Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Voľný čas a zábava
Oslavy a darčeky
Oslavy a darčeky
...
Voľný čas a zábava
Oslavy a darčeky
Oslavy a darčeky so zľavovým kódom
Párty dekorácie
Girlandy
Servítky na oslavu
Balenie darčekov
Slamky
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Udalosť
Dostupnosť
+ Ďalšie (3)
Zľavový kód
191 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Homéa
Obrúsky v súprave Cookie
20 ks, 33x33 cm
(1)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
0,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 16 ks
Meri Meri
Obrúsky v súprave Jolly Christmas
16 ks, papierové, 11x20 cm
Na sklade
Posledný kúsok
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
0,68 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 20 ks
IHR
Obrúsky v súprave Birthday Wish
20 ks, papierové, s nápismi, 33x33 cm
(4)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
0,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave Red Gingham
2 ks, ľanové, kockované, 40x40 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
12,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 20 ks
IHR
Obrúsky v súprave Mohana
20 ks, papierové, s kvetinovým vzorom, 33x33 cm
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
0,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Green Gate
Obrúsok
Textilný, pruhovaný, 40x40 cm
(10)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Meri Meri
Párty doplnky v súprave Happy Face Icons Surprise Balls
6 ks
Na sklade
Posledné kúsky
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Roger la Borde
Baliace papiere v súprave Winter Foliage
5 ks, s vianočným motívom, 69,5x48,5 cm
(1)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
2,28 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roger la Borde
Darčeková taška Beneath the Tree
S vianočným motívom, 25x31 cm
(2)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Roger la Borde
Prianie v súprave Mondoodle
8 ks
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
1,86 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 20 ks
IHR
Obrúsky v súprave Ava
20 ks, papierové, s kvetinovým vzorom, 33x33 cm
(8)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
0,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Roger la Borde
Baliace papiere v súprave Wild Wood Hideaway
5 ks, s vianočným motívom, 69,5x48,5 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
2,08 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roger la Borde
Darčeková taška Snowy Sanctuary
S vianočným motívom, 25x31 cm
(4)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Roger la Borde
Prianie v súprave Chouchou Chien
8 ks
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
1,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Visačky na darčeky v súprave Robin
10 ks
(2)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Green Gate
Obrúsok
Textilný, s kvetinovým vzorom, 40x40 cm
(5)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Roger la Borde
Darčeková taška Wild Winter Forest
S vianočným motívom, 25x31 cm
(10)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Homéa
Obrúsky v súprave Noel
20 ks, 33x33 cm
(3)
Na sklade
3,12 €
s kódom
3,90 € bez kódu
0,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roger la Borde
Darčeková taška Flower Field
31x25 cm
(2)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Roger la Borde
Darčeková taška Holly Berry
S vianočným motívom, 31x25 cm
(3)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Meri Meri
Girlanda Starburst
140 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Meri Meri
Papierové korunky v súprave Glitter Crown
8 ks
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
2,55 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 20 ks
IHR
Obrúsky v súprave Happy Teddy
20 ks, papierové, 33x33 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
0,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Homéa
Obrúsky v súprave Prankster Elf
20 ks, 33x33 cm
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
0,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Södahl
Obrúsky v súprave Abstract leaves
4 ks, textilné, 45x45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
8,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Bloomingville
Obrúsky v súprave Camelie
20 ks, papierové, s kvetinovým vzorom, 33x33 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
0,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Girlanda Mimi and Milo
300 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Bloomingville Mini
Obrúsky v súprave Oscar
20 ks, papierové, s potlačou, 25x25 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
0,37 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Bloomingville
Obrúsky v súprave Arty
20 ks, papierové, s abstraktným vzorom, 33x33 cm
Na sklade
Posledný kúsok
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
0,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Obrúsky v súprave Essentiel
3 ks, textilné, 40x40 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
1,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Obrúsky v súprave Traditio
3 ks, textilné, kockované, 45x45 cm
(5)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
2,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Rex London
Baliace papiere v súprave Wild Flowers
5 ks, 49x69 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
2,08 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Roger la Borde
Prianie v súprave Snow Leopard
5 ks, s vianočným motívom
(3)
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
3,38 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 16 ks
IHR
Obrúsky v súprave Purple Spring
16 ks, papierové, s kvetinovým vzorom, 33x42 cm
(9)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
0,46 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Roger la Borde
Prianie v súprave Christmas
8 ks, s vianočným motívom
(2)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
1,36 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Homéa
Obrúsky v súprave Noel
20 ks, 33x33 cm
Na sklade
3,12 €
s kódom
3,90 € bez kódu
0,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Obrúsky v súprave Peo
20 ks, papierové, 33x33 cm
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
0,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Roger la Borde
Prianie v súprave Cat and Dog Palais
8 ks, s vianočným motívom
(3)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
1,36 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Obrúsky v súprave Stripes
2 ks, textilné, pruhované, 33x33 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
5,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Bloomingville
Obrúsky v súprave Merry-go-round
20 ks, papierové, s potlačou, 33x33 cm
(1)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
0,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roger la Borde
Darčeková taška Beneath the Tree
S vianočným motívom, 31x25 cm
(13)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Meri Meri
Prianie Baloon
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 20 ks
IHR
Obrúsky v súprave Holly Flower
20 ks, papierové, s kvetinovým vzorom, 33x33 cm
(2)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
0,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Meri Meri
Darčekové tašky v súprave Dinosaur Kingdom
8 ks, 13x8 cm
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
2,36 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 16 ks
Meri Meri
Obrúsky v súprave Happy Birthday
16 ks, papierové, s hviezdičkami/s nápismi, 16,5x16,5 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
0,65 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Rex London
Tortový zápich Monsters of the World
(37)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 20 ks
IHR
Obrúsky v súprave Little Snowdrops
20 ks, papierové, s kvetinovým vzorom, 33x33 cm
(4)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
0,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Roger la Borde
Prianie v súprave Christmas
8 ks, s vianočným motívom
(3)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
1,36 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Darčekové poukazy
Slamky
Balenie darčekov
Servítky na oslavu
Nádoby na limonádu