Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie na stenu
Obrazy, plagáty, cedule
Obrazy
Obrazy
...
Obrazy, plagáty, cedule
Obrazy
Obrazy so zľavovým kódom
Filtre
1
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Na sklade
Cena
Šírka
Výška
Farba
+ Ďalšie (9)
Zľavový kód
536 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Wallity
Obraz Birch Wood
70x70 cm, ručne maľovaný, na plátne
(2)
Na sklade
134,40 €
s kódom
168 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Obraz Albin
83x83 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
134,40 €
s kódom
168 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Kave Home
Obraz Arilan
100x100 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
Doručenie od 9. 12. 2026
134,40 €
s kódom
168 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Free Play 2
60x80 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(5)
Na sklade
137,60 €
s kódom
172 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Obraz Bold
103x143 cm, tlačený, s rámom/na plátne
Doručenie od 26. 10. 2026
141,60 €
s kódom
177 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Just a Little While
70x100 cm, tlačený, s rámom
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
146,40 €
s kódom
183 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz It's a New Beginning
70x100 cm, tlačený, s rámom
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
148 €
s kódom
185 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz The Right Ambience
70x100 cm, tlačený, s rámom
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
148 €
s kódom
185 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obraz Silpa
182x47 cm, s rámom/na plátne
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
151,20 €
s kódom
189 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obraz Erale
182,5x47,5 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
Doručenie od 16. 12. 2026
151,20 €
s kódom
189 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obraz Selnar
182x47 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
Doručenie od 16. 12. 2026
151,20 €
s kódom
189 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obraz Selnar
182x47 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
Doručenie od 16. 12. 2026
151,20 €
s kódom
189 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obraz Annia
70x90 cm, s rámom
Doručenie od 7. 12. 2026
151,20 €
s kódom
189 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Malerifabrikken
Obrazy v súprave New Age Yellow
41,5x41,5 cm, 2 ks, tlačené/s ručne maľovanými prvkami, s rámom/na plátne
Na sklade
Posledné kúsky
152 €
s kódom
190 € bez kódu
95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Malerifabrikken
Obrazy v súprave New Age Pink
41,5x41,5 cm, 2 ks, tlačené/s ručne maľovanými prvkami, s rámom/na plátne
Doručenie od 4. 11. 2026
152 €
s kódom
190 € bez kódu
95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Premier Housewares
Obrazy v súprave Astratto
63x93 cm, 2 ks, s rámom/na plátne
Doručenie od 29. 10. 2026
152,80 €
s kódom
191 € bez kódu
95,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Sort Of Stone
72x102 cm, tlačený, s rámom
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
154,40 €
s kódom
193 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Stripes
72x102 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
154,40 €
s kódom
193 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Blue Vibes
90x120 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
Na sklade
Posledný kúsok
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Everlast
90x118 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
Doručenie od 6. 11. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Obraz Astratto
103x143 cm, s rámom/na plátne
Doručenie od 2. 11. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Obraz Crown
82,5x122,5 cm, s rámom/na plátne
Doručenie od 26. 10. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Obraz Monty
150x80 cm, na plátne
(4)
Doručenie od 29. 10. 2026
170,40 €
s kódom
213 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Reform 1
90x118 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
Doručenie od 6. 11. 2026
174,40 €
s kódom
218 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wallity
Obraz
70x100 cm, ručne maľovaný, na plátne
Na sklade
Posledný kúsok
176 €
s kódom
220 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Obraz Texture
100x140 cm, 3D, na plátne
Doručenie od 26. 10. 2026
176 €
s kódom
220 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Obraz Texture
100x140 cm, 3D, na plátne
Doručenie od 26. 10. 2026
176 €
s kódom
220 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Simple Living 6
90x118 cm, ručne maľovaný, na plátne
Doručenie od 6. 11. 2026
189,60 €
s kódom
237 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Silent Whisper 1
62x62 cm, 3D, s rámom/akustický
Doručenie od 4. 11. 2026
196 €
s kódom
245 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Sacred Silence 2
62x62 cm, 3D, s rámom/akustický
Doručenie od 4. 11. 2026
196 €
s kódom
245 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Green Mountain
118x90 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
Doručenie od 6. 11. 2026
198,40 €
s kódom
248 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Green Garden
90x118 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(1)
Doručenie od 6. 11. 2026
204 €
s kódom
255 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Obraz LED
50x150 cm, tlačený, s rámom/na plátne
Doručenie od 26. 10. 2026
204 €
s kódom
255 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Nordic Shapes
140x70 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
210,40 €
s kódom
263 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Edge Blue
78x98 cm, ručne maľovaný, na plátne
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
220 €
s kódom
275 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Alight
140x70 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
225,60 €
s kódom
282 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz The Invisible
121x91 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
Doručenie od 6. 11. 2026
236,80 €
s kódom
296 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Out Of Ordinary
93x117 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, s rámom/na plátne
Doručenie od 6. 11. 2026
252 €
s kódom
315 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obraz Tonol
140x180 cm, na plátne
(2)
Doručenie od 16. 12. 2026
252,80 €
s kódom
316 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obraz Fida
140x180 cm, na plátne
(1)
Doručenie od 9. 12. 2026
252,80 €
s kódom
316 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz White Sculpture
90x120 cm, ručne maľovaný, na plátne
(5)
Doručenie od 6. 11. 2026
258,40 €
s kódom
323 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Obraz Bold
127,5x206,5 cm, s ručne maľovanými prvkami, s rámom/na plátne
Doručenie od 26. 10. 2026
258,40 €
s kódom
323 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Small Notes
88x118 cm, ručne maľovaný, na plátne
Doručenie od 6. 11. 2026
258,40 €
s kódom
323 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Green Petite
88x118 cm, ručne maľovaný, na plátne
Doručenie od 6. 11. 2026
258,40 €
s kódom
323 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Masterpiece
90x120 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
Doručenie od 6. 11. 2026
258,40 €
s kódom
323 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wallity
Obraz 3D Canvas
70x100 cm, ručne maľovaný/3D, na plátne
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
265,60 €
s kódom
332 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Moon Rock
90x120 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
(2)
Doručenie od 6. 11. 2026
267,20 €
s kódom
334 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Vibranium
90x120 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
Doručenie od 6. 11. 2026
274,40 €
s kódom
343 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
8
9
10
11
12
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Plagáty
Rámčeky
Cedule
Obľúbené filtre
Moderné obrazy
Obrazy s motívom rastlín
Obrazy s motívom zátišia
Obrazy s motívom krajiny
Obrazy s rámom
Obrazy reprodukcia
Sklenené obrazy