Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Kuchynský textil
Obrúsky
Obrúsky
...
Kuchynský textil
Obrúsky
Luxusné jarné obrúsky
Filtre
1
Na sklade
Premium
Novinky
Farba
Materiál
Súprava
Počet kusov
+ Ďalšie (8)
Jar
26 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
súprava 4 ks
Meri Meri
Obrúsky v súprave Stripe Ruffle
4 ks, ľanové, pruhované, 46x46 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
65 €
16,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave Botany
2 ks, ľanové, s kvetinovým vzorom, 45x45 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
33,90 €
16,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave Watercolour
2 ks, ľanové, s kvetinovým vzorom, 45x45 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
29,90 €
14,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave Botany
2 ks, ľanové, s kvetinovým vzorom, 40x40 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
24,40 €
12,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave Misty Rose
2 ks, ľanové, 40x40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,90 €
11,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave Mustard
2 ks, textilné, 40x40 cm
(2)
Doručenie od 19. 11. 2026
22,40 €
11,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave Botany 2
2 ks, ľanové, s kvetinovým vzorom, 40x40 cm
Na sklade
Posledný kúsok
22,40 €
11,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Green Gate
Obrúsok
Textilný, s kvetinovým vzorom, 40x40 cm
(5)
Na sklade
13,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
Green Gate
Obrúsok
Textilný, s kvetinovým vzorom, 40x40 cm
(10)
Na sklade
13,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
Green Gate
Obrúsok
Textilný, pruhovaný, 40x40 cm
(10)
Na sklade
13,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
Green Gate
Obrúsok
Textilný, s kvetinovým vzorom, 40x40 cm
(4)
Na sklade
12,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
Green Gate
Obrúsok
Textilný, pruhovaný, 40x40 cm
(2)
Na sklade
12,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
Green Gate
Obrúsok
Textilný, s kvetinovým vzorom, 40x40 cm
(2)
Na sklade
12,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
Green Gate
Obrúsok
Textilný, pruhovaný, 40x40 cm
(52)
Na sklade
11,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
súprava 16 ks
IHR
Obrúsky v súprave Purple Spring
16 ks, papierové, s kvetinovým vzorom, 33x42 cm
(9)
Na sklade
7,40 €
0,46 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 20 ks
Bloomingville
Obrúsky v súprave Alvira
20 ks, papierové, s kvetinovým vzorom/s ornamentmi, 33x33 cm
Na sklade
Posledné kúsky
6,90 €
0,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 20 ks
Bloomingville
Obrúsky v súprave Anniversary
20 ks, papierové, 33x33 cm
(2)
Na sklade
6,90 €
0,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 20 ks
IHR
Obrúsky v súprave Ava
20 ks, papierové, s kvetinovým vzorom, 33x33 cm
(8)
Na sklade
6,90 €
0,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 20 ks
Bloomingville
Obrúsky v súprave Camelie
20 ks, papierové, s kvetinovým vzorom, 33x33 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
6,90 €
0,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 20 ks
IHR
Obrúsky v súprave Little Snowdrops
20 ks, papierové, s kvetinovým vzorom, 33x33 cm
(4)
Na sklade
6,90 €
0,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
súprava 20 ks
IHR
Obrúsky v súprave Pikkukellukka
20 ks, papierové, s kvetinovým vzorom, 33x33 cm
(3)
Na sklade
6,90 €
0,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 20 ks
IHR
Obrúsky v súprave Unikko
20 ks, papierové, s kvetinovým vzorom, 33x33 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
6,90 €
0,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
súprava 20 ks
IHR
Obrúsky v súprave Unikko
20 ks, papierové, s kvetinovým vzorom, 33x33 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
6,90 €
0,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
súprava 20 ks
Bloomingville
Obrúsky v súprave Eviaya
20 ks, papierové, bodkované, 33x33 cm
(1)
Na sklade
6,40 €
0,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 20 ks
Bloomingville
Obrúsky v súprave Limone
20 ks, papierové, pruhované, 33x33 cm
Na sklade
6,40 €
0,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 20 ks
IHR
Obrúsky v súprave Holly Flower
20 ks, papierové, s kvetinovým vzorom, 33x33 cm
(2)
Na sklade
6,40 €
0,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
Pre zobrazenie viacerých výsledkov odoberte niektorý z filtrov
Jar
1
Súvisiace kategórie
Taniere
Príbory
Prestieranie
Obrusy
Obľúbené filtre
Látkové obrúsky
Papierové obrúsky
Obrúsky s veľkonočným motívom