Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Kúpeľňový textil
Osušky
Osušky
...
Kúpeľňový textil
Osušky
Osušky so zľavovým kódom
Vybrané obľúbené kategórie
Plážové osušky a deky
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Zloženie a druh materiálu
Súprava
Počet kusov
+ Ďalšie (9)
Zľavový kód
330 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlnená, ružová, 90x150 cm
(102)
Na sklade
Posledný kúsok
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlnená, svetlosivá, 90x150 cm
(102)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (4)
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Osuška Tile Stone
Froté, bavlnená, pruhovaná, béžová, 70x140 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Sunnylife
Plážová osuška Luxe Games
Bavlnená, geometrická, oranžová, 90x175 cm
Na sklade
Posledné kúsky
70,40 €
s kódom
88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Osuška Light Grey
Vaflová, s prímesou ľanu, svetlosivá, 100x140 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Playmobil
Plážová osuška Unique United
Froté/detská, z mikrovlákna, 75x140 cm
Na sklade
Posledné kúsky
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Osuška Sage
Vaflová, ľanová, svetlozelená, 75x125 cm
(24)
Doručenie od 19. 11. 2026
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlnená, biela, 90x150 cm
(1)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Osuška Quick Dry
Rýchloschnúca, bavlnená, modrá, 70x120 cm
(6)
Doručenie od 4. 11. 2026
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Sunnylife
Plážová osuška Summer Stripe
Bavlnená, pruhovaná, ružová, 90x175 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Osuška Powder
Vaflová, s prímesou ľanu, svetloružová/béžová, 100x140 cm
(4)
Doručenie od 19. 11. 2026
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Osuška Morocco
Bavlnená, s ornamentmi, čiern-obiela, 70x140 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Bianca
Osuška Zero Twist
Froté, bavlnená, biela, 90x140 cm
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Osuška Bath
Froté, bavlnená, zelená, 100x150 cm
(3)
Doručenie od 9. 11. 2026
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v súprave Quick Dry
2 ks, rýchloschnúce/froté, bavlnené, tmavozelené, 90x140 cm
(64)
Doručenie od 4. 11. 2026
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
12,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Súprava (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Foutastic
Uteráky a osušky v súprave Dora
2 ks, froté, bavlnené, modré, 1x stredný uterák (50x90)/1x osuška (90x150)
(5)
Doručenie od 4. 11. 2026
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Amari
6 ks, froté, bavlnené, sivé, 4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(46)
Doručenie od 16. 10. 2026
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Počet kusov (3)
-20 % s kódom
JAHU collections
Plážová osuška Parasol
Geometrická, ø 150 cm
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Foutastic
Osušky v súprave Rainbow
4 ks, froté, bavlnené, fialové, 70x140 cm
(93)
Doručenie od 4. 11. 2026
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
17,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Osuška Quick Dry
Rýchloschnúca/froté, bavlnená, ružová, 90x140 cm
(64)
Doručenie od 4. 11. 2026
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Súprava (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Osuška Quick Dry
Rýchloschnúca/froté, bavlnená, tmavozelená, 90x140 cm
(64)
Doručenie od 4. 11. 2026
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Súprava (2)
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Osuška Zero Twist
Froté, bavlnená, sivozelená, 70x120 cm
(31)
Doručenie od 4. 11. 2026
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Restilo
Osuška Amari
Froté, bavlnená, béžová, 70x140 cm
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Osuška Zero Twist
Froté, bavlnená, tmavoružová, 90x140 cm
(31)
Doručenie od 4. 11. 2026
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Súprava (2)
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Osuška Zero Twist
Froté, bavlnená, krémovobiela, 70x120 cm
(31)
Doručenie od 4. 11. 2026
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Restilo
Osuška Bamby
Froté, s prímesou bambusu, tyrkysovomodrá, 70x140 cm
(12)
Doručenie od 16. 10. 2026
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Kave Home
Osuška Olvira
Froté, bavlnená, béžová, 70x140 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
30,46 €
s kódom
38,07 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Kave Home
Osuška Sedora
Froté, bavlnená, žltá/biela, 70x140 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Bianca
Osuška Zero Twist
Froté, bavlnená, béžová, 70x120 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Restilo
Osuška Amari
Froté, bavlnená, svetloružová, 70x140 cm
(23)
Doručenie od 16. 10. 2026
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Osuška Zero Twist
Froté, bavlnená, tmavosivá, 70x120 cm
(31)
Doručenie od 4. 11. 2026
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Osuška Zero Twist
Froté, bavlnená, biela, 70x120 cm
(31)
Doručenie od 4. 11. 2026
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Kave Home
Osuška Olvira
Froté, bavlnená, zelená, 70x140 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
30,46 €
s kódom
38,07 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Kave Home
Osuška Olvira
Froté, bavlnená, biela, 70x140 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
30,46 €
s kódom
38,07 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Osuška Quick Dry
Rýchloschnúca, bavlnená, biela, 70x120 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Zone
Osuška Sauna
Froté, bavlnená, svetlohnedá, 70x140 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Zone
Osuška Sauna
Froté, bavlnená, tmavozelená, 70x140 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Osuška Gobo
Froté, bavlnená, pruhovaná, v levanduľovej farbe/krémovobiela, 70x140 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
29,90 €
s kódom
37,37 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Osuška Gobo
Froté, bavlnená, pruhovaná, v levanduľovej farbe/krémovobiela, 70x140 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Plážová osuška Nugo
Bavlnená, geometrická, modrá, 100x160 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Plážová osuška Nuno
Bavlnená, geometrická, žltá/oranžová, 100x160 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Uteráky a osušky v súprave Quick Dry
8 ks, rýchloschnúce/froté, bavlnené, tmavozelené, 4x malý uterák (30x30)/2x stredný uterák (50x85)
(10)
Doručenie od 4. 11. 2026
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
Premium
-20 % s kódom
JUNA
Osuška Nuance
Froté, s prímesou bambusu, geometrická/kockovaná, modrá/ružová, 70x140 cm
(6)
Doručenie od 19. 10. 2026
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Osuška Soft
Froté, z bio bavlny, tmavozelená/modrá, 70x133 cm
(1)
Doručenie od 30. 10. 2026
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v súprave Quick Dry
2 ks, rýchloschnúce/froté, bavlnené, ružové, 90x140 cm
(64)
Doručenie od 4. 11. 2026
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
12,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Súprava (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Osuška Quick Dry
Rýchloschnúca/froté, bavlnená, sivá, 90x140 cm
(64)
Doručenie od 4. 11. 2026
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Súprava (2)
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Osuška Quick Dry
Rýchloschnúca/froté, bavlnená, béžová, 90x140 cm
(64)
Doručenie od 4. 11. 2026
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Súprava (2)
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Osuška Zero Twist
Froté, bavlnená, svetloružová, 90x140 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Súprava (2)
+ Rozmery (3)
1
2
3
4
5
6
7
Načítať viac