprave Pampas
30x30 cm, 3 ks, tlačené, s rámom
(8)
Na sklade
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
14 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Watermill
60x80 cm, tlačený, na plátne
(6)
Na sklade
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Obraz Goldage
100x80 cm, tlačený, na plátne
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
111,20 €
s kódom
139 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Obraz Cave
120x60 cm, na plátne
(8)
Doručenie od 26. 10. 2026
103,20 €
s kódom
129 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Astonish
60x80 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
112 €
s kódom
140 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Obrazy v súprave Mirta
29x39 cm, 2 ks, 3D
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
31,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Diffused
50x70 cm, tlačený, s rámom
(13)
Doručenie od 19. 11. 2026
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Wallity
Obrazy v súprave Black & White
35x45 cm, 3 ks, tlačené, s rámom
(6)
Doručenie od 4. 11. 2026
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
24,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Wisteria
60x80 cm, tlačený, na plátne
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
knor
Obrazy v súprave Beach
30x40 cm, 3 ks, s rámom
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
knor
Obrazy v súprave Fern
30x40 cm, 3 ks, s rámom
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
31,12 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Really Nice Things
Obraz Ride my Bike
40x60 cm, na plátne
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz White Sculpture
90x120 cm, ručne maľovaný, na plátne
(5)
Doručenie od 6. 11. 2026
258,40 €
s kódom
323 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wallity
Obraz Olive Trees – Vincent van Gogh
100x70 cm, reprodukcia/tlačený, na plátne
(5)
Doručenie od 4. 11. 2026
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Tuscan Siesta
60x80 cm, tlačený, na plátne
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Nordic Shapes
140x70 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
210,40 €
s kódom
263 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obraz Maha
102x82 cm, 3D, s rámom/na plátne
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
84 €
s kódom
105 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz These Days 2
51x71 cm, tlačený, s rámom
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
78,40 €
s kódom
98 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
...
12
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Plagáty
Rámčeky
Cedule
Obľúbené filtre
Moderné obrazy
Obrazy s motívom rastlín
Obrazy s motívom zátišia
Obrazy s motívom krajiny
Obrazy s rámom
Obrazy reprodukcia
Sklenené obrazy