Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Organizéry
Organizéry
...
Úložné boxy a organizéry
Organizéry
Organizéry · YAMAZAKI
Vybrané obľúbené kategórie
Kuchynské organizéry
Kúpeľňové organizéry
Organizéry do pracovne
Organizéry do zásuvky
Organizéry do skrine
Filtre
1
Na sklade
Premium
Akcie a zľavy
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (2)
YAMAZAKI
114 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-15 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Stojan na kuchynské náčinie Film Hook
Bez vŕtania, kovový, čierny, 5,5x13,5 cm, výška 14 cm
Na sklade
Posledné kúsky
22,72 €
s kódom
26,73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Stojan na monitor Tower
Kovový, 24x50 cm, výška 13 cm
Na sklade
Posledný kúsok
126,65 €
s kódom
149 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Prídavná polička Tower
Kovová, čierna, 41x24 cm, výška 28 cm
(1)
Na sklade
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Stojan na kuchynské náčinie Film Hook
Bez vŕtania, kovový, biely, 5,5x13,5 cm, výška 14 cm
Na sklade
Posledné kúsky
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Organizéry v súprave Smart
5 ks, na káble, kovové, 1x2 cm, výška 2 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
4,38 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Kúpeľňový organizér Amenity
Kovový, biely, 28,5x12 cm, výška 5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
34,85 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Prídavná polička Tower
Kovová, čierna, 41x24 cm, výška 19 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
27,86 €
s kódom
32,78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Prídavná polička Tower
Kovová, biela, 41x24 cm, výška 19 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
27,86 €
s kódom
32,78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Prídavná polička Tower
Kovová, biela, 41x24 cm, výška 28 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Organizéry v súprave Smart
5 ks, na káble, kovové, 1x2 cm, výška 2 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
4,38 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Stojan na monitor Tower
Kovový, 24x50 cm, výška 13 cm
Na sklade
Posledné kúsky
126,65 €
s kódom
149 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Kúpeľňový organizér Tower
Na vatové tampony, plastový, biely, 11x7 cm, výška 10 cm
Na sklade
Posledné kúsky
13,29 €
s kódom
15,64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Multifunkčný stojan Smart
Kovový, ø 17 cm, výška 38,5 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
32,64 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na monitor Tower
Kovový, 27,5x59 cm, výška 38 cm
Na sklade
Posledný kúsok
83,30 €
s kódom
98 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
YAMAZAKI
Držiak na poháre na víno Tower
Závesný, kovový, biely, 7x26 cm, výška 11 cm
Na sklade
Posledné kúsky
17,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Organizér Rin
Na písacie potreby, kovový, 9,5x45 cm, výška 12 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Organizér Tower
Na písacie potreby, kovový, 22x31 cm, výška 55 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
27,40 €
s kódom
32,24 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na monitor Tower
Kovový, 27,5x59 cm, výška 38 cm
Na sklade
Posledný kúsok
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan pro notebook Tower
Kovový, 26,5x21 cm, výška 10 cm
Na sklade
Posledný kúsok
41,65 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan pro notebook Tower
Kovový, 26,5x21 cm, výška 10 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
42,50 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
YAMAZAKI
Držiak na kuchynské utierky Tower
Závesný, biely, 6x19 cm, výška 4 cm
Na sklade
Posledný kúsok
22,91 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Puzdro na prestieranie Tower
Bez vŕtania, kovové, čierne, 2,5x50,5 cm, výška 36,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
70,55 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Kuchynský organizér Tower
Kovový, čierny, 18x60 cm, výška 25 cm
Na sklade
Posledné kúsky
131,75 €
s kódom
155 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na papierové utierky Rin
Kovový, čierny, 16x31 cm, výška 17 cm
(6)
Na sklade
48,45 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Puzdro na prestieranie Tower
Bez vŕtania, kovové, biele, 2,5x50,5 cm, výška 36,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
70,55 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Organizér na koreničky Tower
Kovový, biely, 38x16 cm, výška 49 cm
(3)
Na sklade
106,25 €
s kódom
125 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
YAMAZAKI
Prídavná polička Tower
Kovová, čierna, 30,5x14 cm, výška 14 cm
(3)
Na sklade
32,88 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na papierové utierky Rin
Kovový, biely, 16x31 cm, výška 17 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
48,45 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Organizér na koreničky Tower
Kovový, čierny, 38x16 cm, výška 49 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
106,25 €
s kódom
125 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Prídavná polička Tosca
Kovová, biela/v prírodnej farbe, 30,5x14 cm, výška 14 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
31,97 €
s kódom
37,61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Organizér do skrine Smart
Závesný, kovový, čierny, 96x5,5 cm, výška 100 cm
(2)
Doručenie od 22. 10. 2026
43,35 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Multifunkčný držiak Film Hook
Plastový, biely, 5x6 cm, výška 4,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
YAMAZAKI
Multifunkčné držiaky v súprave Film Hook
2 ks, silikónové, čierne, 4,5x2 cm, výška 4,5 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
6,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Stojanček na tablet Tower
Kovový, 16x12 cm, výška 10 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
33,49 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Multifunkčný držiak Film Hook
Plastový, čierny, 5x6 cm, výška 4,5 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Stojanček na tablet Tower
Kovový, 16x12 cm, výška 10 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
33,49 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Držiak zariadenia starostlivosti o pleť Film Hook
Kovový, biely, 6x6,5 cm, výška 9 cm
Na sklade
Posledné kúsky
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
YAMAZAKI
Multifunkčné držiaky v súprave Film Hook
2 ks, silikónové, biele, 4,5x2 cm, výška 4,5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
6,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Držiak na kuchynské utierky Film Hook
Bez vŕtania, plastový, biely, 2x5,5 cm, výška 5,5 cm
(21)
Na sklade
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
YAMAZAKI
Prídavná polička Tower
Kovová, biela, 45x37 cm, výška 13,5 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
147 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
súprava 2 ks
YAMAZAKI
Organizéry do skrine v súprave Smart
2 ks, na kabelky, plastové, biele, 32x24 cm, výška 21 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
46 €
23 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
YAMAZAKI
Prídavná polička Tower
Kovová, čierna, 45x37 cm, výška 13,5 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
148 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Organizér na koreničky Tower
Otočný, plastový, biely, 20x20 cm, výška 6 cm
(16)
Doručenie od 22. 10. 2026
23,82 €
s kódom
28,02 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Držiak s téglikom Film Hook
Plastový, biely, 7x7 cm, výška 9,5 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Držiak na kuchynské utierky Film Hook
Bez vŕtania, plastový, čierny, 2x5,5 cm, výška 5,5 cm
(23)
Na sklade
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
súprava 2 ks
YAMAZAKI
Organizéry do skrine v súprave Smart
2 ks, na kabelky, plastové, čierne, 32x24 cm, výška 21 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
46 €
23 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na kuchynské náčinie Tower
Kovový, čierny, 7x30 cm, výška 14 cm
(9)
Na sklade
31,97 €
s kódom
37,61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Prídavná polička Tower
Kovová, čierna, 45x39 cm, výška 4 cm
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
77,35 €
s kódom
91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Upratovanie a organizácia
Úložné truhly
Košíky
Úložné boxy
Stojany na časopisy
Organizéry do pracovne
Kúpeľňové organizéry
Organizéry do skrine
Uskladnenie oblečenia
Úložné boxy pod posteľ