Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Riad na nápoje
Poháre a poháriky
Poháre a poháriky
...
Riad na nápoje
Poháre a poháriky
Poháre a poháriky so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Typ pohára
Materiál
Súprava
+ Ďalšie (8)
Zľavový kód
281 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Hermia
Poháre v súprave
6 ks, 300 ml, na whisky
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
3,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Torino
2 ks, 60 ml, štamperlík
(2)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
5,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rosendahl
Poháre v súprave Premium
2 ks, 520 ml
(2)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
11,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
La Rochére
Poháre v súprave Troquet
4 ks, 100 ml, na whisky
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
27,20 €
s kódom
34 € bez kódu
8,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Leopold Vienna
Poháre v súprave Corvina
2 ks, 365 ml, na sekt
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
9,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Pohár Gildor
380 ml
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Pohár Misa
560 ml
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brandani
Pohár Bacco
400 ml, na whisky
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Poháre v súprave Rocks
2 ks, 270 ml, na koktail
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
16,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brandani
Pohár Carezza
350 ml, na whisky
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Poháre v súprave Rocks
2 ks, 300 ml, na víno
(2)
Na sklade
27,55 €
s kódom
34,44 € bez kódu
17,22 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Orion
Poháre v súprave Tuana
6 ks, 320 ml, na whisky
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
2,15 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hermia
Poháre v súprave
18 ks
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Premier Housewares
Poháre v súprave Frosted
2 ks, 540 ml, na víno
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
15,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Premier Housewares
Poháre v súprave Beaufort
4 ks, 290 ml, na víno
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
7,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Pohár Kiosk
380 ml
(2)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Hermia
Poháre v súprave
6 ks, 395 ml
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
3,57 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Bloomingville
Poháre v súprave Signe
6 ks, 300 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
8,17 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rosendahl
Poháre v súprave Grand Cru Nouveau
2 ks, 360 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
16,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Zero
4 ks, 260 ml, na sekt
(1)
Na sklade
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
11,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Salt&Pepper
Poháre v súprave Flora
4 ks, 300 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
7,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Bloomingville
Poháre v súprave Signe
6 ks, 270 ml, na koktail
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
10,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Palermo
4 ks, 300 ml, na víno
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
11,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Zero
6 ks, 420 ml
(1)
Na sklade
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
7,83 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Leopold Vienna
Poháre v súprave Corvina
2 ks, 240 ml, na sekt
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
9,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Flynn
4 ks, 310 ml, na sekt
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
15,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rosendahl
Poháre v súprave Premium
2 ks, 370 ml, na sekt
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
18,34 €
s kódom
22,93 € bez kódu
11,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Orion
Poháre v súprave Sandra
6 ks, 450 ml, na víno
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
3,90 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Pohár Misa
560 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Pohár Misa
560 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bitz
Poháre v súprave Kusintha
4 ks, 280 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
24,71 €
s kódom
30,89 € bez kódu
7,72 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 12 ks
VacuVin
Rozlišovače na poháre v súprave Party people
12 ks, silikónové
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
1,08 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Premier Housewares
Poháre v súprave Frosted
2 ks, 250 ml, na koktail
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
15,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Hermia
Poháre v súprave
6 ks, 400 ml
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
3,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Torino
2 ks, 60 ml, štamperlík
(1)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
6,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pohár Obila
Na víno
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
8,46 €
s kódom
10,58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Brandani
Poháre v súprave Eden
6 ks, 250 ml, na sekt
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
7 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pohár Clarien
300 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
6,77 €
s kódom
8,46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Pohár Kiosk
380 ml
(1)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Poháre v súprave Cruse
2 ks, 370 ml, z borosilikátového skla
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
9,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Pohár Verde
400 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kähler Design
Poháre v súprave Hammershøi
2 ks, 240 ml, na sekt
(1)
Na sklade
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
17,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bitz
Poháre v súprave Kusintha
4 ks, 280 ml
(1)
Na sklade
22,73 €
s kódom
28,41 € bez kódu
7,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Pohár Misa
560 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Flynn
4 ks, 310 ml, na sekt
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
15,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Flynn
4 ks, 310 ml, na sekt
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
15,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Brandani
Pohár Essential
300 ml, na sekt
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Poháre v súprave Rocks
2 ks, 210 ml, na sekt
(1)
Na sklade
27,55 €
s kódom
34,44 € bez kódu
17,22 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
6
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Karafy na vodu
Slamky
Džbány
Podtácky
Nádoby na limonádu
Obľúbené filtre
Poháre a poháriky v súprave
Plastové poháre a poháriky
Poháre a poháriky na víno
Poháre a poháriky na whisky
Poháre a poháriky na pivo
Poháre a poháriky na likér