Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie na stenu
Obrazy, plagáty, cedule
Obrazy
Obrazy
...
Obrazy, plagáty, cedule
Obrazy
Obrazy so zľavovým kódom
Filtre
1
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Na sklade
Cena
Šírka
Výška
Farba
+ Ďalšie (9)
Zľavový kód
536 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Lino Cut
70x100 cm, tlačený, s rámom
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
113,60 €
s kódom
142 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz The Right Ambience
30x40 cm, tlačený, s rámom
(5)
Doručenie od 4. 11. 2026
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Light Leaves
30x40 cm, tlačený, s rámom
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Picasa Greige
30x40 cm, tlačený, s rámom
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Downhill
60x80 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
119,20 €
s kódom
149 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Just a Little While
70x100 cm, tlačený, s rámom
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
146,40 €
s kódom
183 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Picasa Greige
70x100 cm, tlačený, s rámom
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
112,80 €
s kódom
141 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Wallity
Obraz Abstract Sunset
100x70 cm, sklenený
Na sklade
Posledné kúsky
120 €
s kódom
150 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wallity
Obraz Hongkong
100x70 cm, sklenený
Na sklade
Posledné kúsky
99,20 €
s kódom
124 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wallity
Obraz Earth
70x100 cm, tlačený, sklenený
Na sklade
Posledné kúsky
124 €
s kódom
155 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wallity
Obraz Dark Marble
100x70 cm, sklenený
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
125,60 €
s kódom
157 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wallity
Obraz Marble
70x50 cm, sklenený
Na sklade
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Casa Selección
Obrazy v súprave
30x40 cm, 4 ks, tlačené, na plátne
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
9,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wallity
Obrazy v súprave Crane
35x45 cm, 2 ks, s rámom
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
75,20 €
s kódom
94 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wallity
Obraz 3D Canvas
70x100 cm, ručne maľovaný/3D, na plátne
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
265,60 €
s kódom
332 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wallity
Obraz Sun
45x70 cm, na plátne
(48)
Na sklade
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wallity
Obraz House
100x70 cm, tlačený, na plátne
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Wallity
Obrazy v súprave Black & White
35x45 cm, 3 ks, tlačené, s rámom
(6)
Doručenie od 4. 11. 2026
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
24,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wallity
Obraz Vincent Van Gogh
35x45 cm, s rámom
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wallity
Obraz Birch Wood
70x70 cm, ručne maľovaný, na plátne
(2)
Na sklade
134,40 €
s kódom
168 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wallity
Obrazy v súprave Butterfly
34x44 cm, 5 ks, s rámom
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
62,40 €
s kódom
78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wallity
Obraz Town
100x70 cm, tlačený, na plátne
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wallity
Obraz
70x100 cm, na plátne
Na sklade
Posledný kúsok
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wallity
Obraz Olive Trees – Vincent van Gogh
100x70 cm, reprodukcia/tlačený, na plátne
(5)
Doručenie od 4. 11. 2026
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wallity
Obraz Second Venice Set: San Giorgio – James McNeill Whistler
100x70 cm, reprodukcia/tlačený, na plátne
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wallity
Obraz Moon
80x30 cm
Na sklade
Posledný kúsok
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wallity
Obraz
100x70 cm, ručne maľovaný, na plátne
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
131,20 €
s kódom
164 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wallity
Obraz Margarita
40x55 cm, s rámom
Na sklade
Posledné kúsky
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wallity
Obraz
23,5x28,5 cm, tlačený, s rámom
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wallity
Obraz Prague
40x55 cm, tlačený, s rámom
Na sklade
Posledný kúsok
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wallity
Obraz
50x120 cm, tlačený, na plátne
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wallity
Obraz
70x100 cm, ručne maľovaný, na plátne
Na sklade
Posledný kúsok
176 €
s kódom
220 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Beige II
50x70 cm, tlačený, s rámom
(16)
Doručenie od 19. 11. 2026
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Idyll View
85x113 cm, tlačený, na plátne
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Watermill
60x80 cm, tlačený, na plátne
(6)
Na sklade
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Styler
Obraz Cobalt Women
60x60 cm, tlačený, na plátne
(26)
Na sklade
Posledné kúsky
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Beige I
50x70 cm, tlačený, s rámom
(14)
Doručenie od 19. 11. 2026
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Wallity
Obrazy v súprave
15x15 cm, 3 ks, s rámom
(45)
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
8,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Wallity
Obrazy v súprave
38x53 cm, 3 ks, tlačené, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
44 €
s kódom
55 € bez kódu
18,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Wallity
Obrazy v súprave
35x45 cm, 3 ks, s rámom
(22)
Doručenie od 4. 11. 2026
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
19 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wallity
Obraz
120x60 cm, s rámom
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
76 €
s kódom
95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Wallity
Obrazy v súprave
15x15 cm, 3 ks, s rámom
(77)
Doručenie od 4. 11. 2026
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
8,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Obraz Circly
150x60 cm, na plátne
(2)
Doručenie od 26. 10. 2026
124 €
s kódom
155 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Obraz Sky
120x60 cm, na plátne
(1)
Doručenie od 26. 10. 2026
100 €
s kódom
125 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Obraz Gold Boat
100x80 cm, na plátne
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
104 €
s kódom
130 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
knor
Obrazy v súprave Monstera
30x30 cm, 4 ks, s rámom
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
knor
Obraz View
40x50 cm, s rámom
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
knor
Obrazy v súprave Fern
30x40 cm, 3 ks, s rámom
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
31,12 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
8
9
10
11
12
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Plagáty
Rámčeky
Cedule
Obľúbené filtre
Moderné obrazy
Obrazy s motívom rastlín
Obrazy s motívom zátišia
Obrazy s motívom krajiny
Obrazy s rámom
Obrazy reprodukcia
Sklenené obrazy