Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Ostatné servírovacie pomôcky
Ostatné servírovacie pomôcky
...
Stolový riad a servírovanie
Ostatné servírovacie pomôcky
Ostatné servírovacie pomôcky so zľavovým kódom
Cukorničky
Kanvičky na mlieko
Maselničky
Stojany na vajíčka
Tácky
Etažéry
Ostatné stolovacie pomôcky
Podložky pod hrniec
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Dizajnový štýl
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
257 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 4 ks
S|P Collection
Krúžky na obrúsky v súprave Charm
4 ks, kovové, ø 4,5 cm
Na sklade
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
7,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kähler Design
Stojančeky na vajíčka v súprave Hammershøi
2 ks, porcelánové, biele
(3)
Doručenie od 19. 10. 2026
22,97 €
s kódom
28,71 € bez kódu
14,36 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
S|P Collection
Nádobka na maslo Cyril
Porcelánová, zelená/slonovinová, 14,5x20 cm
(2)
Na sklade
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
S|P Collection
Nádobka na maslo Cyril
Porcelánová, vínovočervená/slonovinová, 14,5x20 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
S|P Collection
Tácka Cyril
22,5x32,5 cm, porcelánová
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
S|P Collection
Tácka Cyril
22,5x32,5 cm, porcelánová
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Esschert Design
Ochranná sieť na potraviny
Z nehrdzavejúcej ocele, ø 43 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Nádobka na maslo Kendra
Keramická, sivá, 12x14 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Premier Housewares
Krúžky na obrúsky v súprave Bowerbird
4 ks, ø 5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
7,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Tácka Caramella
10,5x28 cm, kameninová
Doručenie od 21. 10. 2026
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
WOOOD
Tácka Flexible
24x44 cm, drevená
(70)
Na sklade
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Tácka Rommu
15x38 cm, servírovacia, drevená
Na sklade
Posledné kúsky
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kähler Design
Stojančeky na vajíčka v súprave Hammershøi Poppy
2 ks, porcelánové, biele
Na sklade
Posledné kúsky
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
15,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Casa Selección
Podnos
38x58 cm, servírovací, bambusový
(101)
Na sklade
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Stojančeky na vajíčka v súprave Birdy
2 ks, kameninové, žlté/modré
Na sklade
Posledné kúsky
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
15,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
WOOOD
Tácka
24x44 cm, drevená
(92)
Na sklade
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tácka Pearl
25x34 cm, kameninová
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
S|P Collection
Súprava cukorničky a kanvičky na mlieko Odette
Z kostného porcelánu
Doručenie od 23. 10. 2026
26,40 €
s kódom
33 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Green Gate
Cukornička
Biela, objem 200 ml
(4)
Na sklade
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tácka Vila
22x32 cm, kameninová
Na sklade
27,54 €
s kódom
34,42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Tácka Eau
Ø 32 cm , porcelánová
Na sklade
Posledné kúsky
27,55 €
s kódom
34,44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ZicZac
Tácka Querco
Ø 36 cm , korková
(1)
Na sklade
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
PT LIVING
Tácka Double Funky
Ø 20 cm , kovová
Na sklade
Posledné kúsky
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Green Gate
Cukornička
Porcelánová, biela, objem 200 ml
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
S|P Collection
Podnos na tortu Rural
Drevený, hnedý, ø 22 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
S|P Collection
Súprava cukorničky a kanvičky na mlieko Luma
Doručenie od 23. 10. 2026
28,80 €
s kódom
36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Etažér Mango
Drevený, v prírodnej farbe, ø 12 cm
(16)
Na sklade
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Nádobka na maslo Raben
Keramická, sivá, 10x14 cm
(4)
Na sklade
29,37 €
s kódom
36,71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Bredemeijer
Podnos Madera
29x40 cm, servírovací, bambusový
(42)
Na sklade
Posledné kúsky
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Podnos Brea
Ø 35 cm , servírovací, z morskej trávy
Na sklade
Posledné kúsky
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Miska na vajíčka Fattoria
Kameninová, biela
Na sklade
Posledné kúsky
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Tácka Singles
Ø 20 cm , servírovacia, kovová
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
29,94 €
s kódom
37,43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Tácka Meggie
24x35 cm, servírovacia
Na sklade
Posledné kúsky
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Cukornička Theo
Kameninová, čierna, objem 100 ml
Doručenie od 19. 10. 2026
30,40 €
s kódom
38 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Etažér Tower
Kovový, čierny, 24,5x16 cm
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Etažér Tower
Kovový, biely, 24,5x16 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Zone
Podnos Singles
Ø 20 cm , kovový
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Yes Everyday
Tácky v súprave Knossos
2 ks, 15x46 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Zone
Stojančeky na vajíčka v súprave Singles
4 ks, kovové, béžové
Na sklade
Posledné kúsky
31,67 €
s kódom
39,59 € bez kódu
9,90 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Tácka Vine
14x47 cm, servírovacia, drevená
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ZicZac
Tácka Querco
Ø 40 cm , servírovacia, korková
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Etažér Marrakesh
Kovový, v zlatej farbe, 17x27,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Nádobka na maslo Shine
Kameninová, v lesklej striebornej farbe
Doručenie od 21. 10. 2026
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ladelle
Tácka Artisan
25x41 cm, porcelánová
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
S|P Collection
Podnos na tortu Rural
Drevený, hnedý, ø 30 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
PT LIVING
Tácka Animado
18x38 cm, kovová
Na sklade
Posledné kúsky
35,96 €
s kódom
44,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
PT LIVING
Tácka Animado
18x38 cm, kovová
Na sklade
35,96 €
s kódom
44,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Mason Cash
Miska na vajíčka Rise & Shine
Keramická, hnedá
(19)
Na sklade
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
6
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Prestieranie
Servírovacie stolíky
Vývrtky
Chladiace nádoby
Tácky
Etažéry