Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Upratovanie a organizácia
Pranie a žehlenie
Pranie a žehlenie
...
Upratovanie a organizácia
Pranie a žehlenie
Pranie a žehlenie · Zľavový kód
Sušiaky na bielizeň
Koše na bielizeň
Žehliace dosky
Príslušenstvo na pranie
Poťahy na žehliace dosky
Príslušenstvo na žehlenie
Šijacie potreby
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Dostupnosť
Typ ponuky
+ Ďalšie (2)
Zľavový kód
226 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Brabantia
Naparovacia podložka na žehlenie Linn
Látková, tmavosivá, 1x40 cm, výška 93 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kôš na bielizeň Corno
Látkový, 3x43 l
(75)
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Maximex
Žehliaca podložka Flowerage
Látková, 65x100 cm
(22)
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Kôš na bielizeň Trio
Látkový, sivý, 3x50 l
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
31,33 €
s kódom
39,16 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Sušiak na bielizeň Tower
Čierny, kovový
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
120,80 €
s kódom
151 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Wenko
Set na čistenie žehličky
2 ks, modrý, 3x3 cm, výška 9 cm
(17)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
4,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Addis
Kôš na bielizeň Signature
Plastový, svetlohnedý, 45 l
(2)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Sieťka na pranie bielizne
Biela, 60x60 cm
(252)
Na sklade
3,78 €
s kódom
4,72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Zone
Kôš na bielizeň Ume
Plastový, biely, 60 l
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
68 €
s kódom
85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kôš na bielizeň Canguro
Látkový, sivý, 65 l
(95)
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
Compactor
Odpudzovač šatníkových molí Cedar
6 ks, v prírodnej farbe, ø 3,5 cm, výška 1 cm
(233)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
1,15 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Ochranné košíky na pranie podprseniek v sade
2 ks, biele, 21x11 cm, výška 12 cm
(275)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
4,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Kôš na bielizeň
Plastový, sivý, 40 l
(109)
Na sklade
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Kôš na bielizeň Tex
Látkový, sivý, 61 l
(43)
Na sklade
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Addis
Sušiak na bielizeň Deluxe
V striebornej farbe, kovový
(10)
Na sklade
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Kôš na bielizeň Kankyo
Drevený/látkový, biely, 62 l
(67)
Na sklade
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Poťah na žehliacu dosku Glide Max
Bavlnený, béžový, s abstraktným vzorom, 135x45 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Kôš na bielizeň Bamboo
Bambusový, v prírodnej farbe, 70 l
(2)
Na sklade
30,40 €
s kódom
38 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Košík na štipce
Modrý, 17x10 cm, výška 19 cm
(72)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Kôš na bielizeň Store-It
Kovový, zelený, 64 l
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 15 ks
Obľúbené
Compactor
Odpudzovač šatníkových molí Cedar
15 ks, v prírodnej farbe, ø 2 cm
(273)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
0,43 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Žehliaca podložka Swift
Látková, 47x90 cm, výška 1,5 cm
(1)
Na sklade
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brabantia
Žehliaca doska Denim Black A
S držiakom na žehličku/s nastaviteľnou výškou, čierna, 110x30 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Kôš na bielizeň Ume
Plastový, svetlosivý, 60 l
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
77,60 €
s kódom
97 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Valček na chlpy
Biely
(109)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Sušiak na bielizeň
V striebornej farbe, kovový, dĺžka sušiacej plochy 30 m
(40)
Na sklade
Posledné kúsky
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Kôš na bielizeň Duo
Skladací, látkový, sivý, 35 l
Na sklade
25,23 €
s kódom
31,54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Sušiak na bielizeň Dijon
Biely, kovový, dĺžka sušiacej plochy 44 m
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 16 ks
Obľúbené
Compactor
Odpudzovač šatníkových molí Cedar
16 ks, v prírodnej farbe, 2x2 cm, výška 2 cm
(168)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
0,43 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kôš na bielizeň Adria
Látkový, čierny, 48 l
(97)
Na sklade
Posledné kúsky
26,02 €
s kódom
32,52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Kôš na bielizeň Tota Pop
Látkový, ružový, 2x30 l
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
122,40 €
s kódom
153 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Sieťky na pranie bielizne v sade
3 ks, biele
(5)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 50 ks
Obľúbené
Wenko
Štipce na bielizeň v sade
50 ks, 1x30 cm, výška 7 cm
(232)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
0,17 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Premier Housewares
Kôš na bielizeň Pisces
Látkový, modrý, 54 l
(193)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brabantia
Žehliaca doska Titan Oval B
S držiakom na žehličku/s nastaviteľnou výškou, sivá, 124x38 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Kôš na bielizeň Stan
Sivý, 45 l
(14)
Na sklade
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 15 ks
Obľúbené
Compactor
Odpudzovač šatníkových molí Cedar
15 ks, v prírodnej farbe, 2x2,5 cm, výška 1 cm
(733)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
0,46 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Sušiak na bielizeň Jumbo
Nástenný, sivý, plastový, dĺžka sušiacej plochy 15 m
(49)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 7 ks
Obľúbené
Wenko
Klipy na sušenie ponožiek v sade
7 ks, 4x1 cm, výška 7,5 cm
(387)
Na sklade
Posledný kúsok
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
1,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Box na šijacie potreby Tower
14x27 cm, výška 13,5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
64 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kôš na bielizeň Candy
Plastový, červený, 20 l
(26)
Na sklade
Posledný kúsok
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Žehliaca podložka Swift
Látková, 47x90 cm, výška 1,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brabantia
Poťah na žehliacu dosku Denim Grey C
Bavlnený, béžový, 124x45 cm
(4)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rolser
Poťah na žehliacu dosku K-Surf
Bavlnený, čierny, 141x48 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Držiak na žehliacu dosku a žehličku
Kovový, v striebornej farbe, 14x28 cm, výška 34 cm
(48)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Sušiak na bielizeň Butterfly
Nástenný, v striebornej farbe, kovový, dĺžka sušiacej plochy 3,5 m
(79)
Na sklade
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kôš na bielizeň Cordoba
Látkový, sivý, 68 l
(83)
Na sklade
Posledný kúsok
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rolser
Poťah na žehliacu dosku Universal
Bavlnený, čierny, 140x55 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
2
3
4
5
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Sušiaky na bielizeň
Koše na bielizeň
Žehliace dosky
Príslušenstvo na pranie
Príslušenstvo na žehlenie
Poťahy na žehliace dosky