Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Organizéry
Organizéry
...
Úložné boxy a organizéry
Organizéry
Organizéry · YAMAZAKI
Vybrané obľúbené kategórie
Kuchynské organizéry
Kúpeľňové organizéry
Organizéry do pracovne
Organizéry do zásuvky
Organizéry do skrine
Filtre
1
Na sklade
Premium
Akcie a zľavy
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (2)
YAMAZAKI
114 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Prídavná polička Tower
Biela, 32,5x16 cm, výška 46 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
102,85 €
s kódom
121 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
súprava 2 ks
YAMAZAKI
Organizéry do skrine v súprave Smart
2 ks, na kabelky, plastové, biele, 32x24 cm, výška 21 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
46 €
23 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Organizér do skrine Sapporo
Na kabelky, kovový, biely, 19x137 cm, výška 18 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
55,25 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
YAMAZAKI
Prídavná polička Tower
Kovová, čierna, 45x37 cm, výška 13,5 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
148 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Kuchynský organizér Tower
Kovový, biely, 50x12,5 cm, výška 37 cm
(6)
Na sklade
117,30 €
s kódom
138 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Príborník do zásuvky
Nastaviteľný, plastový, biely, 47,5 x 35 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Kúpeľňový organizér
Na kozmetiku, kovový, biely, 31x15 cm, výška 16 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
81,60 €
s kódom
96 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
YAMAZAKI
Stojan na kuchynské náčinie Tower
Kovový, biely, 7x30 cm, výška 14 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
37,86 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Kúpeľňový organizér Rin
Kovový, biely, 23x10,5 cm, výška 14 cm
(7)
Doručenie od 22. 10. 2026
45,05 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Prídavná polička Tower
Oceľová, čierna, 47,5x35 cm, výška 50 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
105,40 €
s kódom
124 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na pokrievky a panvice Tower
Kovový, biely, 16x11,5 cm, výška 20 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Stojanček na mobil Tower
Kovový, 10x13 cm, výška 2 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
31,79 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na papierové utierky Rin
Kovový, čierny, 16x31 cm, výška 17 cm
(6)
Na sklade
48,45 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan pro notebook Slim
Kovový, 16x6 cm, výška 15 cm
(5)
Doručenie od 22. 10. 2026
31,79 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Príborník do zásuvky
Nastaviteľný, plastový, čierny, 47,5 x 35 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Organizér do skrine Tower
Na kabelky, biely, 54x6 cm, výška 5 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Stojanček na tablet Magnetic Tower
Plastový, 5x2,5 cm, výška 5 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Prídavná polička Tower
Kovová, čierna, 30,5x14 cm, výška 14 cm
(3)
Na sklade
27,95 €
s kódom
32,88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
YAMAZAKI
Prídavná polička Tower
Kovová, biela, 45x37 cm, výška 13,5 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
147 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Kúpeľňový organizér Amenity
Čierny, výška 5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
31,79 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Stojanček na tablet Tower
Kovový, 16x12 cm, výška 10 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
33,49 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
YAMAZAKI
Organizér na koreničky Tower
Kovový, čierny, 38x16 cm, výška 49 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
125 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Prídavná polička Tower
Kovová, čierna, 50x30 cm, výška 35 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
104,55 €
s kódom
123 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Kúpeľňový organizér
Na kozmetiku, kovový, čierny, 31x15 cm, výška 16 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
81,60 €
s kódom
96 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
YAMAZAKI
Kúpeľňový organizér Amenity
Biely, výška 5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
27,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Organizér Tower
Na písacie potreby, kovový, 9x9 cm, výška 20 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
27,34 €
s kódom
32,16 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na fľaše Tower
Čierny, 20,5x20 cm, výška 40 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
56,10 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Prídavná polička Tosca
Kovová, biela/v prírodnej farbe, 30,5x14 cm, výška 14 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
31,97 €
s kódom
37,61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
YAMAZAKI
Organizér na koreničky Tower
Kovový, biely, 38x16 cm, výška 49 cm
(3)
Na sklade
125 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
súprava 2 ks
YAMAZAKI
Organizéry do skrine v súprave Smart
2 ks, na kabelky, plastové, čierne, 32x24 cm, výška 21 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
46 €
23 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Stojanček na tablet Magnetic Tower
Plastový, 5x2,5 cm, výška 5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan pro notebook Tower
Kovový, 26,5x21 cm, výška 10 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
42,50 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
YAMAZAKI
Multifunkčné držiaky v súprave Film Hook
2 ks, silikónové, čierne, 4,5x2 cm, výška 4,5 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
6,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na papierové utierky Rin
Kovový, biely, 16x31 cm, výška 17 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
48,45 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Organizér Tosca
Na písacie potreby, kovový, 8,5x27 cm, výška 13,5 cm
(2)
Doručenie od 22. 10. 2026
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Organizér do skrine Smart
Závesný, kovový, čierny, 96x5,5 cm, výška 100 cm
(2)
Doručenie od 22. 10. 2026
43,35 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
YAMAZAKI
Multifunkčné držiaky v súprave Film Hook
2 ks, silikónové, biele, 4,5x2 cm, výška 4,5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
6,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Stojanček na tablet Tower
Kovový, 16x12 cm, výška 10 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
33,49 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Prídavná polička Tower
Kovová, biela, 41x24 cm, výška 28 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Organizéry v súprave Smart
5 ks, na káble, kovové, 1x2 cm, výška 2 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
4,38 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Organizér Tower
Na písacie potreby, kovový, 22x31 cm, výška 55 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
27,40 €
s kódom
32,24 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Puzdro na prestieranie Tower
Bez vŕtania, kovové, biele, 2,5x50,5 cm, výška 36,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
70,55 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Multifunkčný stojan Smart
Kovový, ø 17 cm, výška 38,5 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
32,64 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Prídavná polička Tower
Kovová, čierna, 45x39 cm, výška 4 cm
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
77,35 €
s kódom
91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Multifunkčný držiak Film Hook
Plastový, čierny, 5x6 cm, výška 4,5 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Organizéry v súprave Smart
5 ks, na káble, kovové, 1x2 cm, výška 2 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
4,38 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Novinka
YAMAZAKI
Kúpeľňový organizér Tower
Na vatové tampony, plastový, biely, 11x7 cm, výška 10 cm
Na sklade
Posledné kúsky
15,64 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Kuchynský organizér Tower
Kovový, čierny, 18x60 cm, výška 25 cm
Na sklade
Posledné kúsky
131,75 €
s kódom
155 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Upratovanie a organizácia
Úložné truhly
Košíky
Úložné boxy
Stojany na časopisy
Organizéry do pracovne
Kúpeľňové organizéry
Organizéry do skrine
Uskladnenie oblečenia
Úložné boxy pod posteľ