Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Kúpeľňový textil
Osušky
Osušky
...
Kúpeľňový textil
Osušky
Osušky so zľavovým kódom
Vybrané obľúbené kategórie
Plážové osušky a deky
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Zloženie a druh materiálu
Súprava
Počet kusov
+ Ďalšie (9)
Zľavový kód
332 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Osuška Quick Dry
Rýchloschnúca/froté, bavlnená, béžová, 90x140 cm
(64)
Doručenie od 4. 11. 2026
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Súprava (2)
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Osuška Zero Twist
Froté, bavlnená, svetloružová, 90x140 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Súprava (2)
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v súprave Quick Dry
2 ks, rýchloschnúce/froté, bavlnené, sivé, 90x140 cm
(64)
Doručenie od 4. 11. 2026
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
12,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Súprava (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Osuška Quick Dry
Rýchloschnúca/froté, bavlnená, biela, 90x140 cm
(64)
Doručenie od 4. 11. 2026
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Súprava (2)
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v súprave Quick Dry
2 ks, rýchloschnúce/froté, bavlnené, tmavoružové, 90x140 cm
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
12,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Súprava (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v súprave Zero Twist
2 ks, froté, bavlnené, tmavosivé, 90x140 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
18,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Súprava (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Osuška Anti-Bacterial
Froté, bavlnená, tmavozelená, 90x140 cm
(9)
Doručenie od 4. 11. 2026
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Osuška Zero Twist
Froté, bavlnená, tmavozelená, 90x140 cm
(31)
Doručenie od 4. 11. 2026
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Súprava (2)
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Osuška Zero Twist
Froté, bavlnená, tmavosivá, 90x140 cm
(31)
Doručenie od 4. 11. 2026
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Súprava (2)
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Osuška Quick Dry
Rýchloschnúca/froté, bavlnená, hnedá, 70x120 cm
(64)
Doručenie od 4. 11. 2026
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Osuška Anti-Bacterial
Froté, bavlnená, biela, 70x120 cm
(9)
Doručenie od 4. 11. 2026
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Osuška Anti-Bacterial
Froté, bavlnená, béžová, 90x140 cm
(9)
Doručenie od 4. 11. 2026
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Súprava (2)
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v súprave Zero Twist
2 ks, froté, bavlnené, svetloružové, 90x140 cm
(31)
Doručenie od 4. 11. 2026
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
18,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Súprava (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v súprave Zero Twist
2 ks, froté, bavlnené, zelenomodré, 90x140 cm
(31)
Doručenie od 4. 11. 2026
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
18,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Súprava (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Osuška Anti-Bacterial
Froté, bavlnená, zelená, 70x120 cm
(9)
Doručenie od 4. 11. 2026
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v súprave Quick Dry
2 ks, rýchloschnúce/froté, bavlnené, hnedé, 90x140 cm
(64)
Doručenie od 4. 11. 2026
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
12,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Súprava (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Amari
6 ks, froté, bavlnené, svetloružové, 4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(46)
Doručenie od 16. 10. 2026
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Počet kusov (3)
-20 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Amari
6 ks, froté, bavlnené, červené, 4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(46)
Doručenie od 16. 10. 2026
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Počet kusov (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Osuška Quick Dry
Rýchloschnúca/froté, bavlnená, tmavoružová, 90x140 cm
(64)
Doručenie od 4. 11. 2026
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Súprava (2)
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Bamby
6 ks, froté, s prímesou bambusu, béžové, 4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(22)
Doručenie od 16. 10. 2026
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Osuška Zero Twist
Froté, bavlnená, zelenomodrá, 70x120 cm
(31)
Doručenie od 4. 11. 2026
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Osuška Quick Dry
Rýchloschnúca/froté, bavlnená, hnedá, 90x140 cm
(64)
Doručenie od 4. 11. 2026
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Súprava (2)
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Osuška Anti-Bacterial
Froté, bavlnená, béžová, 70x120 cm
(9)
Doručenie od 4. 11. 2026
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Osuška Quick Dry
Rýchloschnúca/froté, bavlnená, modrá, 90x140 cm
(64)
Doručenie od 4. 11. 2026
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Osuška Anti-Bacterial
Froté, bavlnená, biela, 90x140 cm
(9)
Doručenie od 4. 11. 2026
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Osuška Zero Twist
Froté, bavlnená, krémovobiela, 90x140 cm
(31)
Doručenie od 4. 11. 2026
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Súprava (2)
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Osuška Zero Twist
Froté, bavlnená, biela, 90x140 cm
(31)
Doručenie od 4. 11. 2026
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Súprava (2)
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Casa Selección
Osuška Simple
Froté, bavlnená, hnedá, 70x140 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Restilo
Osuška Amari
Froté, bavlnená, oranžová, 70x140 cm
(23)
Doručenie od 16. 10. 2026
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Amari
10 ks, froté, bavlnené, fialové, 4x malý uterák (30x50)/4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(46)
Doručenie od 16. 10. 2026
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Počet kusov (2)
-20 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Amari
4 ks, froté, bavlnené, zelené, 2x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(46)
Doručenie od 16. 10. 2026
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+9
+10
+ Počet kusov (3)
-20 % s kódom
Restilo
Osuška Amari
Froté, bavlnená, fialová, 70x140 cm
(23)
Doručenie od 16. 10. 2026
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Amari
10 ks, froté, bavlnené, zelené, 4x malý uterák (30x50)/4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(46)
Doručenie od 16. 10. 2026
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Počet kusov (3)
-20 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Amari
4 ks, froté, bavlnené, červené, 2x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(46)
Doručenie od 16. 10. 2026
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+9
+10
+ Počet kusov (3)
-20 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Amari
6 ks, froté, bavlnené, krémovobiele, 4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(46)
Doručenie od 16. 10. 2026
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Počet kusov (3)
-20 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Amari
6 ks, froté, bavlnené, tmavosivé, 4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(46)
Doručenie od 16. 10. 2026
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Počet kusov (3)
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Osuška Diagonal
Froté, z bio bavlny, geometrická/pruhovaná, žltá, 70x133 cm
(2)
Doručenie od 30. 10. 2026
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Amari
6 ks, froté, bavlnené, v levanduľovej farbe, 4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Počet kusov (2)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Plážová deka Allure Stripe
Ľanová, pruhovaná, modrá, 140x170 cm
(2)
Doručenie od 19. 11. 2026
72 €
s kódom
90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Bamby
6 ks, froté, s prímesou bambusu, béžové, 4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(7)
Doručenie od 16. 10. 2026
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Bianca
Osuška Reversible Stripe
Froté, bavlnená, pruhovaná, biela/modrá, 70x120 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Restilo
Osuška Amari
Froté, bavlnená, biela, 70x140 cm
(23)
Doručenie od 16. 10. 2026
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Bianca
Osuška Zero Twist
Froté, bavlnená, biela, 70x120 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Restilo
Osuška Amari
Froté, bavlnená, krémovobiela, 70x140 cm
(23)
Doručenie od 16. 10. 2026
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (3)
Pre zobrazenie viacerých výsledkov odoberte niektorý z filtrov
Zľavový kód
1
2
3
4
5
6
7