Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie na stenu
Obrazy, plagáty, cedule
Obrazy
Obrazy
...
Obrazy, plagáty, cedule
Obrazy
Obrazy so zľavovým kódom
Filtre
1
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Na sklade
Cena
Šírka
Výška
Farba
+ Ďalšie (9)
Zľavový kód
536 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Styler
Obraz Autumn Sunset
100x70 cm, tlačený, sklenený
(8)
Doručenie od 4. 11. 2026
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Lavender
75x56 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Summer Fruit
30x40 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Floral Gust
70x100 cm, tlačený, na plátne
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obraz Onure
120x200,5 cm, ručne maľovaný, na plátne
Doručenie od 9. 12. 2026
371,20 €
s kódom
464 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Summer Branch
70x100 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 6. 11. 2026
83,20 €
s kódom
104 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Blooming Roses
75x56 cm, tlačený, s rámom
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Golden Strelitzia
40x50 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Obraz Bold
103x103 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
Doručenie od 26. 10. 2026
105,60 €
s kódom
132 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Spotted Vase
50x70 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Styler
Obrazy v súprave Posy
30x30 cm, 3 ks, tlačené, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
16,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Umbrellas
30x40 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Stones
70x100 cm, tlačený, na plátne
Doručenie od 4. 11. 2026
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Soft Magnolia
50x70 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Blue Grasses
56x75 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Gold Palm
80x120 cm, tlačený, sklenený
Doručenie od 6. 11. 2026
89,60 €
s kódom
112 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Hidden
50x70 cm, tlačený, s rámom
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Obraz Bold
63x93 cm, tlačený, s rámom/na plátne
Doručenie od 22. 10. 2026
63,20 €
s kódom
79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Obraz Gallery
83x123 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, s rámom/na plátne
Doručenie od 26. 10. 2026
102,40 €
s kódom
128 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Obraz Crown
60x60 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
72 €
s kódom
90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Obraz Bold
83x123 cm, tlačený, s rámom/na plátne
Doručenie od 26. 10. 2026
100,80 €
s kódom
126 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bizzotto
Obrazy v súprave Gallery
60x80 cm, 2 ks, tlačené/s ručne maľovanými prvkami, s rámom/na plátne
Doručenie od 22. 10. 2026
93,60 €
s kódom
117 € bez kódu
58,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Out Of Ordinary
93x117 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, s rámom/na plátne
Doručenie od 6. 11. 2026
252 €
s kódom
315 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Obraz Village
50x70 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
Doručenie od 22. 10. 2026
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Featured
101x101 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
Doručenie od 6. 11. 2026
371,20 €
s kódom
464 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Small Notes
88x118 cm, ručne maľovaný, na plátne
Doručenie od 6. 11. 2026
258,40 €
s kódom
323 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Boat in the Grass
125x50 cm, tlačený, sklenený
(22)
Doručenie od 4. 11. 2026
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Green Petite
88x118 cm, ručne maľovaný, na plátne
Doručenie od 6. 11. 2026
258,40 €
s kódom
323 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Malerifabrikken
Obrazy v súprave New Age Pink
41,5x41,5 cm, 2 ks, tlačené/s ručne maľovanými prvkami, s rámom/na plátne
Doručenie od 4. 11. 2026
152 €
s kódom
190 € bez kódu
95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Yellow Petite
88x118 cm, ručne maľovaný, na plátne
Doručenie od 6. 11. 2026
312 €
s kódom
390 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz New Age Pink
102x102 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, s rámom/na plátne
Doručenie od 6. 11. 2026
391,20 €
s kódom
489 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Reform 1
90x118 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
Doručenie od 6. 11. 2026
174,40 €
s kódom
218 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Obraz Crown
80x80 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
Doručenie od 22. 10. 2026
68 €
s kódom
85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Premier Housewares
Obrazy v súprave Astratto
63x93 cm, 2 ks, s rámom/na plátne
Doručenie od 29. 10. 2026
152,80 €
s kódom
191 € bez kódu
95,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Stone Path 1
90x120 cm, 3D, s rámom/akustický
Doručenie od 6. 11. 2026
320 €
s kódom
400 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Silhouette
30x40 cm, tlačený, s rámom
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Obraz Ena
60x80 cm, 3D, s rámom/na plátne
Doručenie od 19. 10. 2026
68 €
s kódom
85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Silent Shadow 1
102x102 cm, 3D, s rámom/akustický
Doručenie od 6. 11. 2026
403,20 €
s kódom
504 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Styler
Obraz Inner Peace
60x90 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Frequency 2
90x120 cm, 3D, s rámom/akustický
Doručenie od 6. 11. 2026
375,20 €
s kódom
469 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Soundgarden 1
90x120 cm, 3D, s rámom/akustický
Doručenie od 6. 11. 2026
320 €
s kódom
400 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz The Invisible
121x91 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
Doručenie od 6. 11. 2026
236,80 €
s kódom
296 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Sparrow
32x32 cm, tlačený, na plátne
Doručenie od 19. 11. 2026
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Obraz Tine
50x70 cm, s rámom
Doručenie od 19. 10. 2026
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Blue Folklore
60x90 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Obraz Crown
82,5x122,5 cm, s rámom/na plátne
Doručenie od 26. 10. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Quiet Friction 1
102x102 cm, 3D, s rámom/akustický
Doručenie od 6. 11. 2026
403,20 €
s kódom
504 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Obraz LED
50x150 cm, tlačený, s rámom/na plátne
Doručenie od 26. 10. 2026
204 €
s kódom
255 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
8
9
10
11
12
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Plagáty
Rámčeky
Cedule
Obľúbené filtre
Moderné obrazy
Obrazy s motívom rastlín
Obrazy s motívom zátišia
Obrazy s motívom krajiny
Obrazy s rámom
Obrazy reprodukcia
Sklenené obrazy